1

Przestepnie co 2 lata FIFA wydaje naprawde swietny produkt. Przykłady - bardzo dobra 08, dosyć dobra 10, 12 bezwzględnie najlepsza FIFA, w jaką grałem, 14 nieco obniżyła loty. 11 to największa tragedia i stuleja, jeżeli chodzi o Fife. 15stki nawet nie kupowałem, bo jest śmieszna. Zostaje czekac na 16, bo wychodzi na to, ze będzie mocna.

3

Umm..cóż za optymistyczne nastawienie :|

0

Remis, a tym bardziej porażka w gre nie wchodzą. Koniec tematu. Wygrywamy to przewagą nawet jednej bramki, ale z jak najmniejszym MOŻLIWYM nakładem sił. Ten maraton to nie 2 mecze, tylko 5. I w każdym trzeba wytrzymać 90 minut, a może i więcej, Bóg jeden wie jak ułozy sie dwumecz z PSG.

1

Otóż to.

2

Szczerze ? Dałbym szanse temu Douglasowi...poważnie. 5-6 meczy, aby móc ocenic, czy chociaz potrafi sie odnaleźć. Regularna gra przez kilka spotkań i wtedy mogłbym ocenic. Nigdy nic nie wiadomo, bo smiejemy sie z niego, smiejemy, a moze sie okazac, ze to gracz, który jednak coś potrafi.

0

Ogóry do oklepania na szybko.

7

Ale wy płaczecie, az sie smiac chce. Liczycie na ogórów ligowych ? Jeżeli na kogokolwiek możemy liczyc to na siebie i dobrą forme, aby ta nie spadała. Tyle w temacie. Nie możemy polegać na porażkach Realu, mówiąc sobie "O, przegrali, to my tez mozemy".
Leo jest 4 bramki w plecy, wiec to nie jest wiele, do konca zostało kilka meczy, wiec jeżeli sie rozhuśta to jeszcze go dorwie.

12

Rozważniej grać w defensywie.

1

Pique powraca do okrojonej TOPki stoperów świata. Dosłownie. W takiej formie jest bestią. Ogromny plus, że zdołal wyjśc z dołka i z meczu na mecz notując progres - wracał do swojej najlepszej dyspozycji. Wreszcie mamy prawdziwego lidera linii defensywnej.
Iniesta nie powinien wychodzic w podstawowej 11-stce, to karygodne. Człowiek totalnie bez formy. Ratuje go zadziwiająca waleczność, nic więcej.
Największy plus obok Pique to Bravo oraz naturalnie Mathieu. Mecz strasznie przeciętny.

0

Tak, tylko nie gra box-to-box, tylko tam, gdzie zostanie ustawiony. W Juventusie pełni role najwyżej ustawionego pomocnika - pomocnika ofensywnego. Niesamowicie się tam spisuje. Był stawiany na defensywnym - robił co należało. On nie jest zawodnikiem, który przez cały mecz zmienia pozycje, co raz SPO i SPD. To jest zawodnik, który moze grac na wszelkich strefach pomocy, jednak gra tam, gdzie zostaje ustawiony. Zostanie ustawiony w miejsce Iniesty - będzie bardziej ofensywny. W miejsce Xaviego - cofnięty. Prosta sprawa. I własnie to jest nieprawdopodobne. De Bruyne, Firmino, czy inne potencjalne wzmocnienia Barcelony (poza Verrattim) tego nie posiadają. Nie ma wielu piłkarzy, którzy spełniają sie na każdej pozycji w swojej linii, a jednak takim kimś jest Pogba.

0

I Verratti i Matuidi to zawodnicy grający box-to-box. I nie wmawiaj nikomu, że jest inaczej, bo nie jest. Wystarczy spojrzeć na statystyke odbiorów, przejęć, oraz zawidlenie okolic boiska, w których najwięcej pracują pomocnicy PSG.

