Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo wszyscy Valverde zapamiętali mecz z Romą w Rzymie. Co niektórzy do tej pory pamiętają.
8
Było już dzisiaj. Ale żeby zrozumieć co ten gościu napisał, to w sumie kilka razy trzeba przeczytać :D
0
AAaa, nie zauważyłem. Myślałem, że na priv leci :D Dzięki!
0
Podrzucisz i mi te motywy?
7
Ale przecież tam był rykoszet od barku Gomeza, to się nie liczy ;)
0
Przepaść.
1
Mogliście wczoraj tyle z Arturem nie pić. Zagrałby sobie normalnie mecz ligowy.
14
Thibaut Courtois ma być pierwszym bramkarzem Realu Madryt w przyszłym sezonie. AS
https://the18.com/sites/default/files/styles/featured_mobile__621x709_/public/feature-images/20190501-The18-Image-Messi-vs-Milner.png?itok=MHGxN-Os
0
Rozjaśniłeś wszystko, dzięki
0
Dzięki!
0
Skąd to dwuczłonowe nazwisko? Ma jakieś korzenie?
0
Ładny widoczek przy wolnym Leo miałeś?
5
Klasa. Nie wszystkie drużyny są do tego zdolne ;)
0
Meliska zawsze okej
0
No nie? Jesteś na emeryturze, miliony na koncie, krata piwa przy leżaku, relaksujesz się w ogrodzie i nie musisz latać po otwieracz :D
1
Nie ma Abela. Prawdopodobnie Prince całe 90 minut.
0
W końcu Collado. Cieszy to.
0
Możliwe, że oprócz Peni, wszyscy zostaną powołani na jutrzejszy mecz.
0
Dokładnie. Wydaje mi się, że za szybko.
33
Real Betis myśli o tym, aby ściągnąć do siebie Xaviego na ławkę trenerską od przyszłego sezonu. Sport
- neurophate
23
Kocham to oglądać! :D
0
Wszystkiego najlepszego!
0
I ta rozdarta koszulka Arturo :D
55
Pamiętacie jak Robertson poczęstował Suareza barkiem w pierwszej połowie?
Spójrzcie na Luisa po golu na 3:0 :D
https://x.com/MessiZ0NE/status/1123887084098473984
12
24*25? :D Też policzyłem dla pewności :D
2
Że muzyka denna jak wolne Cristiano
13
:D
https://pbs.twimg.com/media/D5k5SHLWAAcFrSg.jpg
0
Widzę duma Cię z tego powodu rozpiera l.
23
"Uwaga wszyscy! Wszyscy w budynku! Domofon już działa! Więc jak chcecie coś ode mnie to nie wrzeszczcie na klatce, tylko dzwońcie!"
- Karol Krawczyk
3
Przed ewentualnym faulem Pique na Mane był spalony :D
Bałem się, żeby nie sprawdzali w VARze, ale jak zobaczyłem całą powtórkę, to byłem spokojny, bo liczy się chronologia. A z karnym podzielam zdanie.