Xavi 1001
Dołączył/a: marzec 2011
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co prawda to prawda
0
Zostawcie Afellaya !
0
Nareszcie ktoś dobry
0
Mam nadzieję że zaakceptują
0
Życzymy powodzenia
0
Witamy nowego gracza
0
T dobrze że dobrze jest
0
Nie ma się czemu dziwić
0
Co racja to racja
0
Barca dobrze grała
0
Powiedział co wiedział !
0
Będzie mi cię brakować
0
Bojan już tęsknimy
0
Może Wenger wreszcie zmieni zdanie !
0
Zegnaj Bojan będziemy tęsknić
0
Nareszcie teraz już tylko czekam na Ceska
0
Oby nie było kontuzji
0
Niech Fabregas przyjdzie do tej Barcy !
0
Nareszcie
0
Wenger nie ma zamiaru puszczać Ceska chodź on bardzo chce do nas przyjść ;/
0
Barca wygra !
0
Takie ustawienie jest realne
0
Fabregas nie powinien grzać ławy w Barcelonie
0
Gratuluje Hiszpania ma swoich następców :)
0
Szkoda bojana
0
Coraz lepiej !
0
Barca nie da takich pieniędzy :(
0
Tą bramką pokazał że jest wart przejścia do Barcelony :)
0
A co z Ceskiem
0
Fabregas czuję się już jak piłkarz Barcy :)