0

Messi ładnie 25 asyst gratuluje

0

Szkoda ale niech spróbuje szczęścia w innym klubie powodzenia

0

Messi jest częścią Barcy !!!

0

zasłużyli na niego walcząc przez cały sezon

0

może i polska liga jest do kitu ale mamy szczęście że jest taka Barca która podtrzymuje poziom gry piłki nożnej !

0

Manchester jest dobrą drużyną jak i honorową :)

0

oni w ogóle się nie męczą

0

najlepszy skład brakuje tylko puyola

0

swój chłop

0

większe szanse dla nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?