7

0

@Chwytliwy What?

2

@Chwytliwy Chwytliwy i Cię nie chwyta? Coś tu jest nie tak ;)

5

@Chwytliwy Real już wydał oświadczenie zaprzeczające tym informacjom.

15



Tymczasem w Polsce od najmłodszych grup piłkarskich: "Nie kiwaj, bo stracisz".

118

Przeglądam sobie reklamy, a tu nagle La Rambla mi wyskakuje

1

@Messiah10 Jeśli otworzysz filmik z Twittera na La Rambli, to będzie Ci się tak robić. Żeby tego uniknąć, musisz wejść w całego Tweeta i tam obejrzeć wideo.

1

@Chwytliwy W sumie, to nawet nie wiemy, czy Arthur ma lepszy strzał z dystansu od Frenkiego, bo Holender mało kiedy się na to decyduje. A nie chce mi się wierzyć, że de Jong nie potrafi przycelować w "okienko" ;)

0

@Chwytliwy Arthur miał średnią połówkę? No nie, no. Błagam.

0

@xArabx zaraz na tvp1 wszystkie skróty będą

1

@Chwytliwy Akurat pierwsza połowa bardzo przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba.

1

@PatrychoO Mam nadzieję, że Mendy powie coś na ten temat i zjedzie pomysł ukarania Bernardo.

1

@FCB24 Czyli posadzić ich na ławce, gdzie na pewno odzyskają formę? Genialne!

0

@PanZagadka Nic innego nie wymyśli Valverde. Tak mi się przynajmniej wydaje.

1

Oficjalnie: Firpo z urazem ścięgna podkolanowego w prawej nodze. Nie zagra dzisiaj z Interem.


1

0

Wczytują Wam się linki z Twittera?

0

@Chwytliwy A przy czym robisz, Andrzejku?

0

@D44H Co studiujesz i gdzie? Jeśli można zapytać oczywiście.

0

Czy jeśli skończyło mi się miejsce w dowodzie rejestracyjnym, to można przez jakiś czas jeździć na oświadczeniu? Czy musowo wyrabiać nowy?

1

@Krystian_mix Poszło.

0

@bialas6666 poszło na priv.

0

@MSDCbrzdyk Mam dziwne przeczucie, że 1X. Tak też dałem na kuponie (już przegranym dzięki Realowi;)).

1

@BarcaInfo Gdzie tam był spalony?

0

@szkutnik91 Dwóch do odstrzału.

0

@barcelonaLM A patrz, miałem dać. +9.5, +10.5? Bez różnicy. I tak wejdzie :D

0

Zapomniałem, że w bramce Brugge stoi "Mińjole". Życzę czystego konta :)

Edit: Nie oglądałem meczu od początku. Czy było już znane "wstawej, wstawej no" po faulu Ramosa?

1

@MarioVeB! Akurat, gdy dałem zwycięstwo Realu + bramki na kuponie, to muszą ich cisnąć :D

0

@Kamiloza91 Ja dałem właśnie na Atalantę

1

@Mario96w Wszystkiego najlepszego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?