XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko ok, ale wiek. Lepsze opcje to Vela (moje skryte marzenie), Lamela, Dybala.
0
No wiec niech nikt do jasistej ***** nie wciska, że Ronaldo jest bardziej kompletny od Messiego, bo nie jest i nigdy nie był. Proste.
0
Akurat w bieżącym sezonie można tak powiedziec, bo do tej pory Iniesta i Rakitić nie spełniali swoich ról, Messi wykonywał to, co powinni wykonywac oni, a do tego perfekcyjnie robił to, co należało do niego.
0
Ja mam szacunek do SAF, tylko druga sprawa to to, co o nim sądze. Równie dobrze mam szacunek do samego Ronaldo, a nienawidze go jak psa. Czy to problem, by łączyć te dwie czynności ?
0
No i tutaj tkwi fenomen, bo Messi też jest od bramek, a mimo wszystko rozgrywa, kapitalnie dogrywa, asystuje, wraca do srodka, aby wspomoc pomocników. Prosta sprawa.
2
Nie. Można ewentualnie dodać takie drobnostki jak robota za napastnika, skrzydłowego, oraz pomocnika na raz, kluczowe podania, wracanie sie do srodka pola, aby rozegrać piłke, kiedy pomocnicy są nieporadni, mijanie zawodników jak mokre psy bez używania jakichkolwiek pomocy w postaci sędziego (tak, mówie o symulacjach) oraz gre zespołową.
1
"Cristiano mógłby grać w Milwall, Queen’s Park Rangers czy Doncaster i zdobyć hat-tricka. Nie jestem pewien, czy Messi byłby w stanie to zrobić - stwierdził."
Najbardziej bezsensowna wypowiedz, którą kiedykolwiek usłyszałem. O co w niej właściwie chodzi ?
Im starszy, tym głupszy. Zakochany w Ronaldo bardziej, niż CR sam w sobie.
1
Hahah, a Messi nie ma dwóch szybkich nóg ?
"Messi jest natomiast graczem Barcelony" - i co z tego ? Ronaldo jest natomiast graczem Realu Madryt - podsumował XaviHeart.
Typowy bezsens. Ferguson wychował Ronaldo i wpada w większy zachwyt nim, niż sam CR.
6
Vela jest niesamowity. Arsenal powinien pluc sobie w brode, że wypuścili taki diament. Zasługuje na lepszy klub, pokazał to juz w ubiegłym sezonie.
0
Alba przeszedł mega negatywną metamorfoze wzgledem ostatniego sezonu.
0
To sie okaże, kto dostanie ;]
0
Messi balansu nie ma lepszego, nie ma mowy.
0
Wyczuwam hat-trick Leo dzisiaj, on musi to zrobić i dorwać Ronaldo. Nie może sie skończyć tak, jak wygląda to teraz w klasyfikacji strzelców.
0
Co jak co, ale lepszym balansem ciała od Neymara nie może pochwalic sie ani Messi, ani Ronaldo, ani Hazard, ani Robben, ani żaden inny piłkarz z najwyższej klasy. Żaden.
12
Matko Świeta, aż zaniemówiłem, niebywała akcja. No ku**a niebywała. Wymiany na takiej predkosci, kilka swietnych podan, wykonczenie i koniec tematu. TAK TRZEBA GRAĆ, WŁAŚNIE TAK. Nie bawić sie, grać do przodu i z rozmysłem, brawo !
0
Wspaniały okres, wspaniały rok, niezapomniane mistrzostwo. Wielki człowiek, któremu należy sie szacunek za to, że walczył, że nie odpuścił.
0
Bo tak jest. Poza Realem to Chelsea najbardziej szkodzi futbolowym wymianom.
Najlepszy przykład - Cuadrado. 40 mln w błoto, bo chłopak siedzi na ławce, mimo, ze zaliczył niesamowite MŚ i swietny sezon w Serie A. Z wieloma piłkarzami bywało podobnie. Chodzi o to, że Real potrafi wydac wielkie pieniądze na gracza, którzy nie jest ich wart (przez co cena innych zawodników na rynku momentalnie idzie wzwyż), a Chelsea wydaje pieniądze na graczy z wysokiej półki, potem ich marnując. Tak czy owak - Real to największy szajs na rynku transferowym.
0
Nie ma opcji. Wpada Neymar i spółka, aplikują trzy-cztery bramki i uciekamy z 3 punktami. Tyle w temacie.
3
Smiejcie sie, smiejcie ;]
Illara odejdzie do klubu pokroju Valencii i będzie topowym pomocnikiem ligi.
