Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też się zdziwiłem, gdy w ostatniej zmianie wszedł Lallana, a nie Shaqiri.
0
Dobrze zaczyna, skubany :D
0
Liverpool lub City ;)
0
Dobra nutka :D Ktoś wie, jak się nazywa? Wpisywałem Darude - Sandstorm, ale to raczej nnie to ;)
1
Ja tu dałem X2, bo Bundesliga jest nienormalna :D
0
Mi się marzy, by po Valverde przyszedł Ronald Koeman.
0
Jeszcze za mało dostali?! :D
1
Nie ma transmisji w polskiej tv ;)
0
Luka Jović wchodzi na boisko w meczu Eintracht - Hoffenheim, ma całe 45 minut.
6
Fajna ta sobota, taka nie za nudna :D
13:30 Tottenham - Arsenal
15:30 Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
18:00 AC Milan - Sassuolo / Barça B - Ontinyent
20:45 REAL MADRYT - FC BARCELONA
1
Footybite - tam są linki z Reddita
1
A Muniak pewnie znowu będzie pisał o korupcji i spisku La Ligi...
53
Spoko, ja oglądam Ekstraklasę. Pytanie, kto popełnił wiekszy błąd...
5
Już block jest od TVP
0
20-lecie współpracy z NIKE.
0
Najlepszy środek pola. Przy Arthurze Rakitić z Busquetsem grają lepiej.
0
Genialne to :D
1
To już codzienny zabieg Ramosa. Robi to z przyzwyczajenia ;)
0
A co się dzieje?
1
Footybite wpisz w google
0
Footybite.
1
O co chodzi?
0
Dlaczego akurat 2000? Gdzie to wyczytałeś?
0
Możliwe, że chodzi o to że mieszkam na tygodniu w bursie i wysłali i tu i tu. Kilku znajomych z bursy co byli razem ze mną 2 tygodnie temu, teraz też dostało.
1
Danny jak zwykle z humorkiem :) dzięki
0
To drugie też na kwalifikację wojskową
0
Nie sprawdzałem, ale jeśli jest, to dzwonić i poinformować?
0
Byłem na komisji wojskowej ok. 2 tygodnie temu, po wezwaniu otrzymanym na adres mojego domu. Teraz na adres bursy (mieszkam w bursie przy szkole) przyszło kolejne. Komisja ma być w tej szkole.
Mam już założoną książeczkę wojskową i jestem w kategorii A. Czy muszę przechodzić kolejne badania i w ogóle?
0
Wszystkiego najlepszego, ziomek
2
Wszystkiego najlepszego!