Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dobry wywiad. Dobrze się czytało. Tu powiedział trochę więcej niż podczas konferencji przedmeczowych, gdzieże wypowiada się bardzo dyplomatycznie.
0
Może gniazdo Jack gdzieś wilgoci nabrało. Spróbuj wyłączyć telefon i kilka minut posuszyć suszarką, ale z niezbyt bliskiej odległości.
0
Może być też tak, że po awansie wymienią go na lepszy model. Podobnie było z Douglasem w Wolverhampton. Dawał bardzo dużo Wilkom w Championship, a po awansie do PL odesłali go do Leeds.
0
Fili.cc, alltube - probuj tam
1
Z tego, co słyszałem, oprócz Pacanowa, prawa miejskie przywrócono też kilku innym miastom ;)
0
Macki Pereza :v
0
A kiedy Jank igi?
1
Oj oglądało się :D
5
Grosicki drugi gol! Hull prowadzi 3:0.
9
Przecież Benitez zdobył :v
7
Grosik strzela dla Hull!
5
Tak ;) Na TVP występował jako pierwszy, a potem szybciutko do Katowic ;)
10
Wszystkiego Najlepszego, cules!
1
Panasiewicz z Lady Pank na TVNie daje radę ;)
10
Zibi odjechał :D
9
Malcolm
0
Cos na canal+?
9
https://i.ytimg.com/vi/b0HF8M5UKdA/hqdefault.jpg
:)
1
Dzięki, życzę Ci dokładnie tego samego i jeszcze wszelkie mch łask Bożych! :)
0
Tylko, że samo konto już mam założone, tylko muszę podać reszte rzeczy, żebym mógł w pełni korzystać, grać przez neta. Czy po przeslaniu skanu dow. osobistego i nr konta coś jeszcze dostanę? Bo kiedyś słyszałem, że była 100zl na start.
0
Założyłem sobie karte Fortuny, ale moje ekonto jest niepełne i żeby było, trzeba podać nr. konta itp. Po podaniu konta trzeba przelać wpłacić kasę czy bedzie już na koncie Fortuny jakiś bonus?
0
Ranigast albo zamiennik - Ranimax. To z tabletek, a z płynów to mleczko "Gelatum Aluminii Phosporici Aflofarm" i picie codziennie przed snem lnu mielonego.
5
To dlaczego się z nami nie podzieliłeś, kawalerze?
0
Reddit soccer streams
0
Sacuestro? Trup?
1
I co z tego?
0
Mam cały mecz po polsku :D Jak chcesz to podeślę i sobie znajdziesz ten moment ;)
1
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball.html?m=1
Trzymaj
0
A co sie stanelo? :D
0
I prawidłowo :).