0

Jezu..po prostu korzystając z obecności imienia Rafinhi w tym momencie, dorzucili to, że był najlepszy na boisku.. naprawde tak trudno uruchomić wyobraźnie ?

0

Źle analizujecie.. chociaż według mnie zamiast "w pracy w destrukcji", powinno być "przy pracy w destrukcji", to nadaje sens temu zdaniu.
Chodziło w kwestii całego meczu i tego, że Ivan nie grał, co było widoczne.

1

Dlaczego ? Odnieśli się do Rafinhi w kontekście meczu, nie w kwestii obrony.

0

Rozumiem, pozdro ;)

1

Wbrew pozorom komentatorzy to najwięksi sezonowcy.

0

Rafinha zamknął japy tym, którzy idiotycznie mówili, że nie zasługuje na gre w podstawie. Brawo. Rafa dzisiaj naprawde genialnie.

1

Prawda. Widać, że sam od siebie wymaga więcej i chce, z całych sił próbuje. Jednak zamiast wsparcia spada na niego fala krytyki. Smutne.

2

W nerwach, gdy zszedł już z boiska. Zawiedziony swoim występem. Bardzo dobrze, sam od siebie wymaga więcej i to jest postawa, której od niego oczekujemy.
#believeinsuarez

17

Suarez wbrew pozorom mecz na +. Asysta, kluczowe zagranie do Leo przy jego asyście dla Rafy..nie było źle.

0

Czyżby Pedrito ?

0

Lio :)

1

Rafinha, Leo, Alves, Pique - dzisiaj poezja. Szczególnie Rafa. Chłopak jest niemożliwy, dawno temu, gdy jeszcze krążyły smuty po sprzedaniu Thiago - wiedziałem, że będzie niesamowity. Największy diament naszego zespołu.

0

Wiekszość komentatorów to sezonowcy.

0

Sedzia to z Kataru, ta ?

0

Taktycznie Rafinha, kapitalnie powstrzymał.

0

Czyli chcesz powiedzieć, że przegramy ? Bo nie pamietam, żeby Pudzian przegrał z Najmanem..

0

Mówie - niektóre komentarze to poziom drugiej klasy podstawówki..

0

Dokładnie. Tak w każdym meczu, tydzień w tydzień..

0

Co tam hipokryci, którzy mówili, że nic w tym meczu nie ugramy ? Gdzie odważni, mówiący "Rafinha na ławke" ?
Ludzie, troche optymizmu i wiary przede wszystkim. Niektóre komentarze tutaj to miara 2 klasy podstawówki. Suarez spartoli sytuacje, masa nienawiści, zaliczy asyste - spuścizna.

0

Dalej będziecie płakali, że już przegraliśmy ten mecz ? Hipokryci.

1

Po 1 połowie 60% skazuje Barcelone na porażke. Gratuluje. Już nie moge patrzeć na te śmieszne komentarze.

0

Pique, Alves dzisiaj genialnie. Luisito brakuje pewności, ale próbuje, choć jeszcze nieudolnie. C'mon, Luis.
#believeinsuarez

0

Ależ on te wahania ma.. nie wie sam czy podać, czy strzelać.

0

Nie spamuj tym śmieciowym linkiem.

1

Jego dystans do siebie równoważy "przerośnięte" ego.

0

Mam Ci opisywać połowe książki ? Wypożycz, kup, przeczytaj - dowiesz sie. To nie boli.

0

Matko...jak wasza wyobraźnia działa, ja nie wiem.
Czy gdziekolwiek napisałem, że na niego nie stawiał ?

0

Patrz pierwsze zdanie.

1

Raiola jest najlepszym na świecie pilkarskim agentem, to nie podlega dyskusji.

0

"drugi z przerostem ego" - masz na myśli Zlatana ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?