0

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak robią. Co trzeba mieć w głowie...

19

Leganes zapłaciło rachunek

0

Liczyłem, że Mujica zostanie powołany i dostanie jakieś minuty, zwłaszcza że w powołanych nie ma środkowego napastnika.

0

Pewnie błąd :v

2

Nie, musisz na necie szukać

0

Ale byłoby świetnie go pozyskać :D marzenie...

0

Nie mówili Ci w OSK?
Masz od kolegi niżej link, gdzie wszystko masz dobrze opisane ;)

2

Jak starasz się o profil, to musisz dać zdjęcie

0

Wątpię, żeby City, mając opcję pierwokupu, wypuściło taką perełkę jak Sancho z rąk ;)

0

18 ;)

16

Skoro Guardiola osiągał dobre wyniki, ale nic nie wygrał, to dlaczego umniejszasz Setienowi? Też z Betisem osiąga dobre wyniki. To, że nie prowadził szkółki, nie jest żadną przeszkodą.

5

Sam jako przykład sukcesów Valverde podałeś wynik z SPH. Quique wyciska maksa ze swoich podopiecznych.

0

Pełna zgoda, super opisane. Przyszłość Barçy maluje się w jasnych barwach ;)

PS. Co z Twoim artykułem o "dziewiątkach"? Przegapiłem, czy dopiero się tworzy?

13

Setien dał Betisowi Ligę Europy, wygrali grupę z Milanem i Olympiakosem.

2

Jego pozycja jest tylko umowa, tak jak Leo w Barcelonie. Tak naprawdę jest wolnym ekektronem.

Według mnie lepiej wygląda na skrzydle. Woli zejść na prawą nogę strzelić, zagrać.

1

Nie nadrobiłem dzisiejszych artykułów na stronie. A co do Puiga, to chciałbym go zobaczyć koło Arthura od samego początku. Alena zagra w lidze nie raz, Puig raczej nie.

0

O kurde. Mój błąd :D to chyba przez to, że Marcelino prowadził Villarreal ;)

0

Fajerwerkami strzelaliby też rywale ;)

0

Jaką '11' zaproponowalibyście na Levante?

Fajnie, według mnie, byłoby zobaczyć coś takiego:
Cillessen - Semedo, Chumi, Murillo, Miranda - Arthur, Rakitić, Puig - Malcom, Munir, Denis.

0

I jazda formacją 4-2-4 :v

0

Dni Marcelino na De la ceramica są policzone

13

Dzisiaj to jeszcze luz z tymi pytaniami. Zaczekaj na jutro.

0

Reddit soccer streams

6

6

Dembele wczoraj bez gola i asysty, ale mimo to bardzo dobry mecz.

0

Dobry, z ogromnym potencjałem. Ma świetne dośrodkowania, drybling, jest szybki, dobry w odbiorze. Niech się rozwija.

3

Mogłoby się TVP postarać. TVP Spory jest w otwartej telewizji, to i oglądalność byłaby większa ;)

0

Nie powinieneś nazywać "bezbożnikiem" bliźniego ;)

1

Żadne prowo. W tym serialu było aż tego za dużo, a romans pomiędzy Raquel a Profesorem był za bardzo na siłę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?