Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba na jego filmach się skupię. Które ty oglądałeś? Kurs podstawowy czy coś jeszcze dodatkowo? I jak Ci poszło?
0
Nie da się, uwierz ;)
1
Dzisiaj w swojej szkole miałem maturę próbną z podstawowej matmy. Kompletnie nic nie ogarniam. Niby jakieś zadania tłuczemy na lekcjach, staram się zrozumieć, ale nic z tego. Jakieś propozycje jak przygotować się do właściwej matury, żeby zdać?
0
Szukaj na reddit soccer streams
0
Reddit soccer streams
0
Szukaj na reddit soccer streams
0
BarcaInfo zdobył pierwszą Złotą Piłkę.
1
ViscaBarca123 - robi niezłą robotę jeśli chodzi o młodsze sekcje FC Barcelony.
0
Poszło ;)
0
Też go mam, doznał kontuzji bodajże pachwiny.
Dobrze chociaż, że Mitrović wskoczy za niego :D
2
Nie. To będzie sezon Liverpoolu :D
0
Laskowski tak akurat potrafi ;)
1
Reddit soccer streams.
0
Szukaj na reddit soccer streams
0
Canal+Sport 2
1
Żuje tytoń, gdyby palił to by go wyprowadzili :D
0
To mi Roma i RB Lipsk popsuli kuponik :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyMjE4NzI3NTQ2MzUwMDqzLsRbmeVTzHBbv8Q%3D&kind=MAIN
0
Szanuję! :)
0
Zapomniałem o deadlinie :D na obronie został zaznaczony na czerwono Trippier i Mendy
0
Ich mecze są, według mnie, nieprzewidywalne :D
1
Myślę, że nie byłoby o to trudno :D
0
Atletico - Barça? Godzinę przed meczem na reddit soccer streams będą linki. Tam szukaj ;)
0
Wydaje się, że jego najlepsze dni już za nim.
0
Początek konkursu w Ruce przesunięty na 16:45.
TVP Sport, twitter.
0
"Sergio Ramos zażywał środki dopingujące przed finałowym meczem Ligi Mistrzów z Juventusem w 2017 roku? Poniżej tłumaczymy dokumenty "Football Leaks".
Źródło: Der Spiegel.
Było tak. W niedzielę, 4 czerwca 2017 r., buteleczka zawierająca 110 mililitrów moczu Sergio Ramosa dotarła do laboratorium antydopingowego w Seibersdorf w Austrii. Nosiła numer 3324822 i przybyła z Walii. Piłkarza poproszono o oddanie moczu po finałowym meczu z Juve. Pobrano mu także krew. W Cardiff Real Madryt i Stara Dama walczyły o Puchar Europy.
Miesiąc później szef laboratorium badającego próbkę wysłał raport do UEFA. Poinformował, że w moczu piłkarza znajdowały się śladowe ilości deksametazonu, który oprócz działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego pomaga zwiększyć koncentrację i pobudza zmysły. Może wprowadzić organizm w stan euforii. Zasady określone przez Światową Organizację Antydopingową są jasne. Deksametazon można zastosować, ale lekarz klubowy ma obowiązek poinformować o tym Komisję Antydopingową. Jeśli tego nie zrobi, a substancja zostanie wykryta u gracza, zostaje to uznane za stosowanie dopingu.
Lekarz Realu tego nie zrobił.
Obowiązkowo w raporcie załączonym do próbek gracza "kontrolowanego" należy wypisać listę leków jakie zażywał w ostatnich 7 dniach.
Sprawa nigdy nie ujrzała światła dziennego, została zamieciona pod dywan, co kładzie cień na walce UEFA z dopingiem. Oczywiście Real Madryt został poproszony o wyjaśnienie sprawy i lekarz klubowy wysłał list, w którym tłumaczył, że to jego błąd. Poinformował, że zrobił Ramosowi także zastrzyk z leku o nazwie Celestone Chronodose w ramię i kolano, ponieważ gracz cierpiał na urazy tych części ciała. Ten lek ma działanie również przeciwzapalnie. I jest zakazany przez Światową Organizację Antydopingową.
Ramos długo nie mógł się wysikać (częsty problem u piłkarzy po meczach, podaje im się więc piwo bezalkoholowe). W pokoju Komisji Antydopingowej pojawił się tuż po ceremonii wręczenia pucharu. Po północy oddał mocz. W międzyczasie odwiedzili go były Król Hiszpanii, Juan Carlos i premier.
Lekarz Realu wziął wszystko na siebie, przyjmując rolę kozła ofiarnego. Poinformował UEFA, że to był błąd ludzki i nigdy nie miał zamiaru naruszać przepisów. W odpowiedzi dostał pouczenie, aby zachowywał najwyższą ostrożność następnym razem i nie popełniał podobnych błędów."
-2angrymen: święcicki & kapica, Facebook
0
Ale to jak poszedł do Odriozoli na maksa! :D
0
A mógł mieć bezpośrednią asystę. ;)
0
Poszło na priv
0
Jaką?
56
„Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza” – św. Jan Paweł II