0

@wesolybaklazan fullmatchsports. Pobierasz plik, a potem go rozpakowujesz. Używam, bardzo dobra stronka.

2

@adamek1910 Bardziej niż z Realem, o mistrzostwo kraju walczyliśmy Atletico.

2

@Janiama Zgoda!

3

@Janiama Mimo jego dokonań jest niedoceniany. Gdyby grał w Realu, ten "hype" na niego byłby większy.

0

@MarioVeB! @Ostry00 Nie chodzi tu o mnie. Autor tego posta już tego nie widział. Jest więcej takich osób.

0

@takisobiektos Pytaniem odpowiadasz na pytanie?
Ja tu widziałem to góra 5 razy, inni ani razu.

2

@MarioVeB! A ty znasz? Bo jest tam też wzmianka o "rażącym naruszaniu zasad ortografii, gramatyki czy interpunkcji języka polskiego;".

0

@Hushovt Ale powtarzał się aż tak często, że zaśmiecał La Ramblę i trzeba było go usunąć?!

1

@FafitFCB Ktoś tu robił ankietę. Chyba @Transu96

2

@wpwelement Dlaczego komentarz użytkownika @Jordi10 z Malcomem kopiącym w sędziego został usunięty?
Tak tylko pytam.

1

@Suzu Chłopak poszkodowany przez zarząd.

0

@Pawlak1992 Ty chcesz powrotu Neymara? Mimo tego, co zrobił kiedyś?

0

@Enerio To wydaje się trochę lepsze:
https://zapodaj.net/images/9fd5224fdc21b.jpg
U mnie na tapecie na telefonie jest OK.

0

@Ratamahatta Dużo słyszałem, że wyśmiał Bartomeu, ale w jakim sensie na Twitterze? Napisał coś na swoim oficjalnym koncie czy co? Czy to po prostu był jakiś wywiad z nim podany dalej?

Oprócz jego przewlekłej kontuzji stopy, największą przeszkodą w (ewentualnym) transferze do Barcy jest ostatni myślnik przy "Trafia do Barcy". Kompletnie sobie tego nie wyobrażam, że wraca, a pozew wciąż jest aktualny.

0

@BigShaq A który to pisze w stylu "Cristiano Ronaldo to Legia Warsaw. HERE WE GO!"? Romano?

0

@Grubson06 To się na jakiś film nadaje. Pique! Jesteś?!

0

@dzbanke "Boże" z wielkiej litery :)

9

@zadafcb Łohohoho

0

@ViscaBarca123 Wcześniej podawali, że Juventus nie zgodzi się na możliwość odkupu przez Barcę Juana. Deal na nie.

0

@Rewolucja123 Tak. Więc jak komuś nie odpowiedziałem na coś, to przepraszam :)

0

@ViscaBarca123 Skrzydłowy?

0

@Konias4318 Mam nadzieję, że "Mercato" nie podałeś jako źródło?
Źródłem tu jest RMC Sport, mercato, to z hiszpańskiego "rynek".

4

@SeeleyBooth Sancho za rok.

0

@PanRol Fakt, musiałem skleić, żeby złapać całe boisko :) Ale taką 11 możesz sobie zrobić, tylko będziesz miał 20M na minusie :v

0

@kerouac Dla mnie dużą okazją na rynku jest Barkley, tylko 6M. Dzisiaj nie pokazał się z dobrej strony, ale jak będzie miał formę z presezonu to sporo punktów może zgarnąć. Kolejni to Grealish, Maguire, Wan Bissaka, McGinn i El Ghazi z Aston Villi (obaj 5.5). Możesz sobie dodać niektórych takich zawodników do "watchlist", obserwować ich poczynania i później zakupić, gdy forma będzie rosła.

0

@krissu8 Jak najbardziej. Pep tak rotuje, że i Sterlinga kilka razy posadzi.

0

@kluivert99 Od 4 do nawet 8 tygodni. Tak James Pearce pisał na TT.

1

@FcBarcaCules djqr49

2

@krissu8 Polecam Adriana (4.5m), bo to on stanie w bramce na czas kontuzji Alissona, a o obronie The Reds nie trzeba wspominać :) A i sporo kasy zaoszczędzisz :)

0

@masq Ja zwłaszcza Sancho bym przygarnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?