1

Oszczędź sobie takich komentarzy. Nie pytam o Twoich rodziców, skoro takie coś potrafisz pisac. Pozdro.

1

Moreno + 9 mln i niech biorą ;)

0

Rafa dziś był mało produktywny, do tego żółtko. Bardzo dobra decyzja LE.

3

Jak miło ujrzeć obiektywny komentarz. Props i plus. Podpisuje się pod postem.

0

Nie patrz na to w ten sposób, po prostu napisz.

0

Jeżeli to zadziała jeszcze bardziej motywująco niż porażka z RSSS, to przeżyje.

0

Rakitić też chciałby o to zapytać.

0

Alves-Bravo. Za słabe podanie Brazylijczyka do Claudio, przejecie przez Juanmiego i bramencja.

0

Nie ma co na oślep ładować, trzeba rozrzucić obrone Malagi. Tercet w roli głównej, to miałem na myśli. Kwestia jednego penetrującego podania, jakie potrafi posłać każdy nasz piłkarz. Nie ma biedy, będziemy sie martwili, jeżeli taki wynik utrzyma sie do 80 minuty.

0

O wynik raczej jestem spokojny, bo przy tercecie z przodu to Malaga tak i tak wysiądzie, mieliśmy już zalążki akcji bramkowych, brakło centymetrów dokładności.
Gorsze jest to, jaką postawe prezentuje Alves, bo jak do tej pory grał świetnie, a tutaj taki kiks. Oby to go nie złamało, może wrzuci bramke w ramach rekompensaty, coś a'la vs City w ubiegłym sezonie ;)

1

Wpwelement, brawissimo. Genialny felieton, z przyjemnością go przeczytałem, do tego statystyki. Świetna robota, propsik ; )

0

Co nie zmienia faktu, że piszemy "będe szedł", a nie "będe iść". Odmiana przez osoby jednak po coś istnieje.

1

Silvy to nie chcieli wyżydzić

1

...że będzie "grał", nie "grać". Odmiana czemuś służy.

0

Chelsea pokazało już swoje na PdP wczoraj.

1

Zero jakości w ofensywie, jeżeli chodzi o pomocnika Leverkusen.
Kartą przetargową to może być Pogba, czy inny Silva, nie Bender.

0

Van der Wiel tez gra dobrze.

0

Z Celticiem

0

PSG-Chelsea*. Grają na PdP.
2:0 dla PSG.

0

Jak drodzy użytkownicy typują dzisiejsze mecze ?

1

"chcę w końcu zobaczyć,jak wola walki i serce do gry wygrywa nad pieniędzmi." - rzeczywiście, Chelsea to tak charakterny klub z tradycjami, że hoho :)

1

Zmiana zarządu i Eric wraca, proste ;)

30

40 mln, haha, 300 od razu :) Baraniejecie już calkiem ? Luiz 50, Dybala 40..błagam.

0

Ja wstrzymam sie z opinią, takich jak on moge wymienić 3 tuziny.
No trzymajcie mnie, ludzie...

0

Każdy "świetny trener" widzi, że z Deulofeu będzie najwyżej przeciętniak. No, trzymajcie mnie, ludzie...

6

Oh, Sergiuszu. Gdyby te kontuzje Cie omijały, to Costa zostałby grubo w tyle. Tak pięknie było patrzeć na trójke z Bayernem..

0

Kibice Barcelony mogliby pokazać oblicze prawdziwych kibiców, a nie niedzielnych pajaców. Niech obrażają nas na Mestalla, czy innym Bernabeu, ale przydałoby sie pokazać, że należy zachować resztki honoru i szanować rywala.

0

Gra Bakkali ?

0

A skrzydłowy to nie napastnik ?

0

Tak, gość, który nie potrafi(ł) wywalczyć sobie stałego miejsca w składzie Sevilli i Evertonu będzie kozakiem w Barcelonie. No, trzymajcie mnie, ludzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?