Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Mecz otwarty. Todo es posible.
2
@Esteban_ Prawie jak nasz Ousmane
0
@MarioVeB! Postawiłeś na Szwajcarię? Jaki kurs byl?
0
@Socjopata Wiem, ale nie powiem
1
Limitowana edycja koszulki od NIKE na 100-lecie PZPN.
https://2.bp.blogspot.com/-egBSg1zlf-k/XPfFFEehthI/AAAAAAAB62c/NjymoQcLI1cRdL6Y91Nh9LZfI3v4UGynACLcBGAs/s1600/special-edition-nike-poland-100th-anniversary-shirt-2.jpg
- Footyheadlines
0
@TheNekro94 Prawdopodobnie po Lidze Narodów przyszłość de Ligta się wyjaśni.
5
@sebasek99 Gomes, Turan. Panie, nie trzeba nikogo kupować.
6
No, nie. Ulubiony zawodnik u Białych.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1136263704385904640
4
Ale nitka na Twitterze z udziałem Perchała i Grabary, a potem Kręcidło i Ćwiąkały :D
https://x.com/J_Krecidlo/status/1136257509549838336
0
@D10SLEO Ale by go lał na treningach :D
2
@zaba107 Brandta do Borussi D. za 25 mln.
0
@th@les Piękności!
30
@ArterkHD Co ja właśnie przeczytałem?!
0
@COU_11 Jak na razie pewnego mamy tylko de Jonga. Okienko się nawet nie zaczęło. Zaczekajmy spokojnie do końca okienka i dopiero wtedy ocenimy, jakie ono naprawdę było.
0
@Bart0sz Nie czytam tego nawet ;)
0
@barpol11 Niee. Nie bardzo do nas pasuje.
0
@Socjopata Pasuję.
5
W taki sposób Belgia ogłosiła kadrę na ME-U21 we Włoszech.
0
@Socjopata Wygrana z Fortunki, całe 3,76 PLN plus Twoje.
0
@Socjopata Dobra, ale gramy o kase
0
@Lamora Tylko w 50% :D
0
Kto chętny zagrać w szachy?
https://pbs.twimg.com/media/D8O84fBXkAAODFw.jpg
0
@Lamora Nie, powiem Ci, że niepotrzebnie zaczynasz takie tematy :D
2
@Lamora O nie.
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/029/223/cover2.jpg
16
Agusti Benedito wkracza do akcji!
1
@strazak1991 Ezequiel Barco i Manuel Roffo ;)
0
@FCB24 Nieee, lepiej nie. Starczy już tego.
0
@betonito Jeśli już, to "podatny na kontuzje"! :D
0
Nasza wyjazdowa koszuleczka "na żywo". Na piłkarzach będzie wyglądać jeszcze lepiej.
https://4.bp.blogspot.com/-stbOf1dd57g/XPT3cqv7CXI/AAAAAAAB9ks/M8UThQbV-dYRFi9Ap3L7GC3s0zrKXThRQCLcBGAs/s1600/0-barcelona-19-20-away-kit%2B%25282%2529.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika