Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BigShaq Na ławce z napastników jeszcze Maxi Gomez i Stuani. Mają kim strzelać.
0
@adambijax Prawdopodobnie trafią w 1/4 na Argentynę (która nie powinna mieć problemów z Mali). Trzymam kciuki za Argentyńczyków.
0
@SuperPatsonFCB Ostatnio był jakiś wywiad z nim i dziennikarz poruszył kwestię Rakitić - Frenkie.
0
Frenkie o ewentualnym zajęciu pozycji Rakitica.
1
@Coutinho007 Oczywiście chodziło mi o Riquiego. Mogłem to podkreślić o komentarzu ;)
0
@Coutinho007 What?
2
@ViscaBarca123 On MUSI już w przyszłym sezonie awansować do pierwszego zespołu.
1
@kenneth99 Dobrze, że wrócili z tym.
10
@Kamiloza91 Grunt, że Hajty nie ma. Ostatni odcinek pokazał, że może być śmiesznie bez idiotycznego zwracania na siebie uwagi.
9
Ten gość niepotrzebnie to robi. Jeszcze ktoś z zarządu zobaczy tego Tweeta i Bartomeu zatwierdzi projekt :D
30
Wyjazdowe akurat piękne będą.
https://www.footyheadlines.com/2018/10/barcelona-19-20-away-kit.html?u=190602&m=1
0
@TheNekro94 Mi wcześniej też ktoś odpowiedział i do tej pory powiadomienie się nie pokazało.
Robertinho pisał, że jeszcze trochę do roboty będzie. Strona jest cały czas testowana.
1
@TheNekro94 el Jarek chce nam namieszać
0
@Katalończyk 99 Gdyby nie wybiegała, nie zwróciła by na siebie uwagi i jej konto na IG byłoby sobie dalej.
1
@joloskyy i bardzo kurde dobrze.
0
Najładniejsze gole Ligi Mistrzów minionego sezonu z komentarzem Polsatu Sport.. Poziom komentowania nierówny zdobytym bramkom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Klopp świetnie potrafi budować zawodników.
0
@DonAndresFCB Napewno!
0
@Buksza Podobno jutro ma być jakiś event i wtedy zaprezentują. Ale nie wiem.
1
@Encore Obie mogłyby walczyć o triumf w Copa America ;)
0
Z kadry Brazylii na Copa America można złożyć dwie naprawdę silne jedenastki.
1. Alisson - Alves, Miranda, Marquinhos, Filipe Luis - Allan, Casemiro, Coutinho - Neres, Firmino, Everton
2. Ederson - Fagner, Thiago Silva, Militao, Alex Sandro - Arthur, Fernandinho, Paqueta - Richarlison, Jesus, Neymar
0
@Pawlak1992 Nie, zdobywał ją ten, który był najbardziej napompowany przez media, dziennikarzy.
6
@RudY Nie. Można się rozejść.
2
@LuisSalvano A nie uważasz, że teraz zacznie się "pompowanie" Salaha i Van Dijka, bo wygrali Ligę Mistrzów? Już w przeszłości było tak, że osiągnięcia drużynowe odgrywają większą rolę niż te indywidualne. Tak, czy inaczej mam nadzieję, że to Messi zdobędzie Złotą Piłkę.
26
Barcelona pogratulowała Liverpoolowi zwycięstwa w Lidze Mistrzów.
0
@Wojcio Gdyby Milik strzelił w pamiętnej sytuacji, to Liverpoolu by nie było w 1/8 ;)
1
Tomasz Hajto: "Hary Kin".
0
@Veb1233 Lucas wejdzie w drugiej połowie i zrobi robotę ;)
3
@krzychu1526 #ValverdeOUT!