Wojtas4477
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul.Wawrzyniaka 11 m.4 60-506 Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Anti-madridista
Może i nie, ale Forlan to dla mnie drugi napastnik a może i nawet pierwszy tych mistrzostw :P
0
Kasa to kasa i na pewno się przyda :D
Założę się, że Barca zarobiła na tym najwięcej :D
0
@anti-madridista
Nie przesadzaj... Urugwaj źle nie gra. Szczerze mówiąc, wolałbym, aby to Urugwaj wygrał, a Forlan to drugi (po Villi) napastnik tych mistrzostw.
Co do ośmiornicy... Oby tym razem się nie pomyliła w finale ;]
0
Hehehe
Królowa miała się na kogo napatrzeć ;]
0
@nergal34
Nie tylko oni się mylą... Komentatorzy zagraniczni równie często źle wymawiają nazwisko piłkarzy. Miej szacunek do innych i zignoruj ich błędy, w końcu to tylko ludzie, a jak na serio Cię tak denerwują to oglądaj mecze na zagranicznych stacjach albo bez głosu :P
0
@emeu
Niemcy nie zagrali swoim stylem, ponieważ Hiszpania im na to nie pozwoliła. Konsekwentnie rozgrywali ataki i starali się grać wolniej, ale bez strat niż szybko z szansą nadziania się na kontry Niemców.
@czarna wołga
Bardzo mądre słowa.
@/visca/
Każdy ma prawo do błędów...
0
heh Uzil :D
Myślałem, że czyta się to Ozil :P, ale jak patrzeć na trenera to się czyta Ezil :/ Wolę Ozil :P
0
A tak po za tym... Gdzie są wszyscy zwolennicy Niemców ?!! Gdzie jest zwycięstwo Niemiec?!! Gdzie jesteście Wy?!! :P
0
Nie ma się co dziwić... Niemcy byli bez szans grając z tak dysponowaną Hiszpanią hmmm... a może Barceloną? :D
0
Już bym wolał samą kasę za niego Robinho to typ Ronaldinho, lubi imprezy i trudno nad nim panować ;[
0
lol 15 mln euro nie starczy na wypłatę za 1 miesiąc WTF?!
0
Piękny mecz, piękne zwycięstwo, piękna walka, no i zapowiada się piękny finał :D
Szkoda Pedro, że nie strzelił bramki i szkoda, że nie podał do Torresa, ale może w finale strzeli :D
0
kamil9040
bardzo chciałbym, żeby podzielili los Chelsea (która w ogóle nie ma długów :P) Mając Abramowicza nie ma szans na długi :/
0
Olo_17
lol
to dobrze ze messi w zeszlym sezonie go nie mial :D
0
heh trudno będzie wytypować zwycięzce :/
Xavi to nawet na pierwszą 5 w tym sezonie nie ma ...(a szkoda)
Mimo wszystko chciałbym, żeby Messi zdobył tą nagrodę jako pierwszy w historii :D
0
Przestańcie z tym Niemcami...
Jak widzicie Liga angielska to porażka na tym mundialu... Przykład Torres, cała Anglia...
Gracze grający w Premier League są przemęczeni sezonem i Niemcy nie mają problemu z nimi wygrywać.
O Argentynie nawet nie wspomnę, bo Maradona to nie trener...
Hiszpania może nie gra najlepszego footballu, ale stać ich ze spokojem na pokonanie Niemców.
W półfinale będzie trochę łatwiej , bo Szwaby pozwalają grać piłką i zostawiają dużo miejsca, a nie jak poprzedni rywale Hiszpanii.
Poza tym nie możecie wykluczać, że Hiszpania się rozkręci, i że Torres się odblokuje. Wszystko rozstrzygnie się bodajże w środę, pożyjemy zobaczymy :P
0
Co do transferu lewego obrońcy(Coentrao, van der Viela czy Bastosa) zgodziłbym się bo tego akurat potrzebujemy :P
Ale poza jednym z nich już nikogo (przynajmniej do ofensywy) nie potrzebujemy.
Zastanówcie się, niedługo będziemy jak Real Madryt ledwo ktoś zabłyśnie już będziemy go chcieli, a później będzie grzać ławkę i z talentu nic nie będzie... A po za tym wzrosną nam długi...
0
Dla mnie śmieszne są te spekulacje nad transferami :/
Wolałbym, aby już nie kupili żadnego gracza, bo nie długo będziemy jak Real z długami jak Manchester United (1 mld funtów jakby ktoś nie wiedział) :P
0
@Pawelec
To nie są skarpetki :D tylko getry :D
Może tak grali, bo się im taki mix spodobał :D
0
Trochę nie w temacie, ale czy to prawda?
http://www.sport.pl/pilka/1,96012,8051501,Transfery__Juan_Mata_przechodzi_do_Barcelony.html
Na oficjalnych stronach obu klubów nic nie pisze, więc chyba ściema?
0
Z tego wszystkiego zapomniałem dopisać życzeń :)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PCHEŁKO :))
P.S.
@przemekses
Messi zdobył 2 razy LM tylko z pierwszym razem nie zagrał nawet minuty, ale liczy się, że był wtedy z Barcą :P
0
@masq
Powaliło Cię? 23 lata to dla Ciebie za dużo ?! to co w takim razie zrobiłbyś z Puyol-em , Xav-im czy też Villą?
Według Ciebie każdy piłkarz Barcy powinien mieć mniej niż 20 lat ?!
To powiem Ci, że ładnie z Tobą :P
0
Dla mnie to jedno i to samo na kogo wpadnie Hiszpania. W końcu, jeśli chcą wygrać te MŚ, będą musieli zagrać z Brazylią (chyba, że odpadnie).
Ale szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć mecz Brazylia - Hiszpania, w końcu okazałoby się kto jest lepszy :P
0
Nie mogę...
A tak poza tym komentator wspomniał coś , o kupnie Sergio Ramosa do Barcelony i sprzedaży Daniego do Manchesteru City, czy to prawda?
0
buahahahahahahhaha
muahahahahahahhaah
looooooooooooooooool
hahahahahahahahahha
nie mogę :D
0
OMFG tylko nie gerrard!!!
Jaku już chce kogoś z liverpoolu to niech będzie to Torres :)
Poza tym w tytule powinien być "-" zamiast ":"
0
@dr saperstein
Niestety nie wszyscy tak mają jak Ty :( , ale po Inieście widać że to akurat koleś twojego przypadku :D
0
Heh może niech kupią jeszcze Abalo (sorry ale nie wiem jak się piszę te nazwisko) :D
0
nie rozumiem tego ten ranking jest :/ ten ranking jest skonstruowany na podstawie minionego sezonu czy całej historii?
0
To się nazywa klub :D W piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, hokeju na wrotkach oraz (chyba o ile dobrze pamiętam) hokeju na trawie liczymy się w Europie :D. Ciekawie czy kiedyś uda się wszystkim sekcją zdobyć puchar Europy w jednym sezonie :D