0

@ściah Koniec dyskusji.

0

Brawa za czujność dla sędziów

0

@Veb1233 Jota w ataku może dać naprawdę dużo. Też go chciałem gdzieś zmieścić, ale nie miałem pomysłu. A Pukkiego wymieniłem za kontuzjowanego Hallera i chyba tak zostanie :D

0

Przez chwilę przeszło mi przez głowę dać opaskę kapitańską Pukkiemu, ale zrezygnowałem na rzecz Pulisica. Efekt? Hat-trick Pukkiego :D

0

@Nolife1899 Sport365 dodaj sobie do zakładek :)

0

@Transu96 Mnie jeszcze raduje gol Pukkiego. Czekam nna konkrety od Grealisha ;)
Kto na kapitanie?

0

@Katalonbar Nie bronię Dembele po wczorajszym meczu, ale Francuz przeszedł przez ciężki okres przygotowywaczy, a Bale pykał sobie w golfa :)

0

@damianex10 Bardzo dobrze się ogląda tę drużynę ;)

2

@4drian0 Sam sobie odpowiedziałeś. "Nie oglądam jego gry"

0

@krzychu1526 Jak mi moi zawodnicy zaczną punkty zdobywać, to się zacznę udzielać :D

0

@student97r Zaraz ktoś Ci wyskoczy z legendarnym "To nie musisz tu przebywać".

2

Dla mnie jednym z lepszych kandydatów na trenera po Valverde jest właśnie Lucien Favre.

1

Wiadomo, dlaczego Kownackiego nie ma w ogóle w kadrze Fortuny?

0

@ofenzywa A oglądasz i słuchasz chociaż? Panowie bardzo dobrze oddają emocje.

0

@patrykppp17 Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda.

0

@KacperVEB Fullmatchsports

0

@Krisgum Fullmatchsports

0

Czemu odpowiadasz pytaniem na pytanie? Odpowiedz mi normalnie.
I żeby nie było - uważam, że pozostanie Valverde na stanowisku trenera było błędem. Już kiedyś o tym pisałem.

0

@Xavinho54 Tak, Eden ma kontuzję mięśniową, która wyklucza go z gry na 3-4 tygodnie.

0

Co do niektórych użytkowników. Odpowiedzcie mi na pytanie, co da Wam napisanie i tak słynnego już "Valverde Out!"? Napisanie tego milion razy zwolni naszego trenera, czy jak?

0

@FLYP sport365 sobie włącz

0

@Cule92 Debiut w 3 strojach prawdopodobnie w pierwszym wyjazdowym meczu LM.

0

@LuisSalvano Porównujesz Arturo do Kante?

1

@Khajio To ja go polecałem, bo było by to dobre posunięcie biorąc pod uwagę obronę Liverpoolu :D Ale tego nie przewidziałem.

1

@IronSanHybrid Niedoceniany jest.

0

@VamosRakieta To ja na 18 :D Teraz pewnie tylko w dół.

2

Czy tylko mi nie otwierają się linki z YouTube?

0

@Mizander Jeśli używasz Jego Imienia, to powinieneś napisać wielką literą.

1

@adi7adi8 Pulisić (Leicester) albo Haller (Brighton)

0

@Mizander "Boże Święty"* jeśli już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?