Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
84
Takiego tweeta polubił Arturo Vidal:
https://zapodaj.net/images/5ef6a8f77b427.png
:D
0
Nie
1
Super! Już 5 poleceń, brawo. Dobrze Ci idzie!
5
Dokładnie. Ile było gadania po nieudanym meczu Chumiego i Mirandy z Levante w Pucharze Króla.
0
Ciekawe, kto go latem wyciągnie...
5
Jak ma na imię dziecko informatyka?
Serweryn.
1
Przegenialny serial.
2
Zarobione :D.
Powodzonka :)
2
Ale dziecinada na La Rambli.
0
Nie psuj Pan dnia, okej?
0
Zależy od jakości transmisji. Jak ja oglądałem, to 1,5 - 2GB. Raczej nie więcej ;)
0
Mój ulubiony piłkarz, obok Leo i kilku z Barçy.
Niesamowity jest. Będę chyba płakał w poduszkę, fdy odejdzie, i to jeszcze do Realu...
0
Ale z kursem pojechałeś :o
0
Gratki!
Ale patrz na to :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI5NDk4NjA1MDYwMDqLdkOFstUAA5pAV98%3D&kind=MAIN
2
Jeden mecz :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk4MDI5NDk4NjA1MDYwMDqLdkOFstUAA5pAV98%3D&kind=MAIN
0
Jak on odejdzie i to jeszcze do Realu, to będzie mnie podwójnie bolało.
0
Costa z sędzia :D ekstra
0
Wszystkiego Najlepszego :D
2
Powiedziałbym nawet xDˣᴰ
0
Że nie było faulu na nim czy tam na Rodrim
0
Na footybite jest połowa linków, co działają na telefonie
1
https://www.footybite.com/football/barcelona-vs-atletico-madrid-live-stream/
tu
0
Spoczko ;)
2
Na footybite normalnie są ;)
0
Mi dwa :D Na jednym podwójna szansa na Eintrach na drugim +2.5 :D
0
Jeden poprawił swoje zachowanie, to drugi zaczął pajacować.
1
O, właśnie chciałem zobaczyć tę bramkę. Mega! Z pewnością ktoś go wyciągnie już w najbliższym okienku.
0
Dusseldorf do dziwna i nieobliczalna drużyna, ostatnio wygrali 3:1 z M'gladbach. Może na bramki coś zagraj?
11
Ousmane vs Mbappe :)
0
Footybite?