Xavi 1001
Dołączył/a: marzec 2011
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bojan nie odchodź !!!
0
To prawda !
0
Nareszcie !
0
Argentyna przegrała z Polską 2:1 ale Argentyna miał nie podstawowy skład :)
0
Valdes już niedługo się wybije w reprezentanci Hiszpanii !
0
Nie ma za kogo :(
0
I dobrze !
0
OK
0
OK
0
Prawda Barca jest najlepsza !
0
Co prawda to nieprawda
0
Mam nadzieję że nie skuszą go żadne propozycje od innych klubów :)
0
Arsenal zabiera wszystkie młode talenty !
0
Na szczęście :)
0
Abidal ma grać do końca kariery w Barcelonie :)
0
Szkoda że Eto nie gra już w Barcelonie :(
0
Dobrze że nic się nie stało .
0
Gratuluje !
0
To się nazywa współpraca :)
0
Myślę że Barca będzie chciała go za 16mln
0
Nic dziwnego :)
0
Też nie widziałem lepszego :)
0
Powodzenia :)
0
Mam nadzieję że dojdzie do nas :)
0
Liczę na Barce !
0
Nie dziwie się :)
0
Mam nadzieję że Barca kupi ceska :)
0
To dobrze :)
0
Bardzo dobre ocenienie piłkarzy :)
0
Brawo