0

@LuisSalvano Widziałem już wcześniej. Nic tam przyjemnego. Ot, normalny news.

0

@LuisSalvano A które to takie "przyjemne" newsy?

0

@wierbafcb Lepiej, ale po co bez potrzeby używać Imion Świętych?

1

@Skaramuczi Przecież kolega miał na myśli Santos

2

@BarcaInfo Może przyszli se partyjkę w bilard pyknąć

3

@wierbafcb "Matko Boska"*

4

@LuisSalvano Co ja właśnie przeczytałem...

0

@Limaker Ja ostatnio w sobotę oglądałem. Wszystko było ok. Próbuj jeszcze z Footybite, jak coś.

5

@patrykzmc2000 Ktoś go jeszcze bierze na poważnie?

1

@sewciu50 Dembele zagrał bardzo słabo ostatni mecz. Jednak gdyby Messiemu powyciągać kiksy, złe przyjęcia piłki, nieudane strzały czy podania z jakichś meczów, to też można by się nieźle pośmiać z muzyczką z Bennego Hilla :)

0

@Limaker Próbuj wszystkie linki.

0

@kamiVeB "Matko Boska" jeśli już.

0

@Limaker sport365.

1

@Gitarkafcb Sport365. Dodaj do zakładek.

0

Joy - kiedyś to były zespoły :)

0

@ViscaBarca123 To nie nim Barça była zainteresowana?

2

@student97r Świetnie wychodzą spod pressingu rywala. Szkoda tych kilku niewykorzystanych sytuacji, bo prowadzenie mogło być wyższe. Mam nadzieję, że w drugiej przypieczętują zwycięstwo ;)

0

@bodzio10 A ja natomiast podziwiam tych, którym jest to wszystko jedno, bo i tak nie mają wpływu na to, co się wydarzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@staske djqr49 - proszę

2

@VamosRakieta Chyba powinno się pisać "beniaminkowie" :D

0

@seba7 Fullmatchsports

2

@kerouac 41 pkt, a późnym wieczorem wlecą bonusowe za Pukkiego i Digne. W grze Maddison, Barkley i Pulisić (C).

0

@Copernicus Jasne :D Jak się to kłucie okaże kontuzją, to wbiję tu i dam Ci herbika ;)

3

@BarcaInfo Widzę, że dużo przebywasz z Ousmanem i znasz go jak własną kieszeń.

0

@IronSanHybrid A to już był komunikat o kontuzji?! Kurczę, przegapiłem.

4

@MaTt_BarcaFan Otóż nie pomylił.

1

@norbi77 Mam to samo. Irytujące.

0

@norbi77 A myślałem, że tu u mnie coś z netem.

2

Real - 2 żółte kartki, 1 czerwona. Wszystkie te kary za faule na Denisie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?