XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu..po prostu korzystając z obecności imienia Rafinhi w tym momencie, dorzucili to, że był najlepszy na boisku.. naprawde tak trudno uruchomić wyobraźnie ?
0
Źle analizujecie.. chociaż według mnie zamiast "w pracy w destrukcji", powinno być "przy pracy w destrukcji", to nadaje sens temu zdaniu.
Chodziło w kwestii całego meczu i tego, że Ivan nie grał, co było widoczne.
1
Dlaczego ? Odnieśli się do Rafinhi w kontekście meczu, nie w kwestii obrony.
0
Rozumiem, pozdro ;)
1
Wbrew pozorom komentatorzy to najwięksi sezonowcy.
0
Rafinha zamknął japy tym, którzy idiotycznie mówili, że nie zasługuje na gre w podstawie. Brawo. Rafa dzisiaj naprawde genialnie.
1
Prawda. Widać, że sam od siebie wymaga więcej i chce, z całych sił próbuje. Jednak zamiast wsparcia spada na niego fala krytyki. Smutne.
2
W nerwach, gdy zszedł już z boiska. Zawiedziony swoim występem. Bardzo dobrze, sam od siebie wymaga więcej i to jest postawa, której od niego oczekujemy.
#believeinsuarez
17
Suarez wbrew pozorom mecz na +. Asysta, kluczowe zagranie do Leo przy jego asyście dla Rafy..nie było źle.
0
Czyżby Pedrito ?
0
Lio :)
1
Rafinha, Leo, Alves, Pique - dzisiaj poezja. Szczególnie Rafa. Chłopak jest niemożliwy, dawno temu, gdy jeszcze krążyły smuty po sprzedaniu Thiago - wiedziałem, że będzie niesamowity. Największy diament naszego zespołu.
0
Wiekszość komentatorów to sezonowcy.
0
Sedzia to z Kataru, ta ?
0
Taktycznie Rafinha, kapitalnie powstrzymał.
0
Czyli chcesz powiedzieć, że przegramy ? Bo nie pamietam, żeby Pudzian przegrał z Najmanem..
0
Mówie - niektóre komentarze to poziom drugiej klasy podstawówki..
0
Dokładnie. Tak w każdym meczu, tydzień w tydzień..
0
Co tam hipokryci, którzy mówili, że nic w tym meczu nie ugramy ? Gdzie odważni, mówiący "Rafinha na ławke" ?
Ludzie, troche optymizmu i wiary przede wszystkim. Niektóre komentarze tutaj to miara 2 klasy podstawówki. Suarez spartoli sytuacje, masa nienawiści, zaliczy asyste - spuścizna.
0
Dalej będziecie płakali, że już przegraliśmy ten mecz ? Hipokryci.
1
Po 1 połowie 60% skazuje Barcelone na porażke. Gratuluje. Już nie moge patrzeć na te śmieszne komentarze.
0
Pique, Alves dzisiaj genialnie. Luisito brakuje pewności, ale próbuje, choć jeszcze nieudolnie. C'mon, Luis.
#believeinsuarez
0
Ależ on te wahania ma.. nie wie sam czy podać, czy strzelać.
0
Nie spamuj tym śmieciowym linkiem.
1
Jego dystans do siebie równoważy "przerośnięte" ego.
0
Mam Ci opisywać połowe książki ? Wypożycz, kup, przeczytaj - dowiesz sie. To nie boli.
0
Matko...jak wasza wyobraźnia działa, ja nie wiem.
Czy gdziekolwiek napisałem, że na niego nie stawiał ?
0
Patrz pierwsze zdanie.
1
Raiola jest najlepszym na świecie pilkarskim agentem, to nie podlega dyskusji.
0
"drugi z przerostem ego" - masz na myśli Zlatana ?