Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zły numer, tam szósteczka powinna być ;)
1
Nie dowiesz się, dopóki nie sam nie sprawdzisz ;)
0
Teksty pod Krystynę Czubówną :D
0
"Nie otwieraj oczu" ;)
0
Podzielisz się tymi powtórkami? Bo na niektórych widać, że Luis dotyka piłki, a w innych że bramkarz dostaje kopniaka i "wrzuca" piłkę do bramki. Ciężka sprawa.
8
Konto Rafała Muniaka na Twitterze to złoto! :D Gość ma taki kompleks Barcy, że to się w głowie nie mieści :D
0
Nie, akurat nie, chodzi o sam dowcip i osobę wypowiadającą :D
0
I pewnie kluczowych podań się kilka uzbierało
0
Niesamowity zbieg okoliczności :D
1
Ten komentarz należy oprawić w ramkę powiesić nad łóżkiem! :D
0
O kurcze :D Jaka parafia? :D
2
Dziwne. Dzisiaj ksiądz na kazaniu u mnie odpowiedział identyczny dowcip, bo mówił o małżeństwie :D
0
Jeśli przyjdzie Frenkie, to marne szanse na to. Nie oszukujmy się ;)
0
Po prostu trzeba uważać, jakie artykuły się wrzuca, żeby potem nie być świadkiem bezsensownych kłótni różnych stron. A polityka w naszym kraju wygląda, jak wygląda. Nic nie zrobisz ;)
2
Usuń to, bo się tu zaraz znowu kłótnia rozpęta. Nie psuj tego sobotniego poranka.
4
Getafe wygrało u siebie 4:0! z Deportivo Alaves. Jeszcze bardziej trzeba docenić nasze zwycięstwo na ich terenie.
8
Dawaj do nas Frenkie, niedługo '6' się zwolni i będzie jak znalazł.
8
Tak bym to widział :D
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcS4aIOq9PwM_xV4CkczwkkT7ZrkvUZ4Sc5OI31cGEtiap3oLrq0
1
Si señor ;)
1
Może na Facebookowej stronie federacji, albo na Youtube
1
Niedługo na Youtube będą komplikacje. Tam znajdziesz ;)
1
Losowanie 1/4 Pucharu Króla? Dzisiaj o 17:00
1
http://streamfy.xyz/channel1/ może nie hd, ale działa ok.
1
Dzięki mordko. Wypróbuję w najbliższym czasie.
0
A masz może jakiś dobry przepis na gofry?
0
A to konfident jeden
0
Jezu*, jeśli już. Nie powinno się wypowiadać Imienia Bożego bez potrzeby.
5
Tylko streamy na Reddit Soccer Streams
0
To jaki skład na dziś typujecie? Wydaje mi się, że bedzie coś takiego:
Cillessen - Semedo, Murillo, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, Arthur - Dembele, Suarez, Coutinho
0
Barca ma walczyć o niego do końca.