3

@BigShaq Na ławce z napastników jeszcze Maxi Gomez i Stuani. Mają kim strzelać.

0

@adambijax Prawdopodobnie trafią w 1/4 na Argentynę (która nie powinna mieć problemów z Mali). Trzymam kciuki za Argentyńczyków.

0

@SuperPatsonFCB Ostatnio był jakiś wywiad z nim i dziennikarz poruszył kwestię Rakitić - Frenkie.

0

Frenkie o ewentualnym zajęciu pozycji Rakitica.


1

@Coutinho007 Oczywiście chodziło mi o Riquiego. Mogłem to podkreślić o komentarzu ;)

0

@Coutinho007 What?

2

@ViscaBarca123 On MUSI już w przyszłym sezonie awansować do pierwszego zespołu.

1

@kenneth99 Dobrze, że wrócili z tym.

10

@Kamiloza91 Grunt, że Hajty nie ma. Ostatni odcinek pokazał, że może być śmiesznie bez idiotycznego zwracania na siebie uwagi.

9

Ten gość niepotrzebnie to robi. Jeszcze ktoś z zarządu zobaczy tego Tweeta i Bartomeu zatwierdzi projekt :D


30

0

@TheNekro94 Mi wcześniej też ktoś odpowiedział i do tej pory powiadomienie się nie pokazało.
Robertinho pisał, że jeszcze trochę do roboty będzie. Strona jest cały czas testowana.

1

@TheNekro94 el Jarek chce nam namieszać

0

@Katalończyk 99 Gdyby nie wybiegała, nie zwróciła by na siebie uwagi i jej konto na IG byłoby sobie dalej.

1

@joloskyy i bardzo kurde dobrze.

0

Najładniejsze gole Ligi Mistrzów minionego sezonu z komentarzem Polsatu Sport.. Poziom komentowania nierówny zdobytym bramkom.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Klopp świetnie potrafi budować zawodników.


0

@DonAndresFCB Napewno!

0

@Buksza Podobno jutro ma być jakiś event i wtedy zaprezentują. Ale nie wiem.

1

@Encore Obie mogłyby walczyć o triumf w Copa America ;)

0

Z kadry Brazylii na Copa America można złożyć dwie naprawdę silne jedenastki.
1. Alisson - Alves, Miranda, Marquinhos, Filipe Luis - Allan, Casemiro, Coutinho - Neres, Firmino, Everton
2. Ederson - Fagner, Thiago Silva, Militao, Alex Sandro - Arthur, Fernandinho, Paqueta - Richarlison, Jesus, Neymar

0

@Pawlak1992 Nie, zdobywał ją ten, który był najbardziej napompowany przez media, dziennikarzy.

6

@RudY Nie. Można się rozejść.

2

@LuisSalvano A nie uważasz, że teraz zacznie się "pompowanie" Salaha i Van Dijka, bo wygrali Ligę Mistrzów? Już w przeszłości było tak, że osiągnięcia drużynowe odgrywają większą rolę niż te indywidualne. Tak, czy inaczej mam nadzieję, że to Messi zdobędzie Złotą Piłkę.

26


Barcelona pogratulowała Liverpoolowi zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

0

@Wojcio Gdyby Milik strzelił w pamiętnej sytuacji, to Liverpoolu by nie było w 1/8 ;)

1

Tomasz Hajto: "Hary Kin".

0

@Veb1233 Lucas wejdzie w drugiej połowie i zrobi robotę ;)

3

@krzychu1526 #ValverdeOUT!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?