0

@Coutinho007 GOLoneczkę :D

0

@barcelonaLM Wydaje mi się, że tak. Byłby wtedy, jak to się mówi, spełniony i mógłby odejść z podniesioną głową.

0

@sid666 Właśnie czasami pomaga, a czasami nie.

0

@MarioVeB! 2:0 to niebezpieczny wynik.

1

@BigShaq O kurde! :D

13

Ma ktoś z Was problem z La Ramblą, że scrollujecie i są komentarze "3 minuty temu", "30 minut temu" i potem nagle "godzinę temu", "trzy godziny temu" , "6 godzin temu"?
Nie raz, nie dwa coś takiego mi się zrobiło.

4

Prawdopodobnie chodzi o transfer Ceballosa do Milanu.



Kolejne 40 MLN?

55

Jest 20 czerwca, a Dembele jeszcze nie skrócił swoich wakacji. Leń!

0

@puyol_presidend5 Pokaż ten Twój "mega kupon" :D

0

@JimMorrisonFCB To o jakim filmie Ty piszesz? :D

33

@ViscaBarca123 To jest jakiś cyrk :D

0

@joloskyy Czekałem na ocenę p. Rostkowskiego.



:)

2

@ViscaBarca123 Nie śmierdzi Ci tu jakimś wałkiem?

0

@Skaramuczi Nie chodzi mi absolutnie o to, żeby wołać za Rafinhe podobnych pieniędzy, jak za Llorente. Mimo tylko kilkunastu występów Marcosa w tym sezonie, Real naprawdę sporo na nim zarobił.

3

Real wyciągnął za Llorente 40 mln. No nieźle, a my możemy sprzedać Rafinhe za 15 mln, albo nawet za 6.

0

@Suzu Żeby miał kto sabotować

1

@Suzu W sumie to nie wiem, czy przypadkiem Napoli nie pracuje nad wypożyczeniem go.
Ale ogólnie masz rację.

0

@Suzu Ponoć ma dołączyć do Napoli.

0

@puyol_presidend5 Literówka prawdopodobnie :D

3

Lista skautów na meczu Włochy - Polska.


0

@joloskyy Tutaj sam screen. Sorry, ale za takie zagranie to musi być czerwona. I to jeszcze w dobie VARu?!
https://pbs.twimg.com/media/D9c8tdQXoAAw_BF?format=jpg&name=900x900

1

@jedrek7000 La la la la...

8

Sedzia nie dał czerwonej kartki dla Zaniolo po faulu na Szymańskim chyba tylko dlatego, że Włosi są gospodarzem.

0

@MatiFCB2000 Ehh, 10/15

5

@Xavinho54 haha

0

@puyol_presidend5 Nie. Po prostu w ustawieniach masz prawdopodobnie zaznaczoną opcję o ostrzeganiu o plikach/aplikacjach z nieznanych źródeł i telefon automatycznie Cię informuje. Ja pobrałem apkę mimo tych ostrzeżeń i wszystko jest ok.

0

@puyol_presidend5 Trzeba to zaakceptować, bo aplikacja jest spoza Sklepu Play.

1

Według moich źródeł, jednym z warunków powrotu Neymara do Barcelony jest zadośćuczynienie każdemu użytkownikowi La Rambli w postaci kraty piwa Perła.

0

@Coutinho007 Ja z kolei czekam na: "Neymar bliżej powrotu do Barcelony niż kiedykolwiek".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?