Xarshar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dasda
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
masq nie iniesta a marquez.
0
etoo
0
noooo jeszcze sie too polamal ..
0
Caly Henry nie potrafi dokonczyc ...
0
OMG !!!!!!!!!!!
0
Szkoda ze Wisla trafila na Barce...
Jedem z tych 2 klubow ktorym kibicowalem najmocniej w tej edycji lm musi odpasc ( Barca jako kibic , Wisla jako polak ).
Miejmy nadzieje ze Barca wygra, a Wisla da rade w 3 rundzie el. Pucharu Uefa.
VeB !
0
Mam nadzieje ze dzis bez Henryka zagraja...
0
Czyli dzis :D
0
Nie wiem jak niektorzy moga jeszcze bronic Henrego !?
Przeciez wczoraj on byl najslabszyzm zawodnikiem na boisku.
Kompletnie sobie nie radzi !
0
Dobry, ciekawy mecz, mimo poznej godziny chce sie jak najdluzej go ogladac.
W ofensywie gramy dzis praktycznie bezblednie.
Troche za malo agresji w srodku pola - za malo odbiorow.
Jednymy zawodnikiem, ktory dalej zawodzi jest Henry...