Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W środę Ajax gra kolejny mecz w Eredivsie. Myślę, że jest po prostu oszczędzany.
9
Philippe Coutinho will surely stay at Barca.
[Witekk10]
4
Coco Jambo Warszawa
33
Mathew86 napisał: "A może Quagliarella na zmiennika Suareza, a za rok, dwa ktoś perspektywiczny?"
0
Tylko na footybite. W Polsce nigdzie nie ma.
0
Wypłacać :) Porto, tak jak kolega wyżej napisał, ma dogrywkę w nogach ;)
0
Oj tak, genialny :)
0
Fullmatchsport.com i fullmatchesandshow.com to najlepsze tego typu strony.
0
Tak. Według Mundo Deportivo jeszcze dziś ma przejść badania.
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
0
Coutinho na początku sezonu wyglądał dobrze. Po kontuzji w meczu z Interem coś się zepsuło.
1
Piszesz ironicznie, tak? Ostatni mecz z Lyonem był bardzo dobry. Barca stwarzała sobie okazję, ale to skuteczność zawiodła. W drugiej połowie Lyon nawet nie pierdnął.
0
Linki są w "Match Preview" przed każdym meczem ;)
6
Na footybite są linki z Reddita
10
La Rambla
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/475/Screen_Shot_2018-10-25_at_11.02.15_AM.png
1
To koszulka Marcelo? :D
1
A to przepraszam w takim razie.
0
Czemu na YouTube mam transmisję dopiero na 21:15?
0
Wszystkiego najlepszego!
0
Wiadomo co z transmisją? Będzie na YouTube?
0
Footybite ;)
0
Lenglet zawieszony za kartki, więc na 100% nie zagra.
0
fili.cc? serialosy, seriale24. Próbuj coś z tego.
0
I super, mimo wszystko poczekam. Lekkoatletyka ma coś w sobie, że uwielbiam ten sport ;)
0
Kiedy dokładnie są MS?
0
Kolega wyżej już pomógł, ale mimo wszystko dzięki ;)
0
Pomogło, dzięki wielkie.
0
Ajj, zacne autko. Sam coś w końcu myślę z autkiem, ale na razie krucho z kasą :D
0
Nie mogę udostępnić swojego neta z pakietu na lapka. To znaczy jeśli udostępniam bez żadnego zabezpieczenia, to normalnie się łączy, ale już z hasłem nie da rady. Co mogę zrobić?
0
Co to za kurs na Alaves? :D
0
Dostawał on w ogóle powołania do reprezentacji? Bo jeśli nie, to jest to naprawdę dziwne ;)