0

O dobra już wszystko ok

0

Może i będziemy najbogatszym klubem na świecie, ale Polski nie będzie stać na transmisje...

0

Jaki żal.

Czemu mi wyświetla cały czas wyniki po 15. kolejce?

Może mi to ktoś wyjaśnić?

0

Mógłby ktoś wreszcie zaktualizować Estadísticas de la Liga, bo jest już po 17. kolejce, a tam nadal 15. :/

0

b0unc3

Raczej tak... zawsze się jacyś zamachowcy znajdą a zwłaszcza w Afryce... Moim zdaniem powinni odwołać ten Puchar Narodów Afryki.

0

A mi ta strona nie działa...:(

0

karpik

ale we wszystkich z tych etapów na pewno nie udała by mu się ucieczka i co z tego że w kolarstwie też się trochę siedzi gdy tam tylko pedałujesz i czasami skręcasz a na kornie cały czas biega i odbija piłki z prędkośćią 150 km/h

0

karpik

Też mi porównanie... Federer gra po 3, 4 , 5 godzin na korcie i wie, że jeśli przegra to odpada a Contador odpuszcza sobie większość etapów i koncentruje się tylko na poszczególnych:P albo siedzi na d*pie przeciwnikowi nawet wysilać się nie musi bo wie bo dostaje informacje jak ma przejechać wyścig według mnie to jest bez sensu...

0

Karpik

Czy ja wiem czy Contador miał więcej sukcesów niż Federer?

Przecież on wygrał tylko tour de france w tym roku:P

0

Karpik

Nie jesteś obiektywny Federer pobił rekord Peta Samprasa i stał się najlepszym tenisistą w historii. Trochę za nisko go dałeś :P

0

soclean

Titi nie ma CHYBA triumfu w igrzyskach olimpijskich...:/

0

Widzę, że mały błąd się wkradł w artykuł: "Włączenie tych trzech zawodników do pierwszego zespołu oznaczać bęzie jednak problemy Luisa Enrique, w którego zespole są oni podstawowymi graczami."

nie powinno być czasami: [..]będzie jednak...?

0

Weźcie wszyscy zejdźcie z Bojana, to nie jego wina ,że Pep nie daje mu zbyt dużo szans aby się pokazał. Marnuje się tylko siedząc na ławce.

Odkąd Perdo zaczął grać wyśmienicie Guardiola przestał myśleć o pozostałych młodych talentach... Gdyby Bojan miał tyle szans co Pedro na pewno grał by lepiej niż teraz i moglibyśmy mieć 2-óch zmiennieków.

0

pepeu

Z taką 11 (o ile Sevilla by wystawiła swoją najmocniejszą) dostalibyśmy baty jak niewiem.

Ale Pep i tak nie wystawi takiej 11 na Copa del Rey

0

Szkoda, że tak do Poznania nie mogą przyjechać zagrać mecz towarzyski z Lechem. oczywiście byłby pogrom z 7:0 ale przynajmniej mógłbym ich zobaczyć na żywo...xD

0

2:1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssttttttttttttttttttttttt

0

Ibra nawet się nie spocił. Widać, że niezbyt się wysila...

0

Ja tam nie wiem jak to się skończy, ale na pewno wygra BARCA!!!

0

Co do transmisji to na "n" też jest orange sport info.

0

bawol

Według mnie Pique nie zasłużył na 8, ponieważ w głupi sposób otrzymał żółtą kartkę oraz to po jego faulu padła banalna bramka do dynama:P

Nie miał też za dużo interwencji w których mógł się popisać. Dość przeciętna gra Pique:/

0

zlata81

jutro na youtubie zobaczysz, bramka przepiękna nie była, ale ważne, że padła

0

Ale niektórzy z was mają wyczucie ja myślałem że już goli nie będzie.

0

No w końcu.

Ale teraz się nie dziwię, że to ligę angielską określa się jako najlepszą na świecie Barca oddaje za mało strzałów z dystansu i za długo rozgrywa piłkę. Chyba, że jej strategią jest zanudzenie przeciwnika.

0

Oby więcej bramek padło... oczywiście dla BARCY

0

Jest 1:0 MESSI

0

Na pewno wróci, a nawet jeśli nie to i tak damy radę interowi i realowi od jednego piłkarza nic nie zależy sam nie pokona reszty zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?