0

Wbił sie umyślnie korkami w Herrere, kilkadziesiąt sekund po wejściu.

1

Benzema warty 50 mln ? Hahahahahaha. Połowy tej kwoty bym za niego nie dał, z pełnym szacunkiem do Karima, ale jest napastnikiem niekompletnym, który gra w kratke.

1

Skromne 2:0, a nawet 2:1, aby były większe emocje wystarczy. Liczy sie wygrana w pieknym stylu. Mam nadzieje, ze nie ujrzymy zadnego samobója, żadnej idiotycznej symulki, pajacowania ani braku szacunku, a ładny, czysty pokaz piłki na najwyższym poziomie.

2

A kto o zdrowych zmysłach by nie wolał ?

0

Być może Lucas (kontuzja) i Digne.

1

Czy ja wiem...kibice Chelsea też tak myśleli ;)

0

Fakt, pomyliłem. Dzieki za poprawke, pozdro.

0

No i mam nadzieje, że do tej tabelki będziemy mogli dopisać rok 2014/15 ;)

0

"PSG podobny poziom co City." HAHAHAHAHAHAHAH
Bo co ? Bo zespół zbudowany z pieniędzy ? Różnica jest taka, że City przegrywa takie starcia przed gwizdkiem, tymczasem PSG udowodniło, że są duuuużo silniejsi niż rok temu, eliminując pajacyków z Londynu. City nie ma podejścia. Poza tym Blanc to jeden z najlepszych trenerów świata, podczas, gdy Pellegrini znajduje sie daleko poza szeroką dziesiątką.

1

Także uważam, że Atleti weźmie srogi odwet za ubiegłoroczny finał.

1

Niestety nie jestem zadowolony. O wiele bardziej wolałbym trafić choćby na Bayern. Tymczasem dostajemy odgrzewany kotlet z fazy grupowej.
Real wreszcie dostał godnego przeciwnika, który (w mojej opinii) wyeliminuje ich z gry. Atletico patent na Real ma niezmierzony. Pozostałe pary raczej wiadome. Bayern zgniecie Porto a Juventus powinien poradzić sobie z Monaco.
Gdyby podmienili Bayern z PSG, byłoby w porządku, a tak - ponownie dwumecz z Paryżanami, jak w grupie, czy rok temu w 1/8. Nic, w każdym razie trafiliśmy na jednego z lepszych możliwych rywali.

2

Gość jest doprawdy niesamowity. Moze Pogbą nie jest, ale wersja bardzo zbliżona. Równie młody, troszkę mniej utalentowany, pozycja mniej więcej ta sama. Profilowo podobni gracze.

2

Wizualnie to będzie mega miazga, oby kibice nie zawiedli..podczas El Clasico chce usłyszeć najgłośniejszy możliwy doping, to będzie coś pieknego.

0

City potwierdziło tylko, że nie mają jaj i aspiracji. Przegrali mecz przed gwizdkiem, ten na Etihad tak samo.

0

Co nie oznacza, że ten nie jest wielki, czy inaczej ujmując - ważny. Zresztą..doping to doping, powinien być donośny w meczu z największym nawet ogórem ligi.

0

Mnie to śmieszy ten "doping"...
Tak wielki mecz, a tutaj tylko co groźniejsza akcja, to słychać jakieś krzyki, a tak...bla bla bla. Pod względem trybun jestesmy daleko w tyłku. "Niedzielni kibice"..

1

MAAAAAAAAAATSSSSSS !!!

0

Oszczędzają sie.

0

Póki co nic jeszcze nie jest pewne, więc ostudź zapał, bo równie dobrze może sie skończyć 1:4.

0

Rakieta, Leo !!! Tak jest, ta bramka była mega potrzebna !

0

COYG ! Jedna bramka, jedna BRAMKAA !

0

Ja na przykład, ale podejrzewam, ze jest jeszcze ogromny procent takich osób.

0

Bo to klub z ligi hiszpańskiej, normalne.

3

Boje sie jego niesamowitych podań za linie obrony. To niebywale groźne, jego piłki wrzucane za obronców sa niezwykle precyzyjne, trzeba dobrze skupic sie na kryciu graczy pokroju Aguero, czy Navas, bo to własnie do nich najczesciej Yaya będzie kierował takie piłki.

0

Trzechsetny to poprawna forma.

5

Bo tak sie pisze.

0

Oh, jasnowidzu !

0

Samper go wciąga, taka jest prawda. Nie zawojuje raczej w pierwszym składzie.

0

Szczerze - dla mnie mała ilość komentarzy = wejście w dany (powiedzmy "nieciekawy" dla kogoś artykuł) i przeczytanie pierwszych dwóch zdań, i na tym koniec.

0

Nie zrozumiałeś mnie.
Czym innym jest "wiara" i satysfakcja z wyników zespołu, a czym innym pisanie "Ale jesteśmy niesamowici wygramy wszystko i pokonamy każdego a Alves zostanie królem asyst." Rozumiesz o czym mówie ? I nie, nikogo nie kopiuje, ani nie udaje. Po prostu napisałem coś w kierunku ludzi, którzy po kilku zwycięstwach oceniają pryzmat całego sezonu, a tak sie nie robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?