0

Kto z Arsenalu będzie bardziej wygwizdany? Ozil czy Ceballos? :D

0

@SinMistico Griezmann otrzymał spory aplauz od publiczności, to samo Frenkie ;)
A całej wypowiedzi, zarówno Messiego, jak i Valverde, spodziewaj się na głównej ;)

0

@cules100pro Sport365 również.

1

Kurczę, żeby aby Dembele się dobrze rozgrzał. :D

0

@masq Bo tak postępuje prawdziwy kibic.

0

@geass sport365 ;)

0

@damianex10 Gdzie? Na YouTube jest okej.

0

@Wiktoria13 Nie ma w nc+ :)

0

@BarcaInfo Zauważyłem ostatnio, że chłopak robi wszystko, żeby zabłysnąć.

0

@student97r Przybili pionę ostatecznie? :D

0

@JaSzymon Tak.

0

@Janek10FCB Gra w Premier League, a w La Lidze to dwie różne bajki. Potrzebuje trochę czasu, by się przystosować.

1

@Crakitic Jak nie masz kanału, to strona sport365. Tam znajdziesz transmisję nawet po polsku. To tak w razie braku transmisji na YouTube.

1

@kuz Prezentacja. Bez żadnego treningu nie będzie grał.

0

@Barwindg Tam i tak był faul wcześniej ;)

0

@Kacperfifa69 sport365

0

@Crakitic Pamiętam, że ostatnio na 100% mecz był na stronie internetowej Barcy. Na YouTube też raczej był. ;)

2

@jacobFCB Ponoć 19:30, YT i oficjalna strona Barcy :D

5

@MarioVeB! Kuuurde. A tak spokojnie tu było...

0

@Janiama Jakąś formację wybrałeś?

1

@culesjasiules Oficjalny YouTube i strona Barcy.

0

@Karakanis Zwłaszcza, że mamy szansę na drugie trofeum w tym (pre)sezonie ;)

0

@D10SLEO Złoty zawodnik.

0

@kris81 Może City gra pięknie, bo właśnie Liverpool popełnia błędy? To się nie wyklucza :)

4

@maciekofcb Raczej tak. Od zawsze tak było.

0

@kosmos91 W Evertonie będzie grał regularnie, a co za tym idzie - będzie się rozwijał. Co by mu dało siedzenie na ławce, wchodzenie na końcówki czy kilka meczów z "ogórkami" w zespole Barcelony?

1

Dlaczego City gra w koszulkach bez sponsorów? Swoją drogą ładnie wyglądają takie "czyste" trykoty.

1

@Kubik23 Raczej tak.

0

@Avada Kedavra Też uważam, że niezłe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?