Wojtas4477
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul.Wawrzyniaka 11 m.4 60-506 Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O dobra już wszystko ok
0
Może i będziemy najbogatszym klubem na świecie, ale Polski nie będzie stać na transmisje...
0
Jaki żal.
Czemu mi wyświetla cały czas wyniki po 15. kolejce?
Może mi to ktoś wyjaśnić?
0
Mógłby ktoś wreszcie zaktualizować Estadísticas de la Liga, bo jest już po 17. kolejce, a tam nadal 15. :/
0
b0unc3
Raczej tak... zawsze się jacyś zamachowcy znajdą a zwłaszcza w Afryce... Moim zdaniem powinni odwołać ten Puchar Narodów Afryki.
0
A mi ta strona nie działa...:(
0
karpik
ale we wszystkich z tych etapów na pewno nie udała by mu się ucieczka i co z tego że w kolarstwie też się trochę siedzi gdy tam tylko pedałujesz i czasami skręcasz a na kornie cały czas biega i odbija piłki z prędkośćią 150 km/h
0
karpik
Też mi porównanie... Federer gra po 3, 4 , 5 godzin na korcie i wie, że jeśli przegra to odpada a Contador odpuszcza sobie większość etapów i koncentruje się tylko na poszczególnych:P albo siedzi na d*pie przeciwnikowi nawet wysilać się nie musi bo wie bo dostaje informacje jak ma przejechać wyścig według mnie to jest bez sensu...
0
Karpik
Czy ja wiem czy Contador miał więcej sukcesów niż Federer?
Przecież on wygrał tylko tour de france w tym roku:P
0
Karpik
Nie jesteś obiektywny Federer pobił rekord Peta Samprasa i stał się najlepszym tenisistą w historii. Trochę za nisko go dałeś :P
0
soclean
Titi nie ma CHYBA triumfu w igrzyskach olimpijskich...:/
0
Widzę, że mały błąd się wkradł w artykuł: "Włączenie tych trzech zawodników do pierwszego zespołu oznaczać bęzie jednak problemy Luisa Enrique, w którego zespole są oni podstawowymi graczami."
nie powinno być czasami: [..]będzie jednak...?
0
Weźcie wszyscy zejdźcie z Bojana, to nie jego wina ,że Pep nie daje mu zbyt dużo szans aby się pokazał. Marnuje się tylko siedząc na ławce.
Odkąd Perdo zaczął grać wyśmienicie Guardiola przestał myśleć o pozostałych młodych talentach... Gdyby Bojan miał tyle szans co Pedro na pewno grał by lepiej niż teraz i moglibyśmy mieć 2-óch zmiennieków.
0
pepeu
Z taką 11 (o ile Sevilla by wystawiła swoją najmocniejszą) dostalibyśmy baty jak niewiem.
Ale Pep i tak nie wystawi takiej 11 na Copa del Rey
0
Szkoda, że tak do Poznania nie mogą przyjechać zagrać mecz towarzyski z Lechem. oczywiście byłby pogrom z 7:0 ale przynajmniej mógłbym ich zobaczyć na żywo...xD
0
2:1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssttttttttttttttttttttttt
0
Ibra nawet się nie spocił. Widać, że niezbyt się wysila...
0
Ja tam nie wiem jak to się skończy, ale na pewno wygra BARCA!!!
0
http://www.atdhe.net/10981/watch-fc-barcelona-vs-espanyol
0
Co do transmisji to na "n" też jest orange sport info.
0
bawol
Według mnie Pique nie zasłużył na 8, ponieważ w głupi sposób otrzymał żółtą kartkę oraz to po jego faulu padła banalna bramka do dynama:P
Nie miał też za dużo interwencji w których mógł się popisać. Dość przeciętna gra Pique:/
0
zlata81
jutro na youtubie zobaczysz, bramka przepiękna nie była, ale ważne, że padła
0
Ale niektórzy z was mają wyczucie ja myślałem że już goli nie będzie.
0
No w końcu.
Ale teraz się nie dziwię, że to ligę angielską określa się jako najlepszą na świecie Barca oddaje za mało strzałów z dystansu i za długo rozgrywa piłkę. Chyba, że jej strategią jest zanudzenie przeciwnika.
0
Oby więcej bramek padło... oczywiście dla BARCY
0
Jest 1:0 MESSI
0
Na pewno wróci, a nawet jeśli nie to i tak damy radę interowi i realowi od jednego piłkarza nic nie zależy sam nie pokona reszty zawodników.