Xarshar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dasda
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN
0
WYGRALI !!!!!!!!!!!!!!!
0
Alves jaka wrzutka ... HAHAHAHAHAHA
0
Iniesta aleeeez soczysty strzal !
0
wogule ?? a nie w ogole ?
0
Buyahahahha
0
Ale macie zaplon hahah
0
HAHa jak udawal, krzyczal jakby mu noge urwalo, a potem wstal i poszedl. OMG
0
Mogl zostawic Keicie, Keita by przlozyl hahaha
0
Skonczcie z tym, ze Messi jes zmeczony po locie...
Co on tam biegal w tym samolocie ?
...
0
Alves - dokladne dosrodkowania
0
Keita - atomowe uderzenia
0
Przed meczem Barcy ogladalem mecz Manchester City - Chelsea, mam wrazenie jakbym przyszedl z meczu 1 ligowego na 4 ligowy.
0
Hahaha Boze ten czlowiek mnie rozwala ...
Jak zremisujemy bede happy
0
Guardioli juz odbija ...
0
Znajac zycie to znow zagraja piach...
0
luk121 napewno nie wieksze niz Ty.
0
Czikin
To byla ironia...
0
Atmosfera na Camp Nou ...
Tam jest ciszej niz w kosciele.
0
Mysle ze mogloby to byc dobre rozwiazanie, ale znajac zycie to pep nawet nie sprobuje .
0
Jak ja bym chcial zeby on zastapil tego drewniaka abidala w obronie ...
0
W naszym przypadku ani najlepszym atakiem nie jest obrona, a ni najlepsza obrona nie jest atak.
0
misugi
Ale Henry grajac na lewym skrzydle raczej tej formy nie odzyska.
0
Ja osobiscie uwazam, ze powodu problemow z lewa flanka Pep powinien sprobowac wsytawic tam Sylvinho.
Mimo tego, ze niemal we wszytkich wystepach gral na lewej obronie, mysle ze moglby sie sprawdzic i na lewym skrzydle.
W tamtym sezonie pokazal nam jak duze zagrozenie sieja w szeregach obrony przeciwnikow jego dosrodkowanie tudziez mocne zbicia pilki w pole karne.
I tak natenczas nie ma lepszego wyjscia.
0
wujo44
Tylko jakos obrona spisuje sie slabiej niz atak, ktory i tak jest mierny do potegi ; ]
0
Zgrac sie musza hahah
0
2008.08.31, godz. 20:54, rogaliktbg
Barca przegrywa ^^ :D ... Ołłł JEEEE :D
2008.08.31, godz. 20:53, Slave16
Jest !!! Barca przegrywa brawo Numancia ;-)
2008.08.31, godz. 20:52, ghzp1902
wielkie brawa dla Numancii :))))))))))))))))))))))))))
2008.08.31, godz. 20:52, macko_23
KONIEC brawoo farsaa hahahahah zal :)
2008.08.31, godz. 20:52, Egooo
No i pojechali Barcelonę HEHEHEHEH
2008.08.31, godz. 20:52, KompletnySwir
Barca przegrała!!!!
0
hahah fenomenalny poczatek sezonu ; ]]]]]
0
g00l
0
fffj do domu!!!1