XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jeżeli wzorujesz sie na overallu z Fify to całkiem możliwe, że Twoja TOP tak wygląda.
Zapomniałeś o Coście, przy którym Lewandowski znika.
Poza tym mam odmienne zdanie i dla mnie niezaprzeczalnie najlepszą dziewiątką globu jest Ibrahimović.
0
Nie powiedziałem, że w Barcy.
Patrząc na przestrzeni lat - śmiało moge stwierdzić, że nigdy nie będzie napastnika, który będzie lepszy od Ibrahimovicia.
0
Gdyby już zaistniała konieczność - wykorzystać to i brać Lucasa w ramach wymiany, dopłacić pare groszy i być może na to pójdą.
0
Zostaje nam podziękowac i pogratulować :)
Tuż za Ibrą - najlepsza "9" świata. Był okres, że stawiałem go na równi ze Zlatanem.
0
Błąd w tekście.
Turynie* - w drugiej linijce od końca.
Co do transferu - moje skryte marzenie, na te chwile dosyć realne.
0
Rakieta wreszcie sie odnalazł. Pięknie. Ten mecz w jego wykonaniu to majstersztyk, niemal bezbłędny.
0
Argentynie, zasługują na zwycięstwo w CA, muszą choć w jakiejś częsci odkuć sie za przykro przegrany finał MŚ.
1
Hahahaha, Sanchez średnio 70, Hazard 140. Nieźle. Poza tym, że Alexis wciąga Hazarda pod każdym możliwym wzgledem, to pytań nie mam :)
Gdyby Alex miał taką obstawe na każdej pozycji w Arsenalu, co Hazard w Chelsea, to wątpie, by ktokolwiek smiał wymieniac Hazarda jako najlepszego gracza PL, choć najlepszym i tak nie jest, bo wiadomą rzeczą jest, że najlepszy jest Aguero :)
0
TAK JEEEEEEESSST !! DANI !
6
Gdzie Ty widzisz przerażonego