Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Widziałem już wcześniej. Nic tam przyjemnego. Ot, normalny news.
0
@LuisSalvano A które to takie "przyjemne" newsy?
0
@wierbafcb Lepiej, ale po co bez potrzeby używać Imion Świętych?
1
@Skaramuczi Przecież kolega miał na myśli Santos
2
@BarcaInfo Może przyszli se partyjkę w bilard pyknąć
3
@wierbafcb "Matko Boska"*
4
@LuisSalvano Co ja właśnie przeczytałem...
0
@Limaker Ja ostatnio w sobotę oglądałem. Wszystko było ok. Próbuj jeszcze z Footybite, jak coś.
5
@patrykzmc2000 Ktoś go jeszcze bierze na poważnie?
1
@sewciu50 Dembele zagrał bardzo słabo ostatni mecz. Jednak gdyby Messiemu powyciągać kiksy, złe przyjęcia piłki, nieudane strzały czy podania z jakichś meczów, to też można by się nieźle pośmiać z muzyczką z Bennego Hilla :)
0
@Limaker Próbuj wszystkie linki.
0
@kamiVeB "Matko Boska" jeśli już.
0
@Limaker sport365.
1
@Gitarkafcb Sport365. Dodaj do zakładek.
0
Joy - kiedyś to były zespoły :)
0
@ViscaBarca123 To nie nim Barça była zainteresowana?
2
@student97r Świetnie wychodzą spod pressingu rywala. Szkoda tych kilku niewykorzystanych sytuacji, bo prowadzenie mogło być wyższe. Mam nadzieję, że w drugiej przypieczętują zwycięstwo ;)
0
@bodzio10 A ja natomiast podziwiam tych, którym jest to wszystko jedno, bo i tak nie mają wpływu na to, co się wydarzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@staske djqr49 - proszę
2
@VamosRakieta Chyba powinno się pisać "beniaminkowie" :D
0
@seba7 Fullmatchsports
2
@kerouac 41 pkt, a późnym wieczorem wlecą bonusowe za Pukkiego i Digne. W grze Maddison, Barkley i Pulisić (C).
0
@Copernicus Jasne :D Jak się to kłucie okaże kontuzją, to wbiję tu i dam Ci herbika ;)
3
@BarcaInfo Widzę, że dużo przebywasz z Ousmanem i znasz go jak własną kieszeń.
0
@IronSanHybrid A to już był komunikat o kontuzji?! Kurczę, przegapiłem.
4
@MaTt_BarcaFan Otóż nie pomylił.
1
@norbi77 Mam to samo. Irytujące.
0
@norbi77 A myślałem, że tu u mnie coś z netem.
2
Real - 2 żółte kartki, 1 czerwona. Wszystkie te kary za faule na Denisie :D