Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 GOLoneczkę :D
0
@barcelonaLM Wydaje mi się, że tak. Byłby wtedy, jak to się mówi, spełniony i mógłby odejść z podniesioną głową.
0
@sid666 Właśnie czasami pomaga, a czasami nie.
0
@MarioVeB! 2:0 to niebezpieczny wynik.
1
@BigShaq O kurde! :D
13
Ma ktoś z Was problem z La Ramblą, że scrollujecie i są komentarze "3 minuty temu", "30 minut temu" i potem nagle "godzinę temu", "trzy godziny temu" , "6 godzin temu"?
Nie raz, nie dwa coś takiego mi się zrobiło.
4
Prawdopodobnie chodzi o transfer Ceballosa do Milanu.
Kolejne 40 MLN?
55
Jest 20 czerwca, a Dembele jeszcze nie skrócił swoich wakacji. Leń!
0
@puyol_presidend5 Pokaż ten Twój "mega kupon" :D
0
@JimMorrisonFCB To o jakim filmie Ty piszesz? :D
2
@FafitFCB Z dystansikiem :D
https://www.culture24.org.uk/asset_arena/2/20/91/519022/v0_master.jpg
33
@ViscaBarca123 To jest jakiś cyrk :D
0
@joloskyy Czekałem na ocenę p. Rostkowskiego.
:)
2
@ViscaBarca123 Nie śmierdzi Ci tu jakimś wałkiem?
0
@Skaramuczi Nie chodzi mi absolutnie o to, żeby wołać za Rafinhe podobnych pieniędzy, jak za Llorente. Mimo tylko kilkunastu występów Marcosa w tym sezonie, Real naprawdę sporo na nim zarobił.
3
Real wyciągnął za Llorente 40 mln. No nieźle, a my możemy sprzedać Rafinhe za 15 mln, albo nawet za 6.
0
@Suzu Żeby miał kto sabotować
1
@Suzu W sumie to nie wiem, czy przypadkiem Napoli nie pracuje nad wypożyczeniem go.
Ale ogólnie masz rację.
0
@Suzu Ponoć ma dołączyć do Napoli.
0
@puyol_presidend5 Literówka prawdopodobnie :D
3
Lista skautów na meczu Włochy - Polska.
0
@joloskyy Tutaj sam screen. Sorry, ale za takie zagranie to musi być czerwona. I to jeszcze w dobie VARu?!
https://pbs.twimg.com/media/D9c8tdQXoAAw_BF?format=jpg&name=900x900
1
@jedrek7000 La la la la...
8
Sedzia nie dał czerwonej kartki dla Zaniolo po faulu na Szymańskim chyba tylko dlatego, że Włosi są gospodarzem.
0
@MatiFCB2000 Ehh, 10/15
5
@Xavinho54 haha
0
@puyol_presidend5 Nie. Po prostu w ustawieniach masz prawdopodobnie zaznaczoną opcję o ostrzeganiu o plikach/aplikacjach z nieznanych źródeł i telefon automatycznie Cię informuje. Ja pobrałem apkę mimo tych ostrzeżeń i wszystko jest ok.
0
@puyol_presidend5 Trzeba to zaakceptować, bo aplikacja jest spoza Sklepu Play.
1
Według moich źródeł, jednym z warunków powrotu Neymara do Barcelony jest zadośćuczynienie każdemu użytkownikowi La Rambli w postaci kraty piwa Perła.
0
@Coutinho007 Ja z kolei czekam na: "Neymar bliżej powrotu do Barcelony niż kiedykolwiek".