0

Misiu007

To było final four...:P

I teraz będzie finał :P

Jakby to nie było final four to byłby rewanż :P

0

LoL czy nie za późno na ten post już dawno po finale LM (no może nie tak dawno ale już się odbył :P)

0

"NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU NIE z lewą obroną, gdzie jak pokazał ostatni sezon Abidal gra wymiennie z Maxwellem."

0

Widzę, że autor był głodny podczas pisania tego newsa :D

W ostatnim "rozdziale" połknął "r" zamiast Gerard jest Gerad :D

0

Ja tam villi jakoś nie widzę. Może i jest dobry ale niedługo 30-tka a My potrzebujemy kogoś na kilka lat... Jak dla mnie to najlepszym transferem byłby Torres (o ile by odszedł od liverpoolu) jest bardzo szybki , umie się kiwać nie panikuje w sytuacjach 1 vs 1 , wie gdzie się ustawiać, gra głową, uderza z każdej pozycji no i jest młody . Idealnie by do Barcy pasował :)

0

smutek thx

tyle razy szukalem w archiwum ze dzisiaj ani wczoraj mi sie juz nie chcialo patrzec xD

0

a pro po ocen... jeszcze za spotkanie rewanzowe ligi mistrzow z arsenalem nie bylo :/

0

ja mam takie pytanie kiedy będą oceny za mecz z arsenalem bo mnie to ciekawi :D a tak to predzej beda oceny za GD xD

0

Jak to możliwe że maxwell grał i w podstawowej 11-ce i na ławce? xD

0

Coś dużo błędów ostatnio w newsach "dl Barcy" chyba dla Barcy XD (już nie mowię o moich błędach :P)

0

tylko że ribery'emu kończy się kontrak a on nie chce go prze dłużyć więc transfer by nas nic nie kosztował tylko musiałby być jakoś zachęcony bo chelsea i real o niego cały czas walczą :P

0

a to pewnie ten orzeł co go Benfica wypuszcza żeby polatał przed każdym meczem u siebie

0

gnegneri

a jak mu strzeli w nogi :( albo w głowe :(

xD

0

0

Nie pamiętam strony ale Barca jest 3. na święcie najbardziej zadłużonym klubem (więc lepiej nie kupować nikogo tylko zacząć je spłacać :/)

0

zejebiaszcza kasta przydałoby się żeby ktoś w Barcelonie tak uderzał bo juz nie pamiętam bramki z 30 metrów albo i więcej...

0

rdam

Polski rząd nie dal miliona tylko jak napisali przedmówcy 50 - 60 tys. zł więc wiesz...

0

JaCules

Lepiej nie bo bedzie tragedia na murawie xD

0

Czy ja wiem czy Valladolid jest taki ciężki u siebie ?! Dla takich drużyn jak Barca to to są cieniasy xD

0

Arson

Ja tam na temat Giovanniego nic nie wiem, ale szkoda, że już nie gra dla Barcy zawsze lubiłem na niego popatrzyć jak dojrzewa wśród starszych od siebie zawodników...

0

O Eto'o strzelił 130 nieźle

0

Jak dla mnie to:

za ibre powinien być torres

za terrego pique

za kake fabregas

0

Upss... widzę, że mały błąd się wkradł chyba miało być nabrać doświadczenia anie naprać ale to tylko szczegół

0

Oby znowu przeszli bez porażki VAMOS xD

0

Harpagan

Niewiele się pomyliłeś, ale jest to bliżej 0.94 niż 0.93 xD

To znaczy, że jest lepszy od Messi'ego

0

ManOfTheMatch

Się nie dziwię, że mało pilek do niego podają jak on sobie chodzi po murawie zamiast się wysuwać...

0

Dobrze, że są takie roboty xD

0

Jednak "Alves" był za szybki i za sprytny dla kota xD

0

ale jak grają o 22:00 mnie na przykład nie chce się siedzieć do tak późna oglądać choć to moja ulubiona drużyna...

0

Szkoda, że w ogóle Barca gra dość późno swoje spotkania:/ Ale patrząc na klimat w Hiszpanii nic dziwnego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?