0

footybite teraz jest

0

Również na dwóch.
Z drugiej strony cieszy, że to Tottenham :D

0

Jeśli Valverde odejdzie, to wolałbym Koemana ;)

14

A PSG dalej swoje...

9

Pamiętam jego debiut w pierwszym zespole podczas sezonu ogórkowego w meczu z Leicester. Udało mu się strzelić bramkę:

0

Na fili.cc są wszystkie odcinki ;)

0

Hehehehehe.

0

To o kim takie pochlebne słowa? :D

2

To jakoś wycięte z kontekstu?

17

Wyśmienity mecz Deulofeu. Do trzech bramek dorzuca asystę przy golu Deeneya.

1

No to Ci się udało :v

0

Deulofeu hat-trick!

0

Deulofeu drugi gol dzisiaj. Cardiff - Watford 0:2.

1

Jak widać...

0

I co? Sam Florek będzie grał?

0

A może chodzi o barwy Lille? :D

0

Ederson - Hummels - Pjanić - Messi - Neymar

1

Daj spokój, to jest Mariusz :D

Ja osobiście jako kibic The Blues ustawił bym go na LS... w Chelsea. Nie chce, żeby odchodził :D

0

Właśnie chcę to sobie tak na chłodno zobaczyć, co prawda rok po :D Miałem obejrzeć skrót, ale ten całej tej katastrofy mi nie pokaże :)

0

Po prostu chcę :D

0

Nie mogę nigdzie znaleźć meczu Roma - Barca 3:0. Żaden link nie działa. Ma ktoś może jakąś stronkę, gdzie mógłbym go obejrzeć? I nie pytajcie po co :D

0

Wydaje mi się, że i tak nie dadzą rady sami ogarnąć Ligi Mistrzów i Europy i podzielą się cześcią praw.

16

Żenująca sytuacja z Bonuccim przy pierwszym golu dla Atletico:

3

Wam też się wydaje, że Dembele lepiej czuje się na prawej stronie?

0

Cudownieeee!

0

A zastanowiłeś się?
Pisanie, że Valverde nie ma pojęcia o piłce jest conajmniej idiotyczne.

0

Jestem. Gdyby nie "zabójcza" skuteczność naszych piłkarzy, to inaczej każdy by tu ćwierkał.

0

Przeczytaj jeszcze 20 razy to, co napisałeś i zastatnów się czy ty się znasz na piłce nożnej.

1

Miałem właśnie pytać. Nie działa. Ładuje się i ładuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?