2

Stąd pobieram od lat:
http://mp3.teledyski.info

0

Masz szczęście, Benzema kontuzjowany ;)

0

Znakomity mecz Carlesa.

9

Ok. Cenna informacja, dzięki.

0

Pierwszy raz to widzę. Fajnie wymyślili :D

1

O ja też. Witam koleżkę :D

0

Da się, uwierz ;) Chociaż za Mourinho były ciężary :D

0

Pięknie to zrobił, fakt ;)

13

Pokory, Panie Jürgen...

10

Wielki Andres!

6

Po co?

4

Komentarz byłego sędziego, Rafała Rostkowskiego, na tenat bramki Llorente, niesłusznie anulowanego karnego dla Barcy z United i ogólnie o pracy VARu w Lidze Mistrzów:

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,24677599,ekspert-ocenil-sytuacje-w-ktorej-tottenham-hotspur-strzelil.html#MT_2Zdjecia&_ga=2.100751241.907486910.1555543488-amp-3OKFFvbqW0Q3QbxZ_4E2GeDKVP1Pu7BNYxqRQz63ZQFJGSoejDIomK1igeKKflqP

36

W takim razie, Sherlocku, co ona oznaczała?

0

Aż mi się coś przypomniało...

3

O tym samym pomyślałem ;)

0

Footybite ogarnij sobie ;)

0

To on. Zobacz od początku, jak CR7 mu uciekł.

0

footybite

0

Ooo, dej no księciuniu dwa złote

0

Daj spokój, musi się dowartościować zielonymi ;)

0

FilI.cc

2

Sarabia do asysty dokłada bramkę!
11 goli, 11 asyst w tej kampanii La Liga.

0

A śmieje się dalej wymuszonym śmiechem?

0

Podobno nic poważnego i będzie mógł zagrać z Juventusem.

0

Zgłaszam się!

21

Jak to? Barca - Real jutro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

To zdjęcie jest z wczorajszej sesji treningowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?