1

@Mankind sport365

0

@Darecki Tak. Nie dałem cyfer przy klubach.

0

@Darecki Kolega napisał "wasza czwórka". Uszanuj moje zdanie.

0

@deyna2018 Barca
Liverpool
City
Real

1

@ViscaBarca123 Akurat wydaje mi się, że Arthur więcej dał drużynie.

0

Co za zmiany Ernesto! Klasa.

0

@NaFazieHitman sport365.

0

@Adamski69 Najgorsze to, że te pierdoły wrócą i w zimowym okienku transferowym, i w letnim 2020.

3

1

@AmigoBlancos Już oficjalnie? Czy to domysły dziennikarzy po wczorajszym przesiedzianym meczu Areoli?

1

@Odesseiron Jak to? Przecież Dżianluka Di Marcjo pisał, że osiągnięto porozumienie. Ten wywiad Leonardo to jakiś wymysł, a transfer kwestią godzin!

0

@TheNekro94 Boję się myśleć, co niektórzy stąd mogliby zrobić, żeby tylko Neymar wrócił. Często, czytając takie, czy podobne komentarze, po prostu ręce opadają.

0

@student97r Wydaje mi się, że jak Barca brała udział w jakichś akcjach charytatywnych, to prezydent czy ogólnie członkowie tym właśnie hasłem się szczycili.
Można - tak, jak mówisz - interpretować to na różne sposoby.

1

@TheNekro94 Mam nadzieję, że kolega dostanie bana i sobie to wszystko spokojnie przemyśli.

0

@Grzesior667 Myślałem, że starczy na Malediwy, a tu tylko Ciechocinek.

0

0

@masq 802, chyba meczyk w TV :D

4

@HansLanda A dlaczego nie Joel Matip czy Alexander-Arnold?

0

Chelsea znowu będzie grać mecze Ligi Mistrzów tego samego dnia co Barcelona. Ehh...

0

@Lubiany20 Na oficjalnej stronie UEFA.

0

@Copernicus Nie, nie odwołałem się akurat do Griezmanna.
A jeśli już miałbym, to różnie to można interpretować. :)

5

Alisson nie szprecha po angielsku?

0

@4drian0 Dzisiaj we Francji, to może jakieś żabki? :D

0

@Copernicus Nie raz było widać, że rozmawia z Suarezem czy ostatnio z Aleñą na trybunach.
Jeśli poziom, na którym jest jego hiszpański pozwala ma na komunikację na boisku i zrozumienie trenera, to nie widzę problemu :)
Pamiętaj, media zawsze wszystko wyolbrzymiają, bo to się lepiej czyta i sprzedaje. Czegokolwiek by to nie dotyczyło. ;)

0

@Copernicus Nie podchodzi do tego co robi profesjonalnie, ale on ma 22 lata i ma czas na poprawę. Nie skreślam go, dopóki będzie piłkarzem Barcelony, będę mu kibicował.
I na jakiej podstawie twierdzisz, że nie potrafi wydukać słowa po hiszpańsku?!

0

@DaPi Eurosport 1, Polsat Sport Premium 1 i chyba Polsat Sport Extra :)

0

@kkbarca Niee, nie zanosi się :)

0

@KmN Wczoraj wieczorem sprawdzałem i było

1

@kerouac No. Dawaj, dawaj, no.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?