Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kapitan hawk A ja słyszałem co innego :D
https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis5a09fd.jpg
0
@Chwytliwy What?
2
@Chwytliwy Chwytliwy i Cię nie chwyta? Coś tu jest nie tak ;)
5
@Chwytliwy Real już wydał oświadczenie zaprzeczające tym informacjom.
15
Tymczasem w Polsce od najmłodszych grup piłkarskich: "Nie kiwaj, bo stracisz".
118
Przeglądam sobie reklamy, a tu nagle La Rambla mi wyskakuje
1
@Messiah10 Jeśli otworzysz filmik z Twittera na La Rambli, to będzie Ci się tak robić. Żeby tego uniknąć, musisz wejść w całego Tweeta i tam obejrzeć wideo.
1
@Chwytliwy W sumie, to nawet nie wiemy, czy Arthur ma lepszy strzał z dystansu od Frenkiego, bo Holender mało kiedy się na to decyduje. A nie chce mi się wierzyć, że de Jong nie potrafi przycelować w "okienko" ;)
0
@Chwytliwy Arthur miał średnią połówkę? No nie, no. Błagam.
0
@xArabx zaraz na tvp1 wszystkie skróty będą
1
@Chwytliwy Akurat pierwsza połowa bardzo przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba.
1
@PatrychoO Mam nadzieję, że Mendy powie coś na ten temat i zjedzie pomysł ukarania Bernardo.
1
@FCB24 Czyli posadzić ich na ławce, gdzie na pewno odzyskają formę? Genialne!
0
@PanZagadka Nic innego nie wymyśli Valverde. Tak mi się przynajmniej wydaje.
1
Oficjalnie: Firpo z urazem ścięgna podkolanowego w prawej nodze. Nie zagra dzisiaj z Interem.
1
@XBlairrX Klikasz w "LINKS" i możesz sobie pobrać.
http://fullmatchsports.com/tottenham-hotspur-vs-bayern-munchen-full-match-highlights/?tab=1.highlights
0
Wczytują Wam się linki z Twittera?
0
@Chwytliwy A przy czym robisz, Andrzejku?
0
@D44H Co studiujesz i gdzie? Jeśli można zapytać oczywiście.
0
Czy jeśli skończyło mi się miejsce w dowodzie rejestracyjnym, to można przez jakiś czas jeździć na oświadczeniu? Czy musowo wyrabiać nowy?
1
@Krystian_mix Poszło.
0
@bialas6666 poszło na priv.
0
@MSDCbrzdyk Mam dziwne przeczucie, że 1X. Tak też dałem na kuponie (już przegranym dzięki Realowi;)).
1
@BarcaInfo Gdzie tam był spalony?
0
@szkutnik91 Dwóch do odstrzału.
0
@barcelonaLM A patrz, miałem dać. +9.5, +10.5? Bez różnicy. I tak wejdzie :D
0
Zapomniałem, że w bramce Brugge stoi "Mińjole". Życzę czystego konta :)
Edit: Nie oglądałem meczu od początku. Czy było już znane "wstawej, wstawej no" po faulu Ramosa?
1
@MarioVeB! Akurat, gdy dałem zwycięstwo Realu + bramki na kuponie, to muszą ich cisnąć :D
0
@Kamiloza91 Ja dałem właśnie na Atalantę
1
@Mario96w Wszystkiego najlepszego ;)