2

@fajny_football Ten gość to jakiś mem

0

@Grzesior667 Pięknie to wygląda na ekranie blokady, mówię Ci :D

0

7

U mnie już na tapecie :D



https://pbs.twimg.com/media/EC1-q6IXsAAZJ-q?format=jpg&name=large

0

@Wiktorek2002 "Boże"* :)
Nie powinno się używać Imion Świętych nadaremno.

2

@Dzemix111 Taka sama sytuacja Coutinho - James. Cou już u nas nie ma, więc tu także lepiej wypadliśmy :v

6

@Dzemix111 I po co komu wielomilionowe transfery? :v

0

@Suzu Z komentarzem Raya Hudsona tylko ;)

0

Jeśli ktoś chce mecz z polskim komentarzem, zapraszam na priv :)

0

@Suzu Na allgoals info jest po polsku. Musisz się najpierw zarejestrować :)

1

Ktoś tu dzisiaj pisał, że odczujemy nieobecność Rakitića. Faktycznie. :)

37

A tak w ogóle, to szkoda mi tych, którzy zdecydowali się nie oglądać tego meczu. Chociaż w sumie... Nie, nie szkoda :)

0

@BarcaInfo Świetny mecz Antka.

0

Brawo dla Valverde za taktykę i decyzje!
Brawo dla piłkarzy!
Vamos Barça!

1

@Alan985 Brawo też trener!

0

@fcbarcafan19 sport365

1

@Szmulek W każdym streamie jest opóźnienie. Nawet na nc+GO. W niczym to nie przeszkadza. Nie śledz La Rambli podczas meczu, to będzie wszystko ok ;)

2

Wszystko wygląda naprawdę dobrze, dominujemy rywala. Jestem pewny trzech punktów.
Trzeba pochwalić Carlesa - co za ochota do gry! Nie boi się zaryzykować, wejść w drybling, bardzo dobre, stwarzające zagrożenie dośrodkowania. Brawa!

0

@kaziks Przecież to pewniak :D

0

@Gaucho polskie znajdzies na sport365

2

@ViscaBarca123 Już widziałem piłkę w bramce :D Piękna akcja.

2

@Oskar00 @dzagos Po meczu Chelsea i dzisiejszej sytuacji z Davidem Silvą nic mnie już w Premier League, jeśli chodzi o sędziów, nie zdziwi.

2

@VanBest ja od siebie dodam sport365

0

@dzagos Co znowu?

0

@klopx fullmatchesandshows albo fullmatchsports. Ja z tych dwóch przeważnie korzystam. Linki są dodawane po zaraz po meczu.

0

@D10SLEO Oo, może będzie nadzieja na gola dla Nimes, którego mi potrzeba :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Otóż to. Nie bez powodu ściągnięto go do City ;)

0

@ViscaBarca123 Już chyba na stałe zadomowił się w jedenastce Rennes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?