Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Chwytliwy Długie zdanie napisałeś, Andrzejku :v
0
@eryk0501 sport 365
0
@Shado sport365 .
0
@masq https://stream-cr7.net/barcelona-live-stream.html
trzymaj
0
@ViscaBarca123 Tutaj dobrze chodzi :)
https://stream-cr7.net/barcelona-live-stream.html
1
@Kajtek77 Salsa ze Starsa albo paprykowe, obojętnie jakiej firmy :D
0
@Striker Widziałem powtórkę nagrywaną kalkulatorem, bez żadnych zbliżeń. W takim razie musi być, tak jak piszesz.
0
@Striker Błąd. Strzelił Felix, asysta Trippiera
0
@sebasek99 Grealish i Kane wyjeżdżają na ostro
0
@Kompletny Albo wybije na FCBarca.com i będzie pisał w dziale "tiki taka".
38
Jakiś madrycki dziennikarz napisał 3x "tic tac" i wstawił zdjęcie Neymara, a tutaj panika, jakby Brazylijczyk był widziany na lotnisku w Madrycie.
0
@Transu96 A moją ostatnią korektą była zmiana Sterlinga za B. Silve. Efekt 34 punkty Anglika na kapitanie, a Benek nawet murawy nie powąchał :D
11
Mason Mount budzi Tammyego Abrahama :D
1
Ależ jestem fantastycznym trenerem! W FPL przed startem pierwszej kolejki zdjąłem Fabiańskiego (pięć straconych bramek vs Man City), a do pierwszego składu wrzuciłem Ryana (czyste konto vs Watford).
https://pixel.nymag.com/imgs/daily/selectall/2017/02/09/09-roll-safe.w700.h700.jpg
0
@kuz Verratti :D Takie tam combo
0
@Kredon Ojjj, fakt. Dzięki!
5
Ewa Swoboda biegnie w finale drużynowych ME wto Bydgoszczy na 100m. Tvp Sport.
0
@tadzik447 I pewnie nazywasz się Jerzy Janowicz :D
0
@luiz LaRambla2019_FCB
Kod: djqr49
1
@kerouac Mi też. Co Ty ogarnąłeś, że aż tyle? :D
U mnie Sterling(C) 34, TAA 5 i Haller 2.
0
@kerouac Ilu zawodników Ci zostało? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Socjopata Kane dzisiaj dublecik z Aston Villą.
0
@Copernicus No tak, przecież napisałem że jest różnica. Główną jest to, że mięśnie się odnawiają, a kość to inna sprawa. Już teraz mówi się, że Dembele poprawił się, sumienniej podchodzi do tego, co robi.
I jeśli mówimy już o kontuzjach mięśniowych, to Leo też miał ich całkiem sporo na początku swojej kariery.
1
@Ratamahatta A ja chciałbym białego Mercedesa
1
@IronSanHybrid Dobra nutka, dobra. Daję okejkę.
0
@PatrychoO Skąd wiesz, że nic nie robi?
1
@Chwytliwy Mi się wydaje, że będzie potrzebował jeszcze kilka meczów, żeby wzbić się na swój poziom.
1
@PatrychoO Nie muszę. Ma swoich ludzi o tego. Ale Ty dalej nie widzisz różnicy pomiędzy kontuzją mięśniowa, kontuzją przewlekłą kości, stopy Brazylijczyka.
Jeśli już tu przyjdzie - okej, będę mu kibicował, bo będzie to zawodnik Barcy. Z drugiej strony, jego trwały uraz może być ogromnym problemem, który większość tutaj ignoruje, a może on przynieść spore straty.
0
@PatrychoO A co na to? Kontuzjom mięśniowym da się zapobiec. Odpowiednia dieta itp.
Kolejny raz odsyłam do komentarza Janiamy z kiedyś.