0

Co prawda to prawda

0

Zostawcie Afellaya !

0

Nareszcie ktoś dobry

0

Mam nadzieję że zaakceptują

0

Życzymy powodzenia

0

Witamy nowego gracza

0

T dobrze że dobrze jest

0

Nie ma się czemu dziwić

0

Co racja to racja

0

Barca dobrze grała

0

Powiedział co wiedział !

0

Będzie mi cię brakować

0

Bojan już tęsknimy

0

Może Wenger wreszcie zmieni zdanie !

0

Zegnaj Bojan będziemy tęsknić

0

Nareszcie teraz już tylko czekam na Ceska

0

Oby nie było kontuzji

0

Niech Fabregas przyjdzie do tej Barcy !

0

Nareszcie

0

Wenger nie ma zamiaru puszczać Ceska chodź on bardzo chce do nas przyjść ;/

0

Barca wygra !

0

Takie ustawienie jest realne

0

Fabregas nie powinien grzać ławy w Barcelonie

0

Gratuluje Hiszpania ma swoich następców :)

0

Szkoda bojana

0

Coraz lepiej !

0

Barca nie da takich pieniędzy :(

0

Tą bramką pokazał że jest wart przejścia do Barcelony :)

0

A co z Ceskiem

0

Fabregas czuję się już jak piłkarz Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?