Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak robią. Co trzeba mieć w głowie...
19
Leganes zapłaciło rachunek
0
Liczyłem, że Mujica zostanie powołany i dostanie jakieś minuty, zwłaszcza że w powołanych nie ma środkowego napastnika.
0
Pewnie błąd :v
2
Nie, musisz na necie szukać
0
Ale byłoby świetnie go pozyskać :D marzenie...
0
Nie mówili Ci w OSK?
Masz od kolegi niżej link, gdzie wszystko masz dobrze opisane ;)
2
Jak starasz się o profil, to musisz dać zdjęcie
0
Wątpię, żeby City, mając opcję pierwokupu, wypuściło taką perełkę jak Sancho z rąk ;)
0
18 ;)
16
Skoro Guardiola osiągał dobre wyniki, ale nic nie wygrał, to dlaczego umniejszasz Setienowi? Też z Betisem osiąga dobre wyniki. To, że nie prowadził szkółki, nie jest żadną przeszkodą.
5
Sam jako przykład sukcesów Valverde podałeś wynik z SPH. Quique wyciska maksa ze swoich podopiecznych.
0
Pełna zgoda, super opisane. Przyszłość Barçy maluje się w jasnych barwach ;)
PS. Co z Twoim artykułem o "dziewiątkach"? Przegapiłem, czy dopiero się tworzy?
13
Setien dał Betisowi Ligę Europy, wygrali grupę z Milanem i Olympiakosem.
2
Jego pozycja jest tylko umowa, tak jak Leo w Barcelonie. Tak naprawdę jest wolnym ekektronem.
Według mnie lepiej wygląda na skrzydle. Woli zejść na prawą nogę strzelić, zagrać.
1
Nie nadrobiłem dzisiejszych artykułów na stronie. A co do Puiga, to chciałbym go zobaczyć koło Arthura od samego początku. Alena zagra w lidze nie raz, Puig raczej nie.
0
O kurde. Mój błąd :D to chyba przez to, że Marcelino prowadził Villarreal ;)
0
Fajerwerkami strzelaliby też rywale ;)
0
Jaką '11' zaproponowalibyście na Levante?
Fajnie, według mnie, byłoby zobaczyć coś takiego:
Cillessen - Semedo, Chumi, Murillo, Miranda - Arthur, Rakitić, Puig - Malcom, Munir, Denis.
0
I jazda formacją 4-2-4 :v
0
Dni Marcelino na De la ceramica są policzone
13
Dzisiaj to jeszcze luz z tymi pytaniami. Zaczekaj na jutro.
0
Reddit soccer streams
6
Póki co - cisza ;)
https://pbs.twimg.com/media/Dkbn2BDW0AUgfxN?format=jpg
6
Dembele wczoraj bez gola i asysty, ale mimo to bardzo dobry mecz.
0
Dobry, z ogromnym potencjałem. Ma świetne dośrodkowania, drybling, jest szybki, dobry w odbiorze. Niech się rozwija.
3
Mogłoby się TVP postarać. TVP Spory jest w otwartej telewizji, to i oglądalność byłaby większa ;)
0
Nie powinieneś nazywać "bezbożnikiem" bliźniego ;)
1
Żadne prowo. W tym serialu było aż tego za dużo, a romans pomiędzy Raquel a Profesorem był za bardzo na siłę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika