XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Co potrafi robić ? Haha, chłopie. Bez Robbena i Riberyego ta drużyna nie potrafi atakować, tylko odbijac sie od obrony po klepaninie. Nie mówie tutaj o starciach z jakimiś Hamburgerami, jako przykładem posluże sie ostatnim meczem z Borussią.
Bayern to nie klub to klepki, Guardiola nie potrafi tego zrozumieć. Z maszyny do niszczenia, którą stworzył Heynckess - on zrobił maszyne do posiadania piłki, z czego nic nie wynika. Nie grali w tym sezonie z ani jednym zespołem na SWOIM poziomie, jakim niewątpliwie jest Barcelona. Spuścizna po zwycięstwie nad Porto ? Błagam. Mecz z Wolfsburgiem też genialnie zweryfikował ich niesamowitość.
Patrząc na Bayern Juppa a Bayern Pepa - nie ma opcji, aby ta drużyna zdominowała Barcelone.
Mecz Realu z Juve ? Eh, 0:0 we Włoszech a u siebie Real wciśnie na farcie 1 bramke, po czym powiedzą, że byli niesamowici i zasłużyli, jak to zwykle bywa. Droga do finału wyścielona jak sie patrzy, tak samo Bayern. Tylko któryś z tych smiesznych klubików musiał w końcu trafić na Barcelone - i niestety był to Bayern. Dla mnie niestety - bo nie chce hiszpańskiego finału. Nie eliminuje przedwcześnie Juve, bo bardzo lubie ten klub, ale w tym momencie 65:35 dla Realu w dwumeczu.
1
Na obrazku wygląda bajecznie, więc na żywo bedzie to jakieś 3x bardziej efektowne ;)
5
Nie nastawiajcie sie zbytnio na 7:0 w dwumeczu, bo później będzie płacz. Nie mówie, że nie wygramy - bo sam daje dużo większą szanse Barcelonie na awans, ale nie popadajcie w taki hurraoptymizm. Bayern to nie Almeria, mimo wielu kontuzji nadal są bardzo groźni i potrafią się spiać, kiedy trzeba (patrz mecz z Porto na Allianz).
Po prostu trzeba dobrze wykorzystać nieobecność Robbena, Francka i Schweiniego, zagrać z rozmysłem i zapewnić sobie przynajmniej 2 bramki przewagi na Camp Nou. Dużą szansę wypatruje w pojedynkach 1v1 między naszą linią ognia i drewniakami Bayernu w defensywie, pokroju Dante, Benatii (z którego ogóry z Bundesligi robią wiatrak w co 2 akcji, nie wiem, gdzie podział sie Medhi z Romy).
3
Sory za szczerość, ale Bayern Guardioli nie jest nawet w 20 % taką maszyną, jak Bayern Juppa. Jak dla mnie - Guardiola wybrał nieodpowiednie miejsce. Zepsuł nieprawdopodobną maszyne do zwyciężania, której gra opierała sie na natarciach ofensywnych oraz mega szybkich kontrach. A teraz ? Obejrzałem mecz z Leverkusen - 90 minut życia w plery. Marna klepanina przez 3 minuty, strata. Klepanina - strata. I tak w kółko. Nie chce tutaj lekceważyć Bayernu, czy Guardioli, bo to nadal niewyobrażalnie silna drużyna, ale na chwile obecną ani troche nie boje sie ich wizyty na Camp Nou.
16
Jak to niektórzy profesorzy na początku sezonu mówili : "Przereklamowane drewno za 80 mln."
1
Ja dzisiaj nie mam pytań. Co ta drużyna grała, nie wierze. Barco, jesteś WIELKA, ponownie ! No perfekcyjny mecz. Suarez hat-trick + asysta. Leo 2 bramki + asysta. Neymar bramka. Dani 2 asysty. Ivan brama i asysta. No coś cudownego :)
Jestem optymistycznie nastawiony na ostatnie mecze sezonu. Przeciętna pierwsza połowa, druga już totalny kosmos. Piękna gra.
1
Gdybyśmy sprowadzili tego chłopaka, byłbym wniebowzięty. To spełnienie transferowe Barcelony, nie ma gracza tak młodego o jego profilu. Świetlana przyszłość w jakimkolwiek klubie. Ciesze sie niezmiernie, ze jakieś przebąkiwania o nim są, zawsze jest nadzieja na transfer.
0
Ja typuje Floyda.
0
Nie wiem co masz na mysli w sumie. Wyraziłem swoje zdanie, podałem alternatywe na transfer. Cos nie tak ?
