6

Dobry wywiad. Dobrze się czytało. Tu powiedział trochę więcej niż podczas konferencji przedmeczowych, gdzieże wypowiada się bardzo dyplomatycznie.

0

Może gniazdo Jack gdzieś wilgoci nabrało. Spróbuj wyłączyć telefon i kilka minut posuszyć suszarką, ale z niezbyt bliskiej odległości.

0

Może być też tak, że po awansie wymienią go na lepszy model. Podobnie było z Douglasem w Wolverhampton. Dawał bardzo dużo Wilkom w Championship, a po awansie do PL odesłali go do Leeds.

0

Fili.cc, alltube - probuj tam

1

Z tego, co słyszałem, oprócz Pacanowa, prawa miejskie przywrócono też kilku innym miastom ;)

0

Macki Pereza :v

0

A kiedy Jank igi?

1

Oj oglądało się :D

5

Grosicki drugi gol! Hull prowadzi 3:0.

9

Przecież Benitez zdobył :v

7

Grosik strzela dla Hull!

5

Tak ;) Na TVP występował jako pierwszy, a potem szybciutko do Katowic ;)

10

Wszystkiego Najlepszego, cules!

1

Panasiewicz z Lady Pank na TVNie daje radę ;)

10

Zibi odjechał :D

9

Malcolm

0

Cos na canal+?

1

Dzięki, życzę Ci dokładnie tego samego i jeszcze wszelkie mch łask Bożych! :)

0

Tylko, że samo konto już mam założone, tylko muszę podać reszte rzeczy, żebym mógł w pełni korzystać, grać przez neta. Czy po przeslaniu skanu dow. osobistego i nr konta coś jeszcze dostanę? Bo kiedyś słyszałem, że była 100zl na start.

0

Założyłem sobie karte Fortuny, ale moje ekonto jest niepełne i żeby było, trzeba podać nr. konta itp. Po podaniu konta trzeba przelać wpłacić kasę czy bedzie już na koncie Fortuny jakiś bonus?

0

Ranigast albo zamiennik - Ranimax. To z tabletek, a z płynów to mleczko "Gelatum Aluminii Phosporici Aflofarm" i picie codziennie przed snem lnu mielonego.

5

To dlaczego się z nami nie podzieliłeś, kawalerze?

0

Reddit soccer streams

0

Sacuestro? Trup?

1

I co z tego?

0

Mam cały mecz po polsku :D Jak chcesz to podeślę i sobie znajdziesz ten moment ;)

0

A co sie stanelo? :D

0

I prawidłowo :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?