0

I co z tego, że wygrali ? To znaczy, że mają przestać grać na wysokim poziomie ?
Iniesta jest w kwiecie wieku piłkarskiego. Nie stary, ale doświadczony. Nie młody, ale nadal z potencjałem.

0

Nikt nie musi, i tak strzela.

2

Od Xaviego łapy precz, w tym sezonie to nasz najlepszy pomocnik, mimo tego, że jest najstarszy. Nie wsadzajcie ich do jednego worka, błagam. Iniesta to cień samego siebie sprzed 3 sezonów.

0

Popłacz sie.

0

U nas nie ma pomocników. Rakitić pierwszy dobry mecz w sezonie, a Iniesta z roku na rok coraz bardziej cieniuje. Czemu się dziwisz ?

71

Zejdźcie z Luisito, presja jest ogromna. Widać dużo niepewności u niego, piłka mu się nie klei, odskakuje. Bóg wie, czym jest to spowodowane, ale otrząśnie się. 1 sezon zawsze jest trudny, a chciał nie chciał - Luis kocha Barcelone i dobrze wie, że oczekuje sie od niego więcej.

0

Zaginął 2 sezony temu, do dziś prokuratura zajmuje sie tą sprawą, policja prowadzi nieustanne poszukiwania. Malanowski i Macierewicz już wymiękli.

0

Leo.. miazga, będzie hat trick.

0

W sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy, Reus grałby nominalnie w środku pola ; )

0

Reus ma mózg i dobrze wie, co dzieje sie w Dortmundzie, więc w takiej sytuacji juz w tym okienku widze go w jakimś City, PSG czy United.

0

Reus w tym/letnim okienku zmieni klub, więc obejdź sie smakiem. Pogbe zaraz Realek wyciągnie, Perez już łapki tam wsadzi.
Koke/Gundogan/Hamsik lub De Bruyne, tacy ludzie mogliby rozruszać naszą pomoc, bo aktualnie słowo tragedia najlepiej opisuje to, co dzieje się w drugiej linii.

0

Tego meczu nie można przegrać.

0

Optymalne rozwiązanie dla Barcelony, zarówno jak i samego Songa.
W West Hamie się odnalazł, gra świetnie i dyryguje drugą linią, także nie widze przeciwwskazań, ażeby go definitywnie sprzedać. Niestety, w Barcelonie miejsca nie znalazł, ale na wyspach ponownie błyszczy i wnosi bardzo wiele do gry Młotów.

0

Xavi w 2008 ?

0

Niesamowite, swój życiowy cel osiągnąłes ?

0

Co nazywasz rozmową ? "Miau" ? Prosze Cie, chłopie. A różnica jest taka, że wy rozmowy nie prowadziliście, poszły 2 słowa.

0

Ja nie powiedziałem, że to jest wyłącznie do niego. Odniosłem sie jednak do jego komentarza, nie do Twojego, a nie ładnie wtrącać sie w czyjeś rozmowy.

0

Twoja prymitywność bywa zabawna czasami ; )

0

0

0

0

Ty chyba śmieszny jestes :)
Następny stereotypik z onetu, że Tello umie tylko jeden zwód. Polecam pooglądac jego wyczyny, a nie bezsensownie powtarzać po innych. Cristian jest świetnym zawodnikiem, nie raz to pokazał, w Porto także trzyma poziom, jeżeli odejdzie to po raz kolejny będzie można pluć sobie w brode.

6

Powinien dostawać dużo więcej minut, Rafa jest genialny.

0

Najlepszy stoper świata to Silva, później Godin, a żaden z nich nie gra w Realu, wiec nie wiem o czym mówisz :)

0

O kim ?

0

Sandro także.

0

Munirka wciąga nosem, tak samo Deulofeu. Sandro jest genialny, ale wystarczy być medialnym, jak Munir, aby dostawać większe wotum zaufania.

0

Nie raz ją zdobędzie, tego bądź pewien.

48

Neymar stał się naprawde dojrzałym graczem. W pierwszym sezonie te żenujące nurkowanie po każdym kontakcie, straszna niepewność w grze, często idiotyczne dryblingi. W tym sezonie jednak jest niesamowity. Spektakularne bramki, dużo z nich ratowało nam tyłek. Kapitalnie zgrywa się z Leo, z resztą zespołu również. Jego potencjał jest niezmierzony, może być w przyszłości gwiazdą nie do przebicia. Jest genialny. Widać u niego coraz większą pewność siebie, wiele pracuje dla zespołu, jestem pod wielkim wrażeniem jego progresu względem ubiegłego sezonu. Oby tak dalej, Neymar, oby tak dalej, a będziesz najlepszy, oby nie zabrakło ambicji. Wielki piłkarz, w razie kontuzji Messiego to jedyny lider naszej drużyny. Jeżeli kiedykolwiek go sprzedamy, to będzie mega wielki błąd, bo to kolejny magik z innej planety, tylko jeszcze do końca tego nie pokazał. Trudno to zrobić grając w jednym teamie z Leo. O ile w pierwszym sezonie strasznie mnie denerwował i granice mojej cierpliwości odnośnie tych jego śmiesznych upadków się kończyły, tak teraz jestem z niego dumny i wiem, że można na nim polegać. Nie ukrywam - bardzo go polubiłem.
Medialności mu nie brak, wspiera charytatywnie, bierze udział w wielu reklamach, jest twarzą wielu firm. Brawo Neymarsito.

0

A, bo przecież Sandro jest za słaby, nie ? Co z tego, że zjada tego śmiesznego Munirka pod każdym względem, i tak jest słabszy, bo El Haddadi bardziej medialny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?