1
Dlatego napisałem, że w razie niepowodzenia z transferem kogoś z najwyższej półki.
0
Brak mu kreatywności, no tak, z pewnością haha. Za to od dwóch sezonów Iniesta jest kreatywny jak mało kto, Rakitić to samo, niech sie Schweinsteiger od nich uczy ;)
0
Wiec w Twojej opinii mamy jakiegokolwiek lepszego pomocnika od niego poza Busquetsem w tym sezonie, tak ? No to pozdro z podłogi ;]
5
Tak sobie przeanalizowałem sezon w wykonaniu Daniego Parejo i stwierdzam, że to TOP5 pomocników ligi w tym sezonie. Jeszcze sezon temu grał równo, ale nie na tak wysokim poziomie jak teraz. Niesamowicie prowadzi gre Valencii, swietnie wykonuje karne, strzela z dystansu. Mózg Valencii. Minusem jest to, że bardzo często zbiera żółtka, co w konsekwencji prowadzi do wykluczenia i opuszczenia kilku meczy. Jednak to dałoby sie naprawić. W tym momencie stwierdzam, że jest to idealny pomocnik dla Barcelony. 11 bramek w sezonie (30 meczy), jednak słabo wygląda te 12 zółtych kartek. Może zagrać na wszystkich pozycjach w pomocy. Pomijając to, że był graczem Realu w sezonie 08/09 (poprawcie, jezeli sie myle), to nie ma żadnych przeciwwskazań, aby wyżydzić go od Nietoperzy. Cena na transfermarkcie to 15 mln., jednak patrząc na bieżący rok, to przewiduje, ze Valencia zażąda ceny powyzej 20. Problemem to nie jest. Cena aktualizowana w styczniu.
Punktem ujemnym jest też to, że Valencia byc moze zagra w LM, a jezeli go wykupimy to nie będzie mógł tego robić, na co raczej nie przystanie, patrząc na to, że Nietoperze wreszcie mają szanse zagrać w LM. Krótko podsumowując - jeżeli się da, to teraz, jeżeli nie - po banie. Po sezonie moze jednak napłynąc sporo ofert za Hiszpana, już gdzies wyczytałem, że City i Borussia są zainteresowane Parejo. Złą opcją nie jest, w razie niepowodzenia z Pogbą, Gundo, czy innym pomocnikiem może być zawsze jakąś alternatywą. 26 lat - wiek idealny, z ligą ograny, swoje potrafi.
3
Nadal ktokolwiek uważa, że Bayern może w tym sezonie poskromić Barcelone ? No way. Robben prawdopodobnie wykluczony z gry w dwumeczu. Śmieszny ten Bayernik.
Gundogan dziś kapitalne zawody, swietnie wykonany także karny. Z otwartymi ramionami przywitałbym go na Camp Nou, w razie fiaska z transferem Pogby.
1
Ta, i 3/4 tych podań to podania do tyłu, do Ramosów i Pepów ;]
0
Poziom typowych "kibiców" Realu.
0
Panenka Messiego cudo. Potrzebne było im to prowo przed meczem ? To gadanie, ze zatrzymają Barcelone i pomogą Realowi ? Im nie, nam tak. Takie prowokacje działają najlepiej na zespół przeciwny ;)
Meczyk świetny, dobra zapowiedź dwumeczu z Bayernem.
7
Ale rozpiździel, miazga :D Aż sie morda cieszy. No to pomogliście Realowi, doprawdy ;]
0
To sie dziw. Ja wyraziłem swoją opinie. Dla mnie piłkarz, który godzi sie z rolą rezerwowego nie nadaje sie juz kompletnie na nic. Żadnych aspiracji, zadnych perspektyw. Wejdzie na 5 minut, spierdzieli kilka akcji, nie wykorzysta setki i zejdzie.
Właśnie potrzeba kogoś, kto nie bedzie sie z nia godził - będzie pokazywał więcej od Pedro, poniewaz bedzie chciał grać w pierwszym składzie. Logiczne. Każdy z wymienionych przeze mnie graczy dałby Barcelonie wiecej niz on. Rozumiem - wychowanek i jeden z graczy, których zapamietamy na długo, ale nie rozczulajmy sie. Nie jest żadną legendą.
