Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Dlaczego nie możesz normalnie odpowiedzieć?
0
Nie został powołany, więc nie wystąpi ;)
0
Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz działającą stronę ;)
0
A Sobota strzeli w piątek? :D
PS. Krzychu gol murowany
0
Rabiota stara ze starym Neymara.
0
reddit
27
https://pbs.twimg.com/media/DzdISLZVAAARAsm?format=jpg&name=medium
Arturo Messi :D
7
Mbappe 2-óch. PSG chce pozyskać Kyliana Mbappe
Nazywam się Mbappe, Kylian Mbappe. Być może niedługo będzie tak mogło o sobie powiedzieć dwóch zawodników PSG. Do drużyny mistrzów Francji może dołączyć 11-letni zawodnik, który ma takie samo imię i nazwisko, co jeden z najzdolniejszych piłkarzy na świecie.
Kylian Mbappe młodszy gra w Roissy-en-Brie, czyli mieście, w którym wychowała się inna gwiazda Trójkolorowych – Paul Pogba. Podobieństwa do 20-latka nie kończą się danych osobowych. Młody chłopiec również jest bardzo szybki, lubi dryblować, a jego ojciec również pochodzi z Kamerunu.
– Często jestem pytany, czy imię Kyliana ma związek ze znanym piłkarzem. To jednak przecież nie ma sensu. Gdy mój syn się urodził, to zawodnik PSG miał dopiero 8 lat – tłumaczy ojciec chłopca.
Według "Le Parisien", mistrzowie Francji są zainteresowani pozyskaniem młodego zawodnika, który dołączyłby do akademii PSG. W swoim klubie, podobnie jak reprezentant Francji, odpowiada za grę w ataku, najczęściej jako ofensywny pomocnik.
- sport.tvp.pl
0
To jedynie domysły Alfredo Martineza...
0
O kurcze, współczuję :D
0
Ile razy próbowałeś? Może spróbuj jutro ;)
0
Rzuciłem za dwójeczkę, bo na koncie nie ma tego za dużo :D Cały czas do przodu, staram się ;)
1
Taak bliskoooo...
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE5NDQ2NjYxNDkwMDqSmXMJ6AB-NLQxy2k%3D&kind=MAIN
1
Tutaj wykonanie Nothing Else Matters Metallici:
0
Ja dałem btts i na Bayern. Jest szansa, ale reszta meczów nie wchodzi...
0
Było już "Mamma mia":D albo wymuszany śmiech?
0
Ciekawe, jak wyglądała by Barça, gdyby zamiast Guardioli przejął ją Mourinho :D
35
Usuń go ze znajomych, niech wie, że sprawa jest bardzo poważna. A jeśli to nie pomoże, to na przerwie kup chipsy, podziel się z każdym I tylko jemu nic nie daj.
0
Bodaj jego matka ma na imię Clair. Może to mieć jakiś związek ;)
0
Reddit soccer streams wpisujesz w goolge i szukasz dobrej, działającej strony.
Jeśli nie, to rojadirecta
1
Ilu tu proroków...
1
Ja jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o trofea. Mimo wszystko.
4
3...2...1...
1
Wygrzej się, wypoć pod kołdrą. Pij sok malinowy z cytryną. Jeśli długo nie schodzi, to okład z zimnej wody (dobrze wyciśnij ręczniczek czy co tam).
Zdrowiej!
0
Ode mnie:
Duże dzieci
Jeszcze większe dzieci
Wszystkie części Johnnego Englisha
3
Też nie wiem, gdzie można obejrzeć. Ostatnim razem oglądałem na TVP ;)
6
Asterix i Obelix: Asterix na olimpiadzie
63
Tak.
"Chcę całować Twoje usta.
Dłoń Twa chuda, a nie tłusta,
Wąska w pasie jak langusta,
Czy to miłość, czy rozpusta."
- Karol Krawczyk
0
Oprócz Lamparda, chciałbym Enrique lub w mniejszym stopniu Zidane.
0
Zobaczysz w Barçie :D