84

Takiego tweeta polubił Arturo Vidal:

https://zapodaj.net/images/5ef6a8f77b427.png

:D

0

Nie

1

Super! Już 5 poleceń, brawo. Dobrze Ci idzie!

5

Dokładnie. Ile było gadania po nieudanym meczu Chumiego i Mirandy z Levante w Pucharze Króla.

0

Ciekawe, kto go latem wyciągnie...

5

Jak ma na imię dziecko informatyka?
Serweryn.

1

Przegenialny serial.

2

Zarobione :D.
Powodzonka :)

2

Ale dziecinada na La Rambli.

0

Nie psuj Pan dnia, okej?

0

Zależy od jakości transmisji. Jak ja oglądałem, to 1,5 - 2GB. Raczej nie więcej ;)

0

Mój ulubiony piłkarz, obok Leo i kilku z Barçy.
Niesamowity jest. Będę chyba płakał w poduszkę, fdy odejdzie, i to jeszcze do Realu...

0

Ale z kursem pojechałeś :o

0

Jak on odejdzie i to jeszcze do Realu, to będzie mnie podwójnie bolało.

0

Costa z sędzia :D ekstra

0

Wszystkiego Najlepszego :D

2

Powiedziałbym nawet xDˣᴰ

0

Że nie było faulu na nim czy tam na Rodrim

0

Na footybite jest połowa linków, co działają na telefonie

0

Spoczko ;)

2

Na footybite normalnie są ;)

0

Mi dwa :D Na jednym podwójna szansa na Eintrach na drugim +2.5 :D

0

Jeden poprawił swoje zachowanie, to drugi zaczął pajacować.

1

O, właśnie chciałem zobaczyć tę bramkę. Mega! Z pewnością ktoś go wyciągnie już w najbliższym okienku.

0

Dusseldorf do dziwna i nieobliczalna drużyna, ostatnio wygrali 3:1 z M'gladbach. Może na bramki coś zagraj?

11



Ousmane vs Mbappe :)

0

Footybite?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?