Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na fili.cc jest z polskimi napisami
0
Komentuje Żewłakow ;)
4
Spokojnie, spuchnie ;)
0
To już wyższa matematyka ;)
1
La Rambla lubi płatać figle ;)
1
Jesteś pewny, że odniosłeś się do tego komentarza, co trzeba? :D
7
Niesamowite, w jaki sposób Tomić wygrał mecz z Kyrgiosem :D
Zobacz Tweeta od @albert_roge:
1
W sumie to mamy bardzo memicznego trenera :D
7
Kobayashi skacze na kodach
2
No gdyby zostawił do już Piquenbauerowi to manitka totalna :D
1
Do tej pory szkoda mi tej sytuacji. Manita na Santiago Bernabeu... :D
14
Bardzo ciekawe ;)
5
"Juventus chce pozyskać Szymona Żurkowskiego w synergii z Genoą.
Zdaję sobie sprawę, że nie każdy musi wiedzieć kim jest Romeo Agresti, więc podpowiem, że to człowiek posiadający informacje bezpośrednio z klubu."
- Patryk Kubik za Romeo Agresti, Twitter
0
Wiadomo, że rozłąka z rodziną jest trudna, ale pomyśl, że ten wyjazd i praca to dla nich, dla Was. Dasz rade! :)
0
Polecasz tej serial? Zamierzam się do cczegoś zabrać po Gomorrze.
PS. Żebyś się nie rozpędził z tą Whisky :D
1
Wolałbym Jovica ;)
0
0
Być może problemem dla niego jest zbyt duża różnica poziomów. W Bordeaux był najlepszym graczem, a tutaj jest po prostu graczem. Jednak wciąż uważam, że jeśli zacznie grać (a styczeń i mecze co 3 dni temu sprzyjają), to pokaże coś więcej niż dotychczas ;)
0
Trening to nie to samo co mecz. Uwierz mi, że gdyby zagrał chociaż trzy mecze pod rząd, jego gra wyglądałaby inaczej.
0
A tu wideo z gościem:
Coś tam kopie :D
0
Nie ma ogrania. Czego oczekiwać od gościa, który gra co piąty mecz?
0
Seems legit
0
"W trakcie meczu widziałem także mnóstwo hejtu na Alenę i w sumie zastanawiam się dlaczego."
Odpowiadam: Bo to La Rambla ;)
0
Zależy od tego, jak wejdzie w mecz. Dzisiaj od samego początku mu nie szło.
0
To normalne dla młodzieżowca. Wiadomo, że stawianie na młodego niesie za sobą ryzyko.
Ale obrzucanie chłopaka łajnem po złym meczu i obarczanie zarządu, że w ogóle go sprowadzili, to istna głupota.
0
Polać mu!
0
Człowiek uczy się na błędach.
1
W ofertę "gotówka + Willian za Malcoma" MOŻE bym uwierzył ;)
0
Odpowiadam wszystkim pytającym o linki: Reddit Soccer Streams
[https://reddit.com/r/soccerstreams/]
0
NA reddit soccer streams znajdziesz bez problemu