0

Też się zdziwiłem, gdy w ostatniej zmianie wszedł Lallana, a nie Shaqiri.

0

Dobrze zaczyna, skubany :D

0

Liverpool lub City ;)

0

Dobra nutka :D Ktoś wie, jak się nazywa? Wpisywałem Darude - Sandstorm, ale to raczej nnie to ;)

1

Ja tu dałem X2, bo Bundesliga jest nienormalna :D

0

Mi się marzy, by po Valverde przyszedł Ronald Koeman.

0

Jeszcze za mało dostali?! :D

1

Nie ma transmisji w polskiej tv ;)

0

Luka Jović wchodzi na boisko w meczu Eintracht - Hoffenheim, ma całe 45 minut.

6

Fajna ta sobota, taka nie za nudna :D

13:30 Tottenham - Arsenal
15:30 Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
18:00 AC Milan - Sassuolo / Barça B - Ontinyent
20:45 REAL MADRYT - FC BARCELONA

1

Footybite - tam są linki z Reddita

1

A Muniak pewnie znowu będzie pisał o korupcji i spisku La Ligi...

53

Spoko, ja oglądam Ekstraklasę. Pytanie, kto popełnił wiekszy błąd...

5

Już block jest od TVP

0

20-lecie współpracy z NIKE.

0

Najlepszy środek pola. Przy Arthurze Rakitić z Busquetsem grają lepiej.

0

Genialne to :D

1

To już codzienny zabieg Ramosa. Robi to z przyzwyczajenia ;)

0

A co się dzieje?

1

Footybite wpisz w google

0

Footybite.

1

O co chodzi?

0

Dlaczego akurat 2000? Gdzie to wyczytałeś?

0

Możliwe, że chodzi o to że mieszkam na tygodniu w bursie i wysłali i tu i tu. Kilku znajomych z bursy co byli razem ze mną 2 tygodnie temu, teraz też dostało.

1

Danny jak zwykle z humorkiem :) dzięki

0

To drugie też na kwalifikację wojskową

0

Nie sprawdzałem, ale jeśli jest, to dzwonić i poinformować?

0

Byłem na komisji wojskowej ok. 2 tygodnie temu, po wezwaniu otrzymanym na adres mojego domu. Teraz na adres bursy (mieszkam w bursie przy szkole) przyszło kolejne. Komisja ma być w tej szkole.
Mam już założoną książeczkę wojskową i jestem w kategorii A. Czy muszę przechodzić kolejne badania i w ogóle?

0

Wszystkiego najlepszego, ziomek

2

Wszystkiego najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?