0

Bojan nie odchodź !!!

0

To prawda !

0

Nareszcie !

0

Argentyna przegrała z Polską 2:1 ale Argentyna miał nie podstawowy skład :)

0

Valdes już niedługo się wybije w reprezentanci Hiszpanii !

0

Nie ma za kogo :(

0

I dobrze !

0

OK

0

OK

0

Prawda Barca jest najlepsza !

0

Co prawda to nieprawda

0

Mam nadzieję że nie skuszą go żadne propozycje od innych klubów :)

0

Arsenal zabiera wszystkie młode talenty !

0

Na szczęście :)

0

Abidal ma grać do końca kariery w Barcelonie :)

0

Szkoda że Eto nie gra już w Barcelonie :(

0

Dobrze że nic się nie stało .

0

Gratuluje !

0

To się nazywa współpraca :)

0

Myślę że Barca będzie chciała go za 16mln

0

Nic dziwnego :)

0

Też nie widziałem lepszego :)

0

Powodzenia :)

0

Mam nadzieję że dojdzie do nas :)

0

Liczę na Barce !

0

Nie dziwie się :)

0

Mam nadzieję że Barca kupi ceska :)

0

To dobrze :)

0

Bardzo dobre ocenienie piłkarzy :)

0

Brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?