0

"No a z czym masz problem napinaczu ?" - kto tutaj sie napina ? Haha :)
W Juventusie ma zupełnie inną rolę, niż miałby u nas. Poza tym - obejrzyj 2-3 mecze, a dowiesz sie jak podaje. Nie mówie tutaj o asystach, bo podania to nie tylko asysty. Podania to także rozrzuty na strony, piłki prostopadłe (Pogba rozdaje je najlepiej w całej Serie A), ich dokładność ;)

0

Fakt. Wprawdzie doczytałem, ale lekki zgon i nie zrozumiałem po prostu o kim mówisz. Zwracam honor.

0

Haha, a Verratti to według Ciebie nie jest zawodnik box-to-box ?

4

A, to Twoim zdaniem Pogba i Rakitić słabo podają, tak ? Pozdro w takim razie.

0

A, rozumiem, że Pogba to gracz Wolverhampton ? Bo nigdy nie słyszałem nazwy "Wilki", jako określenie Juve.

15

Kogo Pogba przypomina ? Hahahahahaha. Chłopak ma taki potencjał ofensywny, ze to sie w głowie nie miesci. To, ze ma niemal 190 cm nie przeszkadza mu w byciu nieprawdopodobnym dryblerem, technikiem i generalnie świetnym pomocnikiem. Jak trzeba to może zagrać także jako defensywny pomocnik, choć jego nominał to aktualnie pomoc ofensywna. Własnie dlatego jest unikalny, i to jego powinnismy sprowadzić.

0

Ja wiem, że mowa o Juve, tylko niejednokrotnie był on łączony z Barceloną, więc przy okazji artykułu o nim, wpisałem to, co myśle. Może zabrakło stwierdzenia "oby nigdy". W każdym razie już rozjasniłem.

0

Wolałbym wyłożyć te 70 mln za Pogbe, niż nawet za darmo dostać tego Thiago. Tyle w temacie. Sporo tutaj plucia w strone Pogby, że przereklamowany, ale to właśnie Ci, którzy tak mowia za kilka lat bedą sobie pluli w brode, jezeli go nie sciągniemy. Talent z najwyzszej pólki.

0

Błagam, tylko nie ten smieszny Oscar.
Pogba/F.Anderson/Dybala/Verratti, ale do cholery nie Oscar.

0

Ale skoro mówimy o 100 golach jednego zawodnika, to ile bramek miałaby strzelać drużyna w całym sezonie ? 160 ? 170 ?

0

Dzieki bardzo, pozdro.

0

POD WARUNKIEM. Takie "pod warunkiem" to można sobie wymieniać i marzyć.

0

Inni by normalnie strzelali ? Przy 100 golach jednego zawodnika pozostali (powiedzmy tylko z linii ataku) mieliby moze po 3-4 bramki w sezonie. O pomocnikach i obrońcach nie wspominam.

0

Jak gralismy przez cały mecz ? Która połowa lepsza w naszym wykonaniu ? Jak Neymar i Luis ? Z góry dzieki, nie mialem mozliwosci obejrzenia meczu, a skroty mi nie wystarczają.

3

Zdecydowanie zabrzmiało to głupio. Rozumiem, fenomen Messiego i te sprawy, ale nigdy nie pojme tego, jak mozna dobro zawodnika stawiac nad dobrem drużyny.

0

Odszczekuje powoli to, co mówiłem o Mathieu. Jak w Valencii robił dziury w obronie i podwórkowe błedy, tak musze oddać mu to, ze znacznie sie poprawił. Nie chce go wychwalac pod niebiosa, ale widac, ze popracował sporo nad grą.

2

No, Lio. Ponownie masz bojowe zdanie odrobienia kilku bramek. Wprawdzie nie jest ich wiele, i już dziś wyczuwam, że 3 z nich będą zaliczone, ale niestety - ponownie to D10S goni Ronaldo, a nie odwrotnie. Także Leo dzisiaj hat-trick i zostanie bramka, bądź dwie.

0

W aktualnym stanie rzeczy to Rafinha deklasuje Inieste, jednak do Coutinho w takiej formie raczej porównac go nie mozna. Cou życiowy sezon :)

1

Gra pokazuje co innego ? No osmiele sie nie zgodzic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?