0

Ja dałem +1.5 bramki w drugiej połowie na zepsutym już kuponie :D

12

Z całym szacunkiem do Maćka, ale to trochę taki Denis Suarez skoków narciarskich

0

Lipsk ostatnio w beznadziejnej formie. Rób, co uważasz za bardziej słuszne

1

Chyba ten bramkarz przed karnym starał się go zdekoncentrować. Po strzelonym karnym Cristiano mu "oddał", a potem gdy atmosfera się ochłodziła obaj zbili "piątkę" ;)

2

Chelsea

0

5

reddit soccer streams i wybierz link, gdzie jest zaznaczone: "mobile:yes"

1

Dobrze. Nie ma bardzo jak się wykazać w obronie, bo grę prowadzą gracze Barcy ;)

2

Riqui jak zwykle, czesto tez faulowany, Collado aktywny, Wague kilka dobrych zagrań w pole karne i oczywiście Perez.

0

Barca przeważa cały czas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie chce mi się już powtarzać :D Ale wideo dobre

1

I weź tu graj grę na utrzymanie :D

0

Bo Niemcy nagrywają rozmowy

3

Roaming to nie jest dobra sprawa, pamiętajcie.

0

Ostatni mecz z Levante:

0

"Grudzień miesiącem dobrych wiadomości.
Najpierw @cwiakala teraz nowy kontrakt na @_Ekstraklasa_ a jeszcze trochę czasu do końca roku zostało;)"
-Andrzej Twarowski na Twitterze.

Mam nadzieję, że chodzi o PK ;)

1

Konwerter na mp4: clipconverter.cc
Czesto go używam

0

A to nie mam pojęcia

1

Na flashoscorze w zakładce "wideo"

7

Digne gol z rzutu wolnego! :D

0

Mają nowego trenera, może zadziałać "efekt nowej miotły" :D

0

Jakie pytanie było?

0

Jest tu jakiś kibic BVB? Chodzi mi o to, czy Dembele za czasów gry w Dortmundzie też opuszczał lub spóźniał się na treningi...
Może ktoś coś wie na ten temat.

3

Potem Kręcidło dopisał jeszcze:
"River nie chciało grać finału w Madrycie. Boca nie chciało grać finału ani w Madrycie, ani w ogóle, bo uważali (całkiem słusznie, jest precedens sprzed 4 lat), że należał im się walkower. W pierwszej instancji przegrali, potem zapowiadali ew. walkę do samego końca w TAS"

1

Ale kibicem Barçy jest, tak? :D

3

Suuper, gratulacje! :D Pamiątka do końca życia.
PS. Zmieniłeś zespół i śpiewasz teraz jako wokalista w Imagine Dragons? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?