Tak to jest, jak jest sie Perezem, i wpier**la sie wszedzie, gdzie tylko mozna wylozyc pieniądze, OBY TYLKO JAK NAJWIĘKSZE, nie patrząc już w przyszłość (np. dobro zawodnika, pozycja w klubie, potencjał).
I to najlepszy przykład, dlaczego to Real Madryt najbardziej psuje rynek, a nie City, PSG czy Chelsea. Dziekuje, dobranoc. A - a Illara tak czy srak bedzie bdb. pomocnikiem, jezeli zmieni otoczenie.
3
Hahaha, byliśmy wtedy faworytem ? Błagam, chłopie. Barca cieniowała tamten okres, a Bayern byl na takiej pi..., że głowa mała. Demolowali każdego, kto stanął im na drodze, a demolując Barce tylko to potwierdzili.
0
Zdecydowanie trudno powiedzieć. Bayern ma takie loty, ze dostaje z Porto po cielsku przy jakże nagannej grze, a pozniej wciska bez najmniejszego problemu szóstke do paki przeciwnika. Jeżeli Alba będzie godnym rywalem dla Robbena i nie zawiedzie, to możemy określać sie jako minimalni faworyci. Zobaczymy, w każdym razie dwumecz zapowiada sie naprawde, naprawde emocjonująco.
0
Nie napisałem nigdzie, że w tym sezonie, choć i teraz bywają mecze, gdzie po wejściu jest zagubiony i bezproduktywny. Widać progres, to fakt, ale to kwestia minut, bo dostaje ich statystycznie coraz więcej. Zobaczymy jak z nim będzie.
A ja przeciwnie. Rafa dostaje zbyt mało minut. W jednym meczu po wejsciu zagra pozytywnie, a w nastepnym nawet nie wącha murawy, a takie coś negatywnie odbija sie na formie.
1
Nie wiem, co z tym Roberto. Raz dobrze, raz mega słabo. Nie widze w nim defensywnego pomocnika, szczególnie ze względu na wzrost, mimo tego mógłby być dobrym zawodnikiem box-to-box, jednak musiałby dołożyć do swej gry wiecej ofensywnych zagrań, odważniejszych wyjść, jak przystało na dobrego pomocnika. Ofensywnym pomocnikiem nie zostanie, bo przegapił nieco kolejke po zwinność. Rzekłbym, że to taka słabsza wersja Koke. Typowy ŚP, solidny w obronie, jednak tutaj własnie ta roznica - Koke niesamowity w kreowaniu, gorzej u Roberto. Kwestia nauki, a uczyć się ma od kogo. Możliwe, ze cos z niego będzie.
Cieszy dobry występ Don Andresa i oczywiście powrót do optymalnej formy Neymara ;)
1
Proste, mądre wypowiedzi na poziomie i koniec tematu. Inteligentny człowiek. Wywiad jak zwykle swietny.
0
No problemy, bo zachowujecie sie jak gdyby nie było forów o futbolu.
Nagłówek strony : "FCBarca.com..ŻYJ PASJĄ", a wchodzi fan Realu. Żyjesz Barceloną ?
Dla mnie to zupełnie niezrozumiałe, personalnie nic do Ciebie nie mam, tylko nie rozumiem takich osób. Zaglądać to można i bez konta, to jest portal dla fanów Barcelony, nie dla fanów Borussi, Realu czy Manchesteru.
0
Swojej strony nie masz ? ;]
Kibic Realu na fanpage Barcelony - hahahahahah.
0
Eh...a marzyłem o półfinale z Realem i finale z Bayernem ;/
Trudno. Szkoda, że pierwszy mecz u nas. Szykuje sie mega cięzki dwumecz, mam nadzieje, że Enrique nie zawiedzie i poskładamy Monachijczyków należycie. Rewanż za 7:0 - bardzo chętnie. Juve to nie ta półka, Real faworytem w 60%, chociaż nie wiadomo. Każdy może sprawić niespodzianke, a Juve w finale to byłoby coś pięknego.
0
Prawidłowo ;]
7
Proste, że chciałbym Real. Nie chce hiszpańskiego finału drugi raz z rzędu. Jeżeli nie Real, to Bayern, bo później byłyby teorie, ze Barca to taka i siaka bo dostała najsłabszych możliwych rywali i miauczenie na forach przez hala śmieszków.
Chcesz być najlepszy - musisz wygrac z najlepszymi. Prosta reguła. Teraz, czy później - będziemy musieli zagrać z Realem albo Bayernem.
0
Ale przecież to samo w sobie brzmi tak idiotycznie, ze az sie smiac chce. Kibic Realu na stronie Barcelony/Kibic Barcelony na stronie Realu. Błagam, ludzie. To co to za kibic ? Od takiego dyskutowania z róznymi kibicami są ogromne fora futbolowe, a nie fanpage danej drużyny.