XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta, Maxwell dla PSG raz. Generalnie Lille sie stara, ale PSG ich tłumi.
0
Najbardziej idiotyczny komentarz, jaki przyszło mi dziś czytać.
0
I chwała za to moderatorom.
0
Idiotyczne prawo całej organizacji..
0
Niestety. Zamiast wzajemnego szacunku, idiotyczne demonstracje.
1
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo za te bany.
0
Szczęście w nieszczęsciu, podsumowując to, co aktualnie dzieje się z tymi dzieciakami, którym został uniemożliwiony rozwój w naszym klubie.
0
Czego innego spodziewać się po nastolatku, którego szczytem ambicji jest bycie sławnym na portalu kibicowskim ;)
0
Skończcie już z tymi lolami, był waszym Bogiem ? Wypłaczcie sie w poduszke, ale nie spamujcie tym czymś 3 stron.
0
Nie interesuje mnie to.
0
Nie jestem typem człowieka, który chcąc błysnąc, używa nieznanych sobie słów. Zostaje przy swojej opinii.
1
Na poziomie ? Powtarzanie po innych/kopiowanie połowy, bądź zamienianie połowy słów nazywasz komentarzami na poziomie ?
Siedział tutaj 24/7. Największy prowokator w serwisie. Pozdro.
1
A on to ma dużo do gadania. Klub wykłada klauzulę i zostaje sprzedany, tym bardziej, ze sytuacja finansowa Juve nieco ogranicza im negocjacje.
Pisze się ponadto.
1
Oxlade, nie Oxlande, oraz Dybala, nie Dyabala poprawcie tam ; )
0
Bo to nie jest wykluczone.
0
Niepokojące jest to, że gdy w klubie powoli zaczyna się układać, coś ponownie ulega zrujnowaniu i kolejne afery wychodzą na światło dzienne.
Notabene, trudno. Nikt płakał po nim nie będzie, oby do wyborów i zaczynamy od nowa.
1
Obaj siebie warci, czego sie doszukiwać ?
0
Rażące, ale niestety prawda.
0
Made my day.
0
Subne chętnie, bo robota rzetelna. Okazyjnie mam pytanie - skąd pobierasz te materiały ?
0
A jeszcze tyle lat wspólnej gry przed nimi. To, jak oni rozumieją sie na boisku i jak we dwojkę potrafią rozmontować obrone, jest nie do opisania. Niesamowite.
1
Warto pamietac, że gdyby Abramowicz w pewnej chwili wylał sie na to i zostawił ten klub - bankrut. Niech dbają o ruska, bo jeden krok w złą strone i mogą żegnać piłke.
4
Wystarczy Newcastle :)
1
Cóż. Trzeba uszanować decyzję Fabsa. Przyjście Rakiticia było zbawieniem dla wielu, jednak nie dla mnie. Wiedziałem, że pozostanie niesmak po Cesku. Dla mnie był drugim Generałem.
Śmieszy mnie gadanie co niektórych, że to judasz, kłamca i tego typu rzeczy..odszedł, bo to było dla niego lepsze. Gdyby pozyskał go Arsenal, to nikt nie odważyłby się napisać, że jest oszukańcem. Jednak Wenger nie skorzystał z prawa pierwokupu, więc kase na blat wyłożyła Chelsea i niewiele było do gadania. Proste. Jak bardzo nienawidze tego klubu, tak jednak Fabregasa szanuje. Aktualny sezon pokazuje, jak wielki błąd popełniła Barcelona.
0
Neymargate ciąg dalszy. Masakra, znowu poleci reputacja całego klubu.
1
Podludzie.
0
Pomieszałeś liczby. Bale był droższy (śmieszne, ale prawdziwe).
0
W tym tempie rozwoju, jakie aktualnie prezentuje - był wart każdych pieniędzy. Ma 22 lata, a za kilka lat nie będzie miał sobie równych. Widac u niego ciągły progres, widać, ze się stara i chce z całych sił.
Neymar jest fantastyczny.
1
Większość "sezonowców", nie osób. Obiektywizm w piłce nożnej to rzadko spotykana cecha. Nie bez powodu każdy kibic Realu powie, że Ronaldo > Messi, a każdy kibic Chelsea, że Costa > Zlatan.
0
Skoro zrozumiałeś, to po cholere pisałeś, że zdanie jest bezsensowne ? Jeżeli komuś nie wystarcza raz, to niech przeczyta to dwa, trzy, czy osiem razy, wtedy zrozumie.