Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
W sumie to fajnie by było. Pamiętam sezon 14/15 z PK w TVP :D
2
Ryję do ekranu :D
1
Pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Jedna z najważniejszych cech w sporcie.
5
To po co dajesz ankietę, a potem podważasz czyjeś zdanie?
0
Gratki. Chętnie zobacze co dałeś oprócz +1.5 w Rumunia - Litwa :D
2
Coś od Xiaomi szukaj
4
"Aaaaaaaaaaaaaaaj, źle!"
0
Ale dłuuuuugie zdanie :D
32
Dries Martens u Sarriego w Napoli też był skrzydłowym. Po przejściu na '9' osiągał niesamowite liczby.
0
Staram się chodzić co miesiąc. Ten sakrament nas oczyszcza. Warto podkreślić, że ksiądz w konfesjonale jest pośrednikiem Boga.
1
Niedługo będzie rok jak go ściągnęliśmy ;)
0
Ktoś wymyślił Hot16, autorskie wierszyki z 16 wersami. Po napisaniu nominuje się do tego kolejnych użytkowników.
2
Ostatnio bardzo ładnie poradził sobie w dryblingu w polu karnym. Munir jest świetnie uzdolniony technicznie.
7
O kurde. Fakt. Głupota pisać nocą :D Dzięki.
0
Przed chwilą zamówiłem buty na allegro, płatność przy odbiorze, wszystko ok, ale po przejściu do "Moich zakupów" przy aukcji jest info "transakcja nieopłacona". O co chodzi?
0
Chciała La Rambla Pogbę, to będzie go miała :D
1
Nie wiadomo, co dalej z tą sprawą, ale były podejrzenia u Ronaldo, szczególnie na La Rambli :D
1
Football Leaks podało, że w ubiegłym już tygodniu miało zostać ujawnione nazwisko pilkarza, który "jedzie" na dopingu. Co więcej miał to być piłkarz, który wielokrotnie zdobył Ligę Mistrzów.
0
Tymczasem on zareagował jak najbardziej na plus. Jego zmiany (Munir i Arturo) dały 2 bramki Barcelonie
0
Powinno ;)
0
Tobie też?
0
A pamiętam, jak wypowiadał się, że spełnił marzenie gry w Barcelonie. Kto oglądał dokument o Ousmanie, to wie też, w jaki sposób wypowiadali się o nim jego bliscy. Dziwne, że teraz, gdy już jest w tym miejscu odstawia takie szopki. Nie rozumiem tego.
0
Przedwczoraj nie wstawił się na treningu i podobno ludzie z klubu 1,5h próbowali go zlokazlizować.
1
https://pbs.twimg.com/media/Di0bbbOW0AAYeGO.jpg:large
0
A co miałeś z przegrodą nosową? Bo ja mam nierówną, przez co mam problemy z oddychaniem i nieustannie zapchaną jedną z dziurek (naprzemiennie).
0
Dobre są tabletki Sinulan forte (zielone lub czerwone, te drugie chyba mocniejsze).
Z domowych sposobów mogę polecić:
- grzanie głowy woreczkiem z solą, dokładnie zaszytym. Grzejesz go na patelni, żeby nie parzył i przykładasz do głowy. Kiedy będzie zimny, podgrzewasz znowu. Wygrzej głowę chociaż przez 30 minut.
- parówka nad parą wodną. Podgrzewasz w dużym garnku trochę wody z łyżeczką soli. Zdejmujesz z gazu, kładziesz na jakąś podstawkę na stole, przychylasz się nad garnkiem i okrywasz sobie głowę ręcznikiem, żeby para się nie wydostawała. I tak samo jak z woreczkiem - ok 30 minut.
Zdrowiej!
1
Dobry tekst o Arthurze na weszło. Dopiero dzisiaj go przeczytałem i pomyślałem, że się podzielę:
http://weszlo.com/2018/10/29/mowi-arthur-mozesz-zrobic/
4
To serwery padną :v
1
Zanieś go do najbliższego serwisu. Wydaje mi się, że trzeba fachowca do takiej sprawy ;)
0
To jaki skład na Betis wg. Was?
Ter Stegen
Semedo - Pique - Lenglet - Alba
Rakitić - Busquets - Arthur
Malcom - Suarez - Dembele
I fajnie byłoby, gdyby Alena dostał chociaż te kilkanaście minut przy dobrym wyniku.