0

@Anti-madridista

Może i nie, ale Forlan to dla mnie drugi napastnik a może i nawet pierwszy tych mistrzostw :P

0

Kasa to kasa i na pewno się przyda :D

Założę się, że Barca zarobiła na tym najwięcej :D

0

@anti-madridista

Nie przesadzaj... Urugwaj źle nie gra. Szczerze mówiąc, wolałbym, aby to Urugwaj wygrał, a Forlan to drugi (po Villi) napastnik tych mistrzostw.

Co do ośmiornicy... Oby tym razem się nie pomyliła w finale ;]

0

Hehehe

Królowa miała się na kogo napatrzeć ;]

0

@nergal34

Nie tylko oni się mylą... Komentatorzy zagraniczni równie często źle wymawiają nazwisko piłkarzy. Miej szacunek do innych i zignoruj ich błędy, w końcu to tylko ludzie, a jak na serio Cię tak denerwują to oglądaj mecze na zagranicznych stacjach albo bez głosu :P

0

@emeu

Niemcy nie zagrali swoim stylem, ponieważ Hiszpania im na to nie pozwoliła. Konsekwentnie rozgrywali ataki i starali się grać wolniej, ale bez strat niż szybko z szansą nadziania się na kontry Niemców.

@czarna wołga

Bardzo mądre słowa.

@/visca/

Każdy ma prawo do błędów...

0

heh Uzil :D

Myślałem, że czyta się to Ozil :P, ale jak patrzeć na trenera to się czyta Ezil :/ Wolę Ozil :P

0

A tak po za tym... Gdzie są wszyscy zwolennicy Niemców ?!! Gdzie jest zwycięstwo Niemiec?!! Gdzie jesteście Wy?!! :P

0

Nie ma się co dziwić... Niemcy byli bez szans grając z tak dysponowaną Hiszpanią hmmm... a może Barceloną? :D

0

Już bym wolał samą kasę za niego Robinho to typ Ronaldinho, lubi imprezy i trudno nad nim panować ;[

0

lol 15 mln euro nie starczy na wypłatę za 1 miesiąc WTF?!

0

Piękny mecz, piękne zwycięstwo, piękna walka, no i zapowiada się piękny finał :D

Szkoda Pedro, że nie strzelił bramki i szkoda, że nie podał do Torresa, ale może w finale strzeli :D

0

kamil9040

bardzo chciałbym, żeby podzielili los Chelsea (która w ogóle nie ma długów :P) Mając Abramowicza nie ma szans na długi :/

0

Olo_17

lol

to dobrze ze messi w zeszlym sezonie go nie mial :D

0

heh trudno będzie wytypować zwycięzce :/

Xavi to nawet na pierwszą 5 w tym sezonie nie ma ...(a szkoda)

Mimo wszystko chciałbym, żeby Messi zdobył tą nagrodę jako pierwszy w historii :D

0

Przestańcie z tym Niemcami...

Jak widzicie Liga angielska to porażka na tym mundialu... Przykład Torres, cała Anglia...

Gracze grający w Premier League są przemęczeni sezonem i Niemcy nie mają problemu z nimi wygrywać.

O Argentynie nawet nie wspomnę, bo Maradona to nie trener...

Hiszpania może nie gra najlepszego footballu, ale stać ich ze spokojem na pokonanie Niemców.

W półfinale będzie trochę łatwiej , bo Szwaby pozwalają grać piłką i zostawiają dużo miejsca, a nie jak poprzedni rywale Hiszpanii.

Poza tym nie możecie wykluczać, że Hiszpania się rozkręci, i że Torres się odblokuje. Wszystko rozstrzygnie się bodajże w środę, pożyjemy zobaczymy :P

0

Co do transferu lewego obrońcy(Coentrao, van der Viela czy Bastosa) zgodziłbym się bo tego akurat potrzebujemy :P

Ale poza jednym z nich już nikogo (przynajmniej do ofensywy) nie potrzebujemy.

Zastanówcie się, niedługo będziemy jak Real Madryt ledwo ktoś zabłyśnie już będziemy go chcieli, a później będzie grzać ławkę i z talentu nic nie będzie... A po za tym wzrosną nam długi...

0

Dla mnie śmieszne są te spekulacje nad transferami :/

Wolałbym, aby już nie kupili żadnego gracza, bo nie długo będziemy jak Real z długami jak Manchester United (1 mld funtów jakby ktoś nie wiedział) :P

0

@Pawelec

To nie są skarpetki :D tylko getry :D

Może tak grali, bo się im taki mix spodobał :D

0

Trochę nie w temacie, ale czy to prawda?

http://www.sport.pl/pilka/1,96012,8051501,Transfery__Juan_Mata_przechodzi_do_Barcelony.html

Na oficjalnych stronach obu klubów nic nie pisze, więc chyba ściema?

0

Z tego wszystkiego zapomniałem dopisać życzeń :)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PCHEŁKO :))

P.S.

@przemekses

Messi zdobył 2 razy LM tylko z pierwszym razem nie zagrał nawet minuty, ale liczy się, że był wtedy z Barcą :P

0

@masq

Powaliło Cię? 23 lata to dla Ciebie za dużo ?! to co w takim razie zrobiłbyś z Puyol-em , Xav-im czy też Villą?

Według Ciebie każdy piłkarz Barcy powinien mieć mniej niż 20 lat ?!

To powiem Ci, że ładnie z Tobą :P

0

Dla mnie to jedno i to samo na kogo wpadnie Hiszpania. W końcu, jeśli chcą wygrać te MŚ, będą musieli zagrać z Brazylią (chyba, że odpadnie).

Ale szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć mecz Brazylia - Hiszpania, w końcu okazałoby się kto jest lepszy :P

0

Nie mogę...

A tak poza tym komentator wspomniał coś , o kupnie Sergio Ramosa do Barcelony i sprzedaży Daniego do Manchesteru City, czy to prawda?

0

buahahahahahahhaha

muahahahahahahhaah

looooooooooooooooool

hahahahahahahahahha

nie mogę :D

0

OMFG tylko nie gerrard!!!

Jaku już chce kogoś z liverpoolu to niech będzie to Torres :)

Poza tym w tytule powinien być "-" zamiast ":"

0

@dr saperstein

Niestety nie wszyscy tak mają jak Ty :( , ale po Inieście widać że to akurat koleś twojego przypadku :D

0

Heh może niech kupią jeszcze Abalo (sorry ale nie wiem jak się piszę te nazwisko) :D

0

nie rozumiem tego ten ranking jest :/ ten ranking jest skonstruowany na podstawie minionego sezonu czy całej historii?

0

To się nazywa klub :D W piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, hokeju na wrotkach oraz (chyba o ile dobrze pamiętam) hokeju na trawie liczymy się w Europie :D. Ciekawie czy kiedyś uda się wszystkim sekcją zdobyć puchar Europy w jednym sezonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?