Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ściah Koniec dyskusji.
0
Brawa za czujność dla sędziów
0
@Veb1233 Jota w ataku może dać naprawdę dużo. Też go chciałem gdzieś zmieścić, ale nie miałem pomysłu. A Pukkiego wymieniłem za kontuzjowanego Hallera i chyba tak zostanie :D
0
Przez chwilę przeszło mi przez głowę dać opaskę kapitańską Pukkiemu, ale zrezygnowałem na rzecz Pulisica. Efekt? Hat-trick Pukkiego :D
0
@Nolife1899 Sport365 dodaj sobie do zakładek :)
0
@Transu96 Mnie jeszcze raduje gol Pukkiego. Czekam nna konkrety od Grealisha ;)
Kto na kapitanie?
0
@Katalonbar Nie bronię Dembele po wczorajszym meczu, ale Francuz przeszedł przez ciężki okres przygotowywaczy, a Bale pykał sobie w golfa :)
0
@damianex10 Bardzo dobrze się ogląda tę drużynę ;)
2
@4drian0 Sam sobie odpowiedziałeś. "Nie oglądam jego gry"
0
@krzychu1526 Jak mi moi zawodnicy zaczną punkty zdobywać, to się zacznę udzielać :D
0
@student97r Zaraz ktoś Ci wyskoczy z legendarnym "To nie musisz tu przebywać".
2
Dla mnie jednym z lepszych kandydatów na trenera po Valverde jest właśnie Lucien Favre.
1
Wiadomo, dlaczego Kownackiego nie ma w ogóle w kadrze Fortuny?
0
@ofenzywa A oglądasz i słuchasz chociaż? Panowie bardzo dobrze oddają emocje.
0
@patrykppp17 Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda.
0
@KacperVEB Fullmatchsports
0
@Krisgum Fullmatchsports
0
Czemu odpowiadasz pytaniem na pytanie? Odpowiedz mi normalnie.
I żeby nie było - uważam, że pozostanie Valverde na stanowisku trenera było błędem. Już kiedyś o tym pisałem.
0
@Xavinho54 Tak, Eden ma kontuzję mięśniową, która wyklucza go z gry na 3-4 tygodnie.
0
Co do niektórych użytkowników. Odpowiedzcie mi na pytanie, co da Wam napisanie i tak słynnego już "Valverde Out!"? Napisanie tego milion razy zwolni naszego trenera, czy jak?
0
@FLYP sport365 sobie włącz
0
@Cule92 Debiut w 3 strojach prawdopodobnie w pierwszym wyjazdowym meczu LM.
0
@LuisSalvano Porównujesz Arturo do Kante?
1
@Khajio To ja go polecałem, bo było by to dobre posunięcie biorąc pod uwagę obronę Liverpoolu :D Ale tego nie przewidziałem.
1
@IronSanHybrid Niedoceniany jest.
0
@VamosRakieta To ja na 18 :D Teraz pewnie tylko w dół.
2
Czy tylko mi nie otwierają się linki z YouTube?
0
@Mizander Jeśli używasz Jego Imienia, to powinieneś napisać wielką literą.
1
@adi7adi8 Pulisić (Leicester) albo Haller (Brighton)
0
@Mizander "Boże Święty"* jeśli już.