XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oszczędź sobie takich komentarzy. Nie pytam o Twoich rodziców, skoro takie coś potrafisz pisac. Pozdro.
1
Moreno + 9 mln i niech biorą ;)
0
Rafa dziś był mało produktywny, do tego żółtko. Bardzo dobra decyzja LE.
3
Jak miło ujrzeć obiektywny komentarz. Props i plus. Podpisuje się pod postem.
0
Nie patrz na to w ten sposób, po prostu napisz.
0
Jeżeli to zadziała jeszcze bardziej motywująco niż porażka z RSSS, to przeżyje.
0
Rakitić też chciałby o to zapytać.
0
Alves-Bravo. Za słabe podanie Brazylijczyka do Claudio, przejecie przez Juanmiego i bramencja.
0
Nie ma co na oślep ładować, trzeba rozrzucić obrone Malagi. Tercet w roli głównej, to miałem na myśli. Kwestia jednego penetrującego podania, jakie potrafi posłać każdy nasz piłkarz. Nie ma biedy, będziemy sie martwili, jeżeli taki wynik utrzyma sie do 80 minuty.
0
O wynik raczej jestem spokojny, bo przy tercecie z przodu to Malaga tak i tak wysiądzie, mieliśmy już zalążki akcji bramkowych, brakło centymetrów dokładności.
Gorsze jest to, jaką postawe prezentuje Alves, bo jak do tej pory grał świetnie, a tutaj taki kiks. Oby to go nie złamało, może wrzuci bramke w ramach rekompensaty, coś a'la vs City w ubiegłym sezonie ;)
1
Wpwelement, brawissimo. Genialny felieton, z przyjemnością go przeczytałem, do tego statystyki. Świetna robota, propsik ; )
0
Co nie zmienia faktu, że piszemy "będe szedł", a nie "będe iść". Odmiana przez osoby jednak po coś istnieje.
1
Silvy to nie chcieli wyżydzić
1
...że będzie "grał", nie "grać". Odmiana czemuś służy.
0
Chelsea pokazało już swoje na PdP wczoraj.
1
Zero jakości w ofensywie, jeżeli chodzi o pomocnika Leverkusen.
Kartą przetargową to może być Pogba, czy inny Silva, nie Bender.
0
Van der Wiel tez gra dobrze.
0
Z Celticiem
0
PSG-Chelsea*. Grają na PdP.
2:0 dla PSG.
0
Jak drodzy użytkownicy typują dzisiejsze mecze ?
1
"chcę w końcu zobaczyć,jak wola walki i serce do gry wygrywa nad pieniędzmi." - rzeczywiście, Chelsea to tak charakterny klub z tradycjami, że hoho :)
1
Zmiana zarządu i Eric wraca, proste ;)
30
40 mln, haha, 300 od razu :) Baraniejecie już calkiem ? Luiz 50, Dybala 40..błagam.
0
Ja wstrzymam sie z opinią, takich jak on moge wymienić 3 tuziny.
No trzymajcie mnie, ludzie...
0
Każdy "świetny trener" widzi, że z Deulofeu będzie najwyżej przeciętniak. No, trzymajcie mnie, ludzie...
6
Oh, Sergiuszu. Gdyby te kontuzje Cie omijały, to Costa zostałby grubo w tyle. Tak pięknie było patrzeć na trójke z Bayernem..
0
Kibice Barcelony mogliby pokazać oblicze prawdziwych kibiców, a nie niedzielnych pajaców. Niech obrażają nas na Mestalla, czy innym Bernabeu, ale przydałoby sie pokazać, że należy zachować resztki honoru i szanować rywala.
0
Gra Bakkali ?
0
A skrzydłowy to nie napastnik ?
0
Tak, gość, który nie potrafi(ł) wywalczyć sobie stałego miejsca w składzie Sevilli i Evertonu będzie kozakiem w Barcelonie. No, trzymajcie mnie, ludzie...