0
Pedro ikoną Barcelony ? Może jedną z ikon ery Guardioli, ale nie Barcelony. Trudno nie być w połowie tak dobrym jak Pedro, ten chłopak w tym sezonie nawet nie stał koło formy, nie mówiąc już o jej posiadaniu. Kto nie ryzykuje - ten nie ma. Co daje Pedro ? Wejdzie na ostatnie 5 minut i przypajacuje partoląc setke, czasami dwie. Tyle z niego pożytku. Że biega ? Co to jest za tłumaczenie ? Adriano i Roberto tez biegają. Każdy z w/w przeze mnie piłkarzy walczyłby o skład, co równa sie ze zdrowa konkurencją. Najbardziej śmieszy mnie to, że jakikolwiek piłkarz GODZI SIE z rolą rezerwowego. Jak do jasnej ***** tak mozna ? Bez jakichkolwiek aspiracji ?
Pedro nigdy nie bedzie Pedrem sprzed 3 lat i dalej wstecz. Będzie kukiełką, wchodzącą na 5 minut. Nie nadaje sie i tyle w temacie. Poza tym - mogą mieć poziom Hleba, a równie dobrze mogą mieć poziom Hazarda. Nigdy nic nie wiadomo. Najlepiej to w ogole transferów nie robmy, bo jeszcze zrobimy zespoł Affelayów i Hlebów, którzy nie są nawet w połowie dobrzy jak Pedro ;]
0
25 i oddajemy z pocałowaniem ręki, czy to Liverpoolowi czy Chelsea, czy jakiemukolwiek innemu zespołowi. Lamela/Vietto/Dybala/Vela - wszyscy sa do wyjęcia za takie pieniądze.
0
Chodzi mi o indywidualne umiejętności zawodnika, nie o gre zespołową. Real i Bayern to dwa różne światy, Modrić i Robben to dwaj odmienni zawodnicy, jeden drugiemu nierówny.
2
Nie jedna z najlepszych, a najlepsza ;)
Robben to aktualnie 3 zawodnik na świecie, tuż po Lio i CR. Dalej mozna wymieniac pęczki niesamowitych pilkarzy, pokroju Zlatana, Luisa, Riberyego, Reusa, Neymara.
0
Tylko w przeciwieństwie do graczy z temperamentem Adebayora, czy Fabregasa - inni mają jednak odrobine godności i za skarby swiata nie odejdą do najwiekszego rywala. Tym bardziej, że Kane został wykupiony z Arsenalu. Wątpie, by Wenger chociaż myślał o sprowadzeniu go. On leje tak samo na Spursów, jak na Chelsea. A to jest właśnie ta różnica - przeszedł Z Arsenalu DO Tottenhamu, nie na odwrót.
0
Nie wiem, napisałem na wszelki wypadek.
0
Kane do United/City, Lacazette do PSG/City. Arsenal spenia, Wenger nie wyłozy wiecej niz 30 baniek za Alexandre, co City lub PSG zrobią z przyjemnością.
1
Chyba zapominasz z jakiego miasta pochodzą Tottenham i Arsenal, prawda ?
Ciekawostka dla tych, którzy nie wiedzą : najwiekszym "wrogiem" Arsenalu w Londynie nie jest Chelsea, tylko Tottenham.
0
Masz jakąś transmisje ?
13
Rzeczywiście, alez te Czelsi jest mocne, ohoho strachy świata. I oni byli pretendentami do zdobycia LM w tym roku ? Bayern by ich zmiażdżył, potem pozamiatał i wyrzucił do popielnika. Barcelona i Real tak samo. Zwykły, śmieszny, szary klubik, który bez Ruska byłby na dnie tabeli, walczył o utrzymanie, no ale - jedni szczęscie mają, a drudzy nie. Najlepsze jest to mówienie "fanów" Chelsea, że są niesamowici, ze maja najlepszą taktyke, najwięcej pomysłów na gre. No rzeczywiście, szczególnie na wyjazdach z drużynami z TOP5. Zabić piłke, postawić autobus i grać na lagi przez cały mecz. Tak jest, tak właśnie gra przyszły mistrz "najlepszej ligi świata". Kupa śmiechu, 90 minut zmarnowane.
Zapomniałbym dodać - ktoś ostatnio mówił, że Hazard to JUŻ poziom Messiego i Ronaldo. Po tym meczu powinien zadać sobie pytanie, czy Hazard to poziom chociażby Reusa, który jest o klase nizej niż w/w dwójka.
0
Bo to knur, który otwiera piłke tylko wtedy, gdy dostaje w dupsko, lub gdy gra o ważne punkty. Proste. W takich meczach remis bierze w ciemno.