Wojtas4477
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul.Wawrzyniaka 11 m.4 60-506 Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Misiu007
To było final four...:P
I teraz będzie finał :P
Jakby to nie było final four to byłby rewanż :P
0
LoL czy nie za późno na ten post już dawno po finale LM (no może nie tak dawno ale już się odbył :P)
0
"NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU NIE z lewą obroną, gdzie jak pokazał ostatni sezon Abidal gra wymiennie z Maxwellem."
0
Widzę, że autor był głodny podczas pisania tego newsa :D
W ostatnim "rozdziale" połknął "r" zamiast Gerard jest Gerad :D
0
Ja tam villi jakoś nie widzę. Może i jest dobry ale niedługo 30-tka a My potrzebujemy kogoś na kilka lat... Jak dla mnie to najlepszym transferem byłby Torres (o ile by odszedł od liverpoolu) jest bardzo szybki , umie się kiwać nie panikuje w sytuacjach 1 vs 1 , wie gdzie się ustawiać, gra głową, uderza z każdej pozycji no i jest młody . Idealnie by do Barcy pasował :)
0
smutek thx
tyle razy szukalem w archiwum ze dzisiaj ani wczoraj mi sie juz nie chcialo patrzec xD
0
a pro po ocen... jeszcze za spotkanie rewanzowe ligi mistrzow z arsenalem nie bylo :/
0
ja mam takie pytanie kiedy będą oceny za mecz z arsenalem bo mnie to ciekawi :D a tak to predzej beda oceny za GD xD
0
Jak to możliwe że maxwell grał i w podstawowej 11-ce i na ławce? xD
0
Coś dużo błędów ostatnio w newsach "dl Barcy" chyba dla Barcy XD (już nie mowię o moich błędach :P)
0
tylko że ribery'emu kończy się kontrak a on nie chce go prze dłużyć więc transfer by nas nic nie kosztował tylko musiałby być jakoś zachęcony bo chelsea i real o niego cały czas walczą :P
0
a to pewnie ten orzeł co go Benfica wypuszcza żeby polatał przed każdym meczem u siebie
0
gnegneri
a jak mu strzeli w nogi :( albo w głowe :(
xD
0
Jednak Barca 3-cia nie jest xD
http://rafalstec.blox.pl/2009/07/28-miliardow.html
0
Nie pamiętam strony ale Barca jest 3. na święcie najbardziej zadłużonym klubem (więc lepiej nie kupować nikogo tylko zacząć je spłacać :/)
0
zejebiaszcza kasta przydałoby się żeby ktoś w Barcelonie tak uderzał bo juz nie pamiętam bramki z 30 metrów albo i więcej...
0
rdam
Polski rząd nie dal miliona tylko jak napisali przedmówcy 50 - 60 tys. zł więc wiesz...
0
JaCules
Lepiej nie bo bedzie tragedia na murawie xD
0
Czy ja wiem czy Valladolid jest taki ciężki u siebie ?! Dla takich drużyn jak Barca to to są cieniasy xD
0
Arson
Ja tam na temat Giovanniego nic nie wiem, ale szkoda, że już nie gra dla Barcy zawsze lubiłem na niego popatrzyć jak dojrzewa wśród starszych od siebie zawodników...
0
O Eto'o strzelił 130 nieźle
0
Jak dla mnie to:
za ibre powinien być torres
za terrego pique
za kake fabregas
0
Upss... widzę, że mały błąd się wkradł chyba miało być nabrać doświadczenia anie naprać ale to tylko szczegół
0
Oby znowu przeszli bez porażki VAMOS xD
0
Harpagan
Niewiele się pomyliłeś, ale jest to bliżej 0.94 niż 0.93 xD
To znaczy, że jest lepszy od Messi'ego
0
ManOfTheMatch
Się nie dziwię, że mało pilek do niego podają jak on sobie chodzi po murawie zamiast się wysuwać...
0
Dobrze, że są takie roboty xD
0
Jednak "Alves" był za szybki i za sprytny dla kota xD
0
ale jak grają o 22:00 mnie na przykład nie chce się siedzieć do tak późna oglądać choć to moja ulubiona drużyna...
0
Szkoda, że w ogóle Barca gra dość późno swoje spotkania:/ Ale patrząc na klimat w Hiszpanii nic dziwnego...