Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oglądałem ten mecz i mogę powiedzieć, że Lech zasłużył :D O ile w pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, to w drugiej Legia nie miała praktycznie nic do powiedzenia ;)
0
Identyczne foto :D
1
Nie widziałem :D Już teraz nie mogę usunąć, ale to jest tak piękne, że i tak bym nie usunął
0
Dla mnie - jak dla kolegi wyżej - najlepszym kandydatem po Valverde jest Ronald Koeman.
90
Na konferencji prasowej Santiago Solari ironicznie narzekał na kalendarz, zgodnie z którym Barcelona ma przed środowym klasykiem w Copa ponad dzień odpoczynku więcej.
Gerard Pique: "Przed El Clasico w październiku Real odpoczywał dzień więcej. I co? I przegrał 1:5".
- Jakub Kręcidło, Twitter.
1
Aaaj, mój błąd. Mestre to powiedział.
1
Według Bartomeu Neymar miał zostać w Barcelonie na 200% :D
0
"Psy szczekają, karawana jedzie dalej."
0
Hudson :D
Uwielbiam jego komentarz.
44
Miałem podać coś podobnego, ale ty poszedłeś jeszcze dalej :D
9 kolejka:
Barca - Sevillą 4:2
Real Madryt Levante 1:2.
25 kolejka:
Sevilla - Barca 2:4
Levante - Real Madryt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dobry sezon w ich wykonaniu. Ważne, że udało nam się wygrać na ich stadionie.
0
Fakt, 22 :D
3
Coraz lepiej wygląda ich współpraca na boisku.
0
Mbappe drugi gol dzisiaj. W lidze ma już 21 bramek i 5 asyst.
1
Spoko. Jednak mi się wydaje, że tam 100% faul ;)
2
Wygrałeś :D
23
Messi 3 bramki, asysta.
Deulofeu 3 bramki, asysta.
Messi = Delefele
2
Tam nie było symulki :D
0
W końcu, chciało by się powiedzieć.
0
Oooł, zapomniałem o Murillo. Faktycznie.
Tak jak piszesz. Najważniejsze, że mamy 3 punkty na jednym z najcięższych wyjazdów w lidze.
0
Wydaje się, że Valverde był zmuszony wystawić Umtitiego ze względu na złe samopoczucie Lengleta.
3
Barca wygrała, to aby "XDDD" napisze.
1
Łeeeee, Malcom nie zagrał, dwie bramki stracone łee, Valverde Out!
https://i.imgflip.com/2/2ih485.jpg
0
Pisałeś, żeby Coutinho z Messim nie zagrywali prostopadłych piłek do Luisa. Dobrze, że jesteś tylko BarcąInfo :)
5
Brawo dla Valverde za zmiany!
4:2 i jedziemy dalej, Vamoos!
0
Aż sobie obejrzę ;)
0
Nie warto :D.
0
Hahahahahahaahha.
0
No przecież gwarantuje te okazje...
On rozciągnął grę do Rakiticia przy bramce Leo.
0
Oho, to go spszedaimy