Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=MzMyMjE5NDgwMzkwMjYwMDojwx095WOa1ows_Dg%3D&kind=MAIN
Dzięki Lewy.
1
Aaaa, w jednym mam 3.55 :D O to chodzi, nawet nie wiedziałem :D Dzięki!
0
Czemu na Fortunie mimo, że kurs był +100 nie zrobił się kupon bezpieczny? Karta Fortuny jak coś jest...
0
Oglądał ktoś serial Zoo? Warto?
0
Jović strzela Niemcom! :D
0
Mam bardzo podobnie. Jakoś lubię zasuwać w pressingu :D
1
Za młodu starałem się naśladować Hazarda. Podobała mi się gra na skrzydle. Teraz gram trochę jak Busquets, a ostatnio zacząłem podpatrywać Arthura. Jednak ze względu na wzrost i wagę (tyczka :D) bliżej mi do Busquetsa.
Spodobała mi się gra w środku pola ;)
0
A ty coś studiowałeś? Muszę szukać jak najwięcej opcji i wszystkie rozważać.
9
Jaki chudy :D
0
I prawdopodobnie zaakceptuje rolę rezerwowego.
0
Filologia, w ogóle nauka języków obcych to zapychacz czasu?
0
Co sądzicie o filologii hiszpańskiej na UJ? Może ktoś stąd tam studiuje?
Matura za rogiem, a trzeba coś dalej myśleć.
2
Suarez już w PUMA
0
Prześlij, co znalazłeś :D
1
Bądź dobrej myśli ;) Nie pojedzie na zgrupowanie i będzie leczył się pod okiem klubowych lekarzy, a to lepiej dla nas.
35
Dla Messiego to kolejny dzień w biurze.
Ale też brawa dla Valverde! Wyciągnął wnioski z meczu na Camp Nou i rozczytał Betis.
Visca el Barca!
0
Wydaje mi się, że jak sam mógł stanąć, samodzielnie iść to nie jest tak źle, jak to początkowo wyglądało ;)
0
On jest nie do podrobienia :D
0
Przeczytaj sobie artykuł o aspektach taktycznych ;)
1
Posiadanie piłki Realu Betis opiera się na zagęszczeniu środka pola. W systemach 3-4-3 lub 3-5-2 u Quique Setiena w tym obszarze boiska znajduje się nawet sześciu piłkarzy, którzy tworzą swego rodzaju sześciokąt. To właśnie ten sześciokąt będą musieli przełamać zawodnicy Barcelony. W tym celu konieczne będzie wykonanie trzech kroków. Przede wszystkim goście powinni stosować pressing, który uniemożliwi podania stoperów do bocznych obrońców. Zmusi to zawodników Realu Betis do gry przez środek, dlatego kolejnymi krokami ze strony Barçy powinen być nacisk w tej strefie i wysokie wyjścia w celu odebrania piłki.
Przy takiej sytuacji na boisku, z otwarcie grającym rywalem i piłką na połowie przeciwnika, Barcelona będzie miała korzystne warunki do tworzenia sytuacji bramkowych. Żeby przejąć piłkę, Katalończycy będą jednak musieli najpierw przełamać sześciokąt Realu Betis.
Z artykułu:
https://www.fcbarca.com/88357-kluczowe-aspekty-taktyczne-przed-meczem-realu-betis-z-fc-barcelona.html
1
Valverde wyciąga wnioski z meczu na Camp Nou. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądało.
0
Ten Real to w tym sezonie nie ma z nami życia :D
0
Wydaje się, że Rakitić zostanie, a Malcom odejdzie. Miranda powinien zostać wypożyczony do zepsołu La Liga, bo przy Albie to on sobie nie pogra, a musi się rozwijać. Co do reszty - zgoda.
0
Ja zawsze Mercuriale :D Jednak ostatnie jakie miałem, to Hypervenomy i były ok. Musisz ogarnąć, jakie Ci najlepiej będą pasować ;)
0
Wiadome było, że równocześnie z plotkami nt. przyjścia do nas De Ligta, pojawią się plotki o sprzedaży któregoś z naszych ŚO ;)
3
My jutro mamy jeszcze swój mecz na ciężkim terenie. Chłodna głowa.
1
Obejrzałem skróty 1/8 finału LM z polskim komentarzem. Kto komentował dwumecz City - Schalke? Jako główny komentator? Kompletnie bez emocji, bez jaja.
I to jest właśnie Liga Mistrzów z Polsatem, mimo killu wyjątków.
10
Ale nie wyganiaj kolegi :D
0
Miejmy nadzieję, że ten mecz Coutinho to dobry zwiastun na kolejne spotkania. Potrzebujemy go.
0
револвераш - Tak po serbsku będzie "El Pistolero" ;)