1

Oglądałem ten mecz i mogę powiedzieć, że Lech zasłużył :D O ile w pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, to w drugiej Legia nie miała praktycznie nic do powiedzenia ;)

0

Identyczne foto :D

1

Nie widziałem :D Już teraz nie mogę usunąć, ale to jest tak piękne, że i tak bym nie usunął

0

Dla mnie - jak dla kolegi wyżej - najlepszym kandydatem po Valverde jest Ronald Koeman.

90

Na konferencji prasowej Santiago Solari ironicznie narzekał na kalendarz, zgodnie z którym Barcelona ma przed środowym klasykiem w Copa ponad dzień odpoczynku więcej.

Gerard Pique: "Przed El Clasico w październiku Real odpoczywał dzień więcej. I co? I przegrał 1:5".

- Jakub Kręcidło, Twitter.


1

Aaaj, mój błąd. Mestre to powiedział.

1

Według Bartomeu Neymar miał zostać w Barcelonie na 200% :D

0

"Psy szczekają, karawana jedzie dalej."

0

Hudson :D
Uwielbiam jego komentarz.

44

Miałem podać coś podobnego, ale ty poszedłeś jeszcze dalej :D

9 kolejka:
Barca - Sevillą 4:2
Real Madryt Levante 1:2.

25 kolejka:
Sevilla - Barca 2:4
Levante - Real Madryt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dobry sezon w ich wykonaniu. Ważne, że udało nam się wygrać na ich stadionie.

0

Fakt, 22 :D

3

Coraz lepiej wygląda ich współpraca na boisku.

0

Mbappe drugi gol dzisiaj. W lidze ma już 21 bramek i 5 asyst.

1

Spoko. Jednak mi się wydaje, że tam 100% faul ;)

2

Wygrałeś :D

23

Messi 3 bramki, asysta.
Deulofeu 3 bramki, asysta.

Messi = Delefele

2

Tam nie było symulki :D

0

W końcu, chciało by się powiedzieć.

0

Oooł, zapomniałem o Murillo. Faktycznie.
Tak jak piszesz. Najważniejsze, że mamy 3 punkty na jednym z najcięższych wyjazdów w lidze.

0

Wydaje się, że Valverde był zmuszony wystawić Umtitiego ze względu na złe samopoczucie Lengleta.

3

Barca wygrała, to aby "XDDD" napisze.

1

Łeeeee, Malcom nie zagrał, dwie bramki stracone łee, Valverde Out!

https://i.imgflip.com/2/2ih485.jpg

0

Pisałeś, żeby Coutinho z Messim nie zagrywali prostopadłych piłek do Luisa. Dobrze, że jesteś tylko BarcąInfo :)

5

Brawo dla Valverde za zmiany!
4:2 i jedziemy dalej, Vamoos!

0

Aż sobie obejrzę ;)

0

Nie warto :D.

0

Hahahahahahaahha.

0

No przecież gwarantuje te okazje...
On rozciągnął grę do Rakiticia przy bramce Leo.

0

Oho, to go spszedaimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?