0

Timek brat fffj ?

0

Ale w wodne bierki ?

0

fffj

A moze Federer ?

0

"piłkarze drużyny przeciwnej "

O_o

0

wujo444

Aaa no pewnie tak ; ] Pewnie stamtad jest fffj ; D

0

nie ma w Hiszpanii takiej ligi Premiera Divison

0

a ta Premiera Divison to w jakim kraju ?

0

fffj

premiera divison HAHAHAHAHAHAH

0

dukatbarca

Oo Athletico a co to ?

0

Jakies bezsensowne dlugie pilki ...

0

Iniesta gra taki piach ze szok :O

Henry sobe biega po boisku jakby na jogging wylecial...

A hleb dalej lawka...

0

Iniesta do domu !

0

Poszli ! ; ]

0

Grafika ...

Obraz nie grafika, grafike to masz w grze a nie w filmie, relacji.

0

fffj idz do szkoly juz ...

0

Masz racje komentatorzy z GolTV sa fenomenalni ; ]

0

fffj

Hahahhaha

0

fffj

Dobrze, ze nie :

"w lidze hiszpanskiej z hiszpanskim zespolem Numancia z Hiszpanii"

0

fffj

Wez sie zamknij wreszcie ok ?

Gadasz glupoty a potem sie dziwisz ze ci kazdy wklada ?

Jak krystyna mogla byc malo widoczna jak w ogole nie grala ?

0

Napewno ogladales ?

0

fffj

ogladales mecz ?

0

Aha...

Jak Scholes zagral reka to zaraz ofiara ...

A jak messi zdobyl bramke reka to, ze cudownie to zrobil, nikt mu za zle nie mial ...

Skoncze te glupie gadki .

0

Mysle ze pierwsze miejsce jak najbardziej, ale co do tych 16 pkt to sie nie zgodze. 12-14 powinnismy uzbierac ; ]

0

Boze co wy gadacie oO

W tych wyborach byly brane TYLKO WYSTEPY W LM !

Nie wazne jak zawodnicy grali w lidze, mogli nawet przesiedziec 3/4 sezonu na lawce. Liczyla sie tylko Champions League

0

A czym wy sie przejmujecie ?

W necie sobie zobaczycie.

Ja osobiscie wole mecz w necie oebjrzec przy dobrym angielskim komentatorze niz przy jakims Iwanksim, Joncy czy innym Szpakowskim...

0

Najs, naprawde najs. Kawal dobrej roboty, przypomina sie ta stara Barca... Miejmy nadzieje ze po tej edycji LM bedziecie mogli sie popisac nastepnymi kompilacjami : )

0

Martwi mnie tylko to, ze minimum to cwiercfinal, jak odpadna w polfinale to beda mowic ze cel minimum osiagniety... itd

Celem minimum to fnal powinienie byc ;D

0

Zadne oslabienie,

Abidala zastapi duzo lepszy Sylvinho, a z Henrego poztyku i tak nie ma.

0

fffj

Omg...

ale ty masz wyobraznie

0

btw. o ktorej zaczyna sie losowanie ligi mistrzow ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?