Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mankind sport365
0
@Darecki Tak. Nie dałem cyfer przy klubach.
0
@Darecki Kolega napisał "wasza czwórka". Uszanuj moje zdanie.
0
@deyna2018 Barca
Liverpool
City
Real
1
@ViscaBarca123 Akurat wydaje mi się, że Arthur więcej dał drużynie.
0
Co za zmiany Ernesto! Klasa.
0
@NaFazieHitman sport365.
0
@Adamski69 Najgorsze to, że te pierdoły wrócą i w zimowym okienku transferowym, i w letnim 2020.
3
Oh, jaki kwiatek w odpowiedzi :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7695875#comment-7695901
1
@AmigoBlancos Już oficjalnie? Czy to domysły dziennikarzy po wczorajszym przesiedzianym meczu Areoli?
1
@Odesseiron Jak to? Przecież Dżianluka Di Marcjo pisał, że osiągnięto porozumienie. Ten wywiad Leonardo to jakiś wymysł, a transfer kwestią godzin!
0
@TheNekro94 Boję się myśleć, co niektórzy stąd mogliby zrobić, żeby tylko Neymar wrócił. Często, czytając takie, czy podobne komentarze, po prostu ręce opadają.
0
@student97r Wydaje mi się, że jak Barca brała udział w jakichś akcjach charytatywnych, to prezydent czy ogólnie członkowie tym właśnie hasłem się szczycili.
Można - tak, jak mówisz - interpretować to na różne sposoby.
1
@student97r https://i.dailymail.co.uk/i/newpix/2018/07/25/14/4E8EB23000000578-0-image-a-137_1532526074119.jpg
Otóż to.
1
@TheNekro94 Mam nadzieję, że kolega dostanie bana i sobie to wszystko spokojnie przemyśli.
0
@Grzesior667 Myślałem, że starczy na Malediwy, a tu tylko Ciechocinek.
0
Ehh, jedna bramka to dużo czy mało? Bo sam już nie wiem.
https://gm.efortuna.pl/nahled-tiketu?ticket_id=Mzk4MDE5NjQxNzE2NDYwMDqJXb9BIn-zQtK0w6A%3D&kind=MAIN
0
@masq 802, chyba meczyk w TV :D
4
@HansLanda A dlaczego nie Joel Matip czy Alexander-Arnold?
0
Chelsea znowu będzie grać mecze Ligi Mistrzów tego samego dnia co Barcelona. Ehh...
0
@Lubiany20 Na oficjalnej stronie UEFA.
0
@Copernicus Nie, nie odwołałem się akurat do Griezmanna.
A jeśli już miałbym, to różnie to można interpretować. :)
5
Alisson nie szprecha po angielsku?
0
@4drian0 Dzisiaj we Francji, to może jakieś żabki? :D
0
@Copernicus Nie raz było widać, że rozmawia z Suarezem czy ostatnio z Aleñą na trybunach.
Jeśli poziom, na którym jest jego hiszpański pozwala ma na komunikację na boisku i zrozumienie trenera, to nie widzę problemu :)
Pamiętaj, media zawsze wszystko wyolbrzymiają, bo to się lepiej czyta i sprzedaje. Czegokolwiek by to nie dotyczyło. ;)
0
@Copernicus Nie podchodzi do tego co robi profesjonalnie, ale on ma 22 lata i ma czas na poprawę. Nie skreślam go, dopóki będzie piłkarzem Barcelony, będę mu kibicował.
I na jakiej podstawie twierdzisz, że nie potrafi wydukać słowa po hiszpańsku?!
0
@DaPi Eurosport 1, Polsat Sport Premium 1 i chyba Polsat Sport Extra :)
0
@kkbarca Niee, nie zanosi się :)
0
@KmN Wczoraj wieczorem sprawdzałem i było
1
@kerouac No. Dawaj, dawaj, no.