Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fajny_football Ten gość to jakiś mem
0
@Grzesior667 Pięknie to wygląda na ekranie blokady, mówię Ci :D
0
@Vxb93 A u mnie na telefonie ta:
https://pbs.twimg.com/media/EC1-q6IXsAAZJ-q?format=jpg&name=large
;)
0
@katalonczyk987 U mnie już to:
https://pbs.twimg.com/media/EC1-q6IXsAAZJ-q?format=jpg&name=large
:D
7
U mnie już na tapecie :D
https://pbs.twimg.com/media/EC1-q6IXsAAZJ-q?format=jpg&name=large
0
@Wiktorek2002 "Boże"* :)
Nie powinno się używać Imion Świętych nadaremno.
2
@Dzemix111 Taka sama sytuacja Coutinho - James. Cou już u nas nie ma, więc tu także lepiej wypadliśmy :v
6
@Dzemix111 I po co komu wielomilionowe transfery? :v
0
@Suzu Z komentarzem Raya Hudsona tylko ;)
0
Jeśli ktoś chce mecz z polskim komentarzem, zapraszam na priv :)
0
@Suzu Na allgoals info jest po polsku. Musisz się najpierw zarejestrować :)
1
Ktoś tu dzisiaj pisał, że odczujemy nieobecność Rakitića. Faktycznie. :)
37
A tak w ogóle, to szkoda mi tych, którzy zdecydowali się nie oglądać tego meczu. Chociaż w sumie... Nie, nie szkoda :)
0
@BarcaInfo Świetny mecz Antka.
0
Brawo dla Valverde za taktykę i decyzje!
Brawo dla piłkarzy!
Vamos Barça!
1
@Alan985 Brawo też trener!
0
@fcbarcafan19 sport365
1
@Szmulek W każdym streamie jest opóźnienie. Nawet na nc+GO. W niczym to nie przeszkadza. Nie śledz La Rambli podczas meczu, to będzie wszystko ok ;)
2
Wszystko wygląda naprawdę dobrze, dominujemy rywala. Jestem pewny trzech punktów.
Trzeba pochwalić Carlesa - co za ochota do gry! Nie boi się zaryzykować, wejść w drybling, bardzo dobre, stwarzające zagrożenie dośrodkowania. Brawa!
0
@kaziks Przecież to pewniak :D
0
@Gaucho polskie znajdzies na sport365
2
@ViscaBarca123 Już widziałem piłkę w bramce :D Piękna akcja.
2
@Oskar00 @dzagos Po meczu Chelsea i dzisiejszej sytuacji z Davidem Silvą nic mnie już w Premier League, jeśli chodzi o sędziów, nie zdziwi.
2
@VanBest ja od siebie dodam sport365
0
@dzagos Co znowu?
0
@klopx fullmatchesandshows albo fullmatchsports. Ja z tych dwóch przeważnie korzystam. Linki są dodawane po zaraz po meczu.
0
@D10SLEO Oo, może będzie nadzieja na gola dla Nimes, którego mi potrzeba :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Otóż to. Nie bez powodu ściągnięto go do City ;)
0
@ViscaBarca123 Już chyba na stałe zadomowił się w jedenastce Rennes.