Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jedzie Ramos, jedzie...
https://x.com/BTMediaTape/status/1093274395659841537
1
Komentarz wieczoru, gratuluję :D
0
O co chodzi? :D
4
A Święcicki dalej będzie gadał, że Nelson ma problemy z Vinicjusem.
0
Nieeeee, wolę piwerko :P
0
Co mnie ominęło? :D
0
roja directa
0
Jeśli nie ogarniesz reddita, to wejdź na roja directa
0
Roja directa, jeśli nie reddit
0
Wejdź na profil ViscaBarca123. Wrzucał on działający link do reddita.
1
Zdrówka!
1
Wszystkiego najlepszego! :D
0
Roja directa ;)
1
Polityka transferowa w Chelsea to śmiech na sali.
Mimo wszystko jednak myślę, że Hudson-Odoi nie da tyle co Hazard. On ma dopiero 18! lat. Jest naprawdę utalentowany, ale w miejsce Edena trzeba kogoś, kto da jakość od razu.
1
Ankieta dla kibiców Chelsea dotycząca zastępstwa Edena Hazarda, który najprawdopodobniej odejdzie w lecie.
https://www.strawpoll.me/17374547
0
Pamiętamy? :D
33
Ale, że 克茨,拉 w składzie to jednak niespodzianka
0
Poszukaj sobie w Googlach różnych knajp, podzwoń i popytaj ;)
Próbowałem coś poszukać na necie, ale lepiej sam zadzwoń, żeby się dowiedzieć. Szukajcie, a znajdziecie ;)
14
Na Eleven Sports 1
0
Już masz na Eleven.
Ale jeśli nie masz tego programu, to reddit jak najbardziej ;)
0
Ostatnio też Xabi Alonso
7
Eden Hazard dla RMC: "Podjąłem już decyzję odnośnie swojej przyszłości"
Chyba nadchodzi nieuniknione. Jeśli odejdzie, będzie mi strasznie szkoda. Będzie bolało jeszcze bardziej, gdy jego przyszłym klubem okaże się Real. Niemniej jednak, sporo zrobił dla Chelsea i trzeba będzie uszanować jego decyzję.
0
Byłem, zwiedziłem, zgłupiałem. On ma swój światek :D
1
Wezmę ;)
Przy czytaniu jego tweetów, zasłonię sobie jedno oko, co by nie oślepnąć :D
1
Aaaaj, aż zachęciłeś, idę zobaczyć co u niego :D
0
Jeszcze nie było oficjalki. Po jutrzejszym treningu wszyscy się dowiemy czy Ousmane zagra w klasyku.
4
Z ostatnich środków na koncie :D
Jak to śpiewała Sylwia Grzeszczak: "Cieszmy się z małych rzeczy..."
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE5NDM1NDU0MDQwMDp2M9KZbowOY74UvqE%3D&kind=MAIN
0
Gdyby Guardiola nie ryzykował, to dzisiaj w środku pola nie mielibyśmy Busquetsa. Na początku też popełniał błędy, ale przecież człowiek uczy się na błędach.
0
U siebie będziemy grali jeszcze z Vallecano czy Valladoid. Myślę, że w tego typu meczach można dać mu szansę ;)
2
Ziomek, pierwsze dwa seriale to obowiązek. Mam sentyment do obu...