15

Dlaczego nie możesz normalnie odpowiedzieć?

0

Nie został powołany, więc nie wystąpi ;)

0

Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz działającą stronę ;)

0

A Sobota strzeli w piątek? :D

PS. Krzychu gol murowany

0

Rabiota stara ze starym Neymara.

0

reddit

7

Mbappe 2-óch. PSG chce pozyskać Kyliana Mbappe

Nazywam się Mbappe, Kylian Mbappe. Być może niedługo będzie tak mogło o sobie powiedzieć dwóch zawodników PSG. Do drużyny mistrzów Francji może dołączyć 11-letni zawodnik, który ma takie samo imię i nazwisko, co jeden z najzdolniejszych piłkarzy na świecie.

Kylian Mbappe młodszy gra w Roissy-en-Brie, czyli mieście, w którym wychowała się inna gwiazda Trójkolorowych – Paul Pogba. Podobieństwa do 20-latka nie kończą się danych osobowych. Młody chłopiec również jest bardzo szybki, lubi dryblować, a jego ojciec również pochodzi z Kamerunu.

– Często jestem pytany, czy imię Kyliana ma związek ze znanym piłkarzem. To jednak przecież nie ma sensu. Gdy mój syn się urodził, to zawodnik PSG miał dopiero 8 lat – tłumaczy ojciec chłopca.

Według "Le Parisien", mistrzowie Francji są zainteresowani pozyskaniem młodego zawodnika, który dołączyłby do akademii PSG. W swoim klubie, podobnie jak reprezentant Francji, odpowiada za grę w ataku, najczęściej jako ofensywny pomocnik.

- sport.tvp.pl

0

To jedynie domysły Alfredo Martineza...

0

O kurcze, współczuję :D

0

Ile razy próbowałeś? Może spróbuj jutro ;)

0

Rzuciłem za dwójeczkę, bo na koncie nie ma tego za dużo :D Cały czas do przodu, staram się ;)

1

Tutaj wykonanie Nothing Else Matters Metallici:

0

Ja dałem btts i na Bayern. Jest szansa, ale reszta meczów nie wchodzi...

0

Było już "Mamma mia":D albo wymuszany śmiech?

0

Ciekawe, jak wyglądała by Barça, gdyby zamiast Guardioli przejął ją Mourinho :D

35

Usuń go ze znajomych, niech wie, że sprawa jest bardzo poważna. A jeśli to nie pomoże, to na przerwie kup chipsy, podziel się z każdym I tylko jemu nic nie daj.

0

Bodaj jego matka ma na imię Clair. Może to mieć jakiś związek ;)

0

Reddit soccer streams wpisujesz w goolge i szukasz dobrej, działającej strony.
Jeśli nie, to rojadirecta

1

Ilu tu proroków...

1

Ja jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o trofea. Mimo wszystko.

4

3...2...1...

1

Wygrzej się, wypoć pod kołdrą. Pij sok malinowy z cytryną. Jeśli długo nie schodzi, to okład z zimnej wody (dobrze wyciśnij ręczniczek czy co tam).
Zdrowiej!

0

Ode mnie:
Duże dzieci
Jeszcze większe dzieci
Wszystkie części Johnnego Englisha

3

Też nie wiem, gdzie można obejrzeć. Ostatnim razem oglądałem na TVP ;)

6

Asterix i Obelix: Asterix na olimpiadzie

63

Tak.
"Chcę całować Twoje usta.
Dłoń Twa chuda, a nie tłusta,
Wąska w pasie jak langusta,
Czy to miłość, czy rozpusta."
- Karol Krawczyk

0

Oprócz Lamparda, chciałbym Enrique lub w mniejszym stopniu Zidane.

0

Zobaczysz w Barçie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?