0

BAN

0

WYGRALI !!!!!!!!!!!!!!!

0

Alves jaka wrzutka ... HAHAHAHAHAHA

0

Iniesta aleeeez soczysty strzal !

0

wogule ?? a nie w ogole ?

0

Buyahahahha

0

Ale macie zaplon hahah

0

HAHa jak udawal, krzyczal jakby mu noge urwalo, a potem wstal i poszedl. OMG

0

Mogl zostawic Keicie, Keita by przlozyl hahaha

0

Skonczcie z tym, ze Messi jes zmeczony po locie...

Co on tam biegal w tym samolocie ?

...

0

Alves - dokladne dosrodkowania

0

Keita - atomowe uderzenia

0

Przed meczem Barcy ogladalem mecz Manchester City - Chelsea, mam wrazenie jakbym przyszedl z meczu 1 ligowego na 4 ligowy.

0

Hahaha Boze ten czlowiek mnie rozwala ...

Jak zremisujemy bede happy

0

Guardioli juz odbija ...

0

Znajac zycie to znow zagraja piach...

0

luk121 napewno nie wieksze niz Ty.

0

Czikin

To byla ironia...

0

Atmosfera na Camp Nou ...

Tam jest ciszej niz w kosciele.

0

Mysle ze mogloby to byc dobre rozwiazanie, ale znajac zycie to pep nawet nie sprobuje .

0

Jak ja bym chcial zeby on zastapil tego drewniaka abidala w obronie ...

0

W naszym przypadku ani najlepszym atakiem nie jest obrona, a ni najlepsza obrona nie jest atak.

0

misugi

Ale Henry grajac na lewym skrzydle raczej tej formy nie odzyska.

0

Ja osobiscie uwazam, ze powodu problemow z lewa flanka Pep powinien sprobowac wsytawic tam Sylvinho.

Mimo tego, ze niemal we wszytkich wystepach gral na lewej obronie, mysle ze moglby sie sprawdzic i na lewym skrzydle.

W tamtym sezonie pokazal nam jak duze zagrozenie sieja w szeregach obrony przeciwnikow jego dosrodkowanie tudziez mocne zbicia pilki w pole karne.

I tak natenczas nie ma lepszego wyjscia.

0

wujo44

Tylko jakos obrona spisuje sie slabiej niz atak, ktory i tak jest mierny do potegi ; ]

0

Zgrac sie musza hahah

0

2008.08.31, godz. 20:54, rogaliktbg

Barca przegrywa ^^ :D ... Ołłł JEEEE :D

2008.08.31, godz. 20:53, Slave16

Jest !!! Barca przegrywa brawo Numancia ;-)

2008.08.31, godz. 20:52, ghzp1902

wielkie brawa dla Numancii :))))))))))))))))))))))))))

2008.08.31, godz. 20:52, macko_23

KONIEC brawoo farsaa hahahahah zal :)

2008.08.31, godz. 20:52, Egooo

No i pojechali Barcelonę HEHEHEHEH

2008.08.31, godz. 20:52, KompletnySwir

Barca przegrała!!!!

0

hahah fenomenalny poczatek sezonu ; ]]]]]

0

g00l

0

fffj do domu!!!1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?