1

Co zrobił Kelemen!? :D

1

Brawo za czujność dla sędziów na VARze.

0

Mino musi zarobić na chleb

2

W Ekstraklasie to Barca B by się o mistrza biła ;)

0

Nie ma coza porównywać. Huesca mimo, że żegna się z La Ligą, to gra naprawdę fajnie. A Legia? No co tu można napisać?

9

Myślę, że mecz będzie powtórzony.

0

Fajnie słucha się Podolińskiego.

1

Kolejna fajna cieszynka do kolekcji ;)

2

Warto też dodać, że jest to rekordowa frekwencja w tym sezonie.

63

Wyluzuj :D

122

0

Na otwartym Polsacie ;)

0

Wchodzę.

0

Daj mi szybko dwa typy na dzisiejsze mecze LE!

2

Bardzo słabo opakowana Liga Mistrzów w tym sezonie przez Polsat. A te studia przedmeczowe...

9

1

Nie wiem, o co chodzi. Ale jak znajdziesz ten sposób, to wiesz :D

1

Nie no, jak najładniejsza? Przecież tam był rykoszet i gdyby nie bark Gomeza, to tej bramki nawet by nie było. Mówię, jak jest.

#PolsatSport

4

I się teraz człowiek zastanawia czy to na serio, czy gościu trolluje...
https://pbs.twimg.com/media/D5ieaoMWAAEIMnJ?format=jpg&name=medium

0

Na Anfield pokaże na co go stać ;)

0

Naharował się też wczoraj Luis.

2

Mam gdzieś takie opinie :)

1

To do dzieła, Generale :D

0

Próbuj na SofaScore albo Who Scored

0

Co za złoto!!! :D

2

Jeśli Barca nie awansuje, to nie awansuje cały zespół czy tylko Dembele?

0

Piękności.

0

Wiesz w jaki sposób najlepiej się zrewanżować za tego typu zachowania? :D

1

Też to właśnie zauważyłem. Ciężko, żeby wygrać lub przegrać pojedynek 1v1 jeżeli w ogóle pojedynku unikasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?