0

"Kibic"

0

Skoro Munir jest crackiem, Sandro jest Bogiem. Miażdży go pod każdym względem, tylko tego nikt nie widzi. Przecież dziś wystarczy być medialnym, żeby być dobrym.

0

Nie ma to jak mierzyć Barcelonę miarą Realu, czy innego klubu a później samemu mówić, że ktoś śle spine. Pozdro, czasami pomyśl, zanim coś napiszesz.

6

Wiara przede wszystkim. Tak samo wszyscy pisali, że Atletico nas zmiażdży. Pozdro. Trzeba być wiernym kibicem i wierzyć w sukcesy, a nie pisać i osądzać, że nic nie zdobędziemy.
#believe

69

Gabi : "Pytałem Juanfrana i mówił, że nikt nie zaczepiał Neymara".

3

Akurat to jeden z bardziej zabawnych komentarzy. Za to Tobie nie udało sie byc gościem od pogrążania, bo zawsze znajdzie sie ktoś, kto napisze "chciałeś być śmieszny" :)
Pozdro.

1

Neymar potrafi wziąc na siebie gre całego zespołu, udowadniał to już nie raz, m.in w reprezentacji. Jest fantastyczny. Jak w 1 sezonie spadała na niego fala krytyki (słuszna), tak teraz jest jednym z największych piłkarzy globu i niewątpliwie największym talentem świata. Geniusz, wszyscy kibice Barcelony mogą cieszyć oko jego grą. Wydoroślał, dojrzał piłkarsko, jego zmianę widac gołym okiem.

0

Może ktoś chciałby skorzystać z usług Douglasa..
Skoro u nas i tak nie zagra ani minuty więcej, to po cholere ma siedzieć w tym klubie ? Poszedłby do średniaka, grałby regularnie. Jest dosyć młody i taka pozycja jak w Barcelonie mocno go blokuje. Tutaj jest wiecznie wyśmiewany i praktycznie nie dostaje minut, tak wiec i dla niego i dla klubu zero korzyści.

1

Inaczej.. jeżeli ją utrzyma.

0

Bezsilni, nieporadni, wątli. To była oznaka frustracji ze strony Ardy, ze strony psychologicznej - nie dziwię mu sie, choc jak na piłkarza tej klasy, nie wypada.Było, minęło. Pokonaliśmy ich w pięknym stylu po raz trzeci w tym roku, musieli uznać naszą wyższość, nie ma co się rozpisywać. Nie on jeden okazuje takie nerwy, czy to Costa, czy Ronaldo, Ivanović.. pełno jest piłkarzy, których rozsadza, gdy coś nie idzie. Różnica jest taka, że jedni potrafią to stłumić, drudzy wyrzucają to z siebie w takie oto sposoby.

0

Żebyś Realu w finale nie zobaczył :)

0

Gratuluje kultury, zgłoszone do moderacji.

0

Za to, że nie miałczał, że była nierówna murawa, czy zawodnicy byli wyczerpani. To jego sprawa, co sądzi o swoich piłkarzach. Ważne, że przyznaje, że są słabsi i nie szuka idiotycznych tłumaczeń. Zapewne za to właśnie mam do niego szacunek.

1

Wypomniał 7:1 w półfinale, szkoda tylko, że Hiszpanie z grupy nie wyszli ;)

0

Chociaż nie boi się powiedzieć wprost, że dali ciała i byli bez szans. Cholo szacunek.

0

Piket co przechwyt :o

1

Powtórzone po raz dwa tysiące trzydziesty trzeci dziś słowa.
Przestańcie ciągle to samo pisać, badziewne i nudne.

0

Alves postraszył gołebie na stadionie

1

Brawo Neymar, genialny mecz. Wielki chłopak :)

0

Gabi za protesty w szatni.

0

Prawilne spiny wśród fanów Realu, widzę ;).

0

Gwiżdżą, bo ich ośmieszył dwukrotnie.

0

Barcelona co z kontry...magia !
Brawo panowie, brawooo!

0

Atletico zniszczone swoim firmowym zagraniem ;)

0

TAK JEEEEEEEEEEEEEEST !

0

Nie w tym pucharze.

0

Nie ma co płakać, choc nie układa się najlepiej, tak jednak mamy wciąz te 2:2 w dwumeczu. Barcelona jest potezna i nie takie mecze wygrywała.
#believe

0

Typowy sędzia z Hiszpanii. To jest śmieszne.

0

0

Nie dać sie prowokować tylko, będzie dobrze.
Najważniejsze, że szybko ostudziliśmy Atletico, brameczka wybiła ich z rytmu.
Messi-Neymar..duo świata. Nie mam pytań. Luisito asysta, brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?