Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto z Arsenalu będzie bardziej wygwizdany? Ozil czy Ceballos? :D
0
@SinMistico Griezmann otrzymał spory aplauz od publiczności, to samo Frenkie ;)
A całej wypowiedzi, zarówno Messiego, jak i Valverde, spodziewaj się na głównej ;)
0
@cules100pro Sport365 również.
1
Kurczę, żeby aby Dembele się dobrze rozgrzał. :D
0
@masq Bo tak postępuje prawdziwy kibic.
0
@geass sport365 ;)
0
@damianex10 Gdzie? Na YouTube jest okej.
0
@Wiktoria13 Nie ma w nc+ :)
0
@BarcaInfo Zauważyłem ostatnio, że chłopak robi wszystko, żeby zabłysnąć.
0
@student97r Przybili pionę ostatecznie? :D
0
@JaSzymon Tak.
0
@Janek10FCB Gra w Premier League, a w La Lidze to dwie różne bajki. Potrzebuje trochę czasu, by się przystosować.
0
@D10SLEO Mają "czyste" koszulki, bez sponsora.
https://ichef.bbci.co.uk/live-experience/cps/1024/cpsprodpb/6AF2/production/_108187372_citycelebrate2_hero_reuters.jpg
1
@Crakitic Jak nie masz kanału, to strona sport365. Tam znajdziesz transmisję nawet po polsku. To tak w razie braku transmisji na YouTube.
1
@kuz Prezentacja. Bez żadnego treningu nie będzie grał.
0
@Barwindg Tam i tak był faul wcześniej ;)
0
@Kacperfifa69 sport365
0
@Crakitic Pamiętam, że ostatnio na 100% mecz był na stronie internetowej Barcy. Na YouTube też raczej był. ;)
2
@jacobFCB Ponoć 19:30, YT i oficjalna strona Barcy :D
5
@MarioVeB! Kuuurde. A tak spokojnie tu było...
0
@Janiama Jakąś formację wybrałeś?
1
@culesjasiules Oficjalny YouTube i strona Barcy.
0
@Karakanis Zwłaszcza, że mamy szansę na drugie trofeum w tym (pre)sezonie ;)
0
@D10SLEO Złoty zawodnik.
0
@kris81 Może City gra pięknie, bo właśnie Liverpool popełnia błędy? To się nie wyklucza :)
4
@maciekofcb Raczej tak. Od zawsze tak było.
0
@kosmos91 W Evertonie będzie grał regularnie, a co za tym idzie - będzie się rozwijał. Co by mu dało siedzenie na ławce, wchodzenie na końcówki czy kilka meczów z "ogórkami" w zespole Barcelony?
1
Dlaczego City gra w koszulkach bez sponsorów? Swoją drogą ładnie wyglądają takie "czyste" trykoty.
1
@Kubik23 Raczej tak.
0
@Avada Kedavra Też uważam, że niezłe.