0

masq nie iniesta a marquez.

0

etoo

0

noooo jeszcze sie too polamal ..

0

Caly Henry nie potrafi dokonczyc ...

0

OMG !!!!!!!!!!!

0

Szkoda ze Wisla trafila na Barce...

Jedem z tych 2 klubow ktorym kibicowalem najmocniej w tej edycji lm musi odpasc ( Barca jako kibic , Wisla jako polak ).

Miejmy nadzieje ze Barca wygra, a Wisla da rade w 3 rundzie el. Pucharu Uefa.

VeB !

0

Mam nadzieje ze dzis bez Henryka zagraja...

0

Czyli dzis :D

0

Nie wiem jak niektorzy moga jeszcze bronic Henrego !?

Przeciez wczoraj on byl najslabszyzm zawodnikiem na boisku.

Kompletnie sobie nie radzi !

0

Dobry, ciekawy mecz, mimo poznej godziny chce sie jak najdluzej go ogladac.

W ofensywie gramy dzis praktycznie bezblednie.

Troche za malo agresji w srodku pola - za malo odbiorow.

Jednymy zawodnikiem, ktory dalej zawodzi jest Henry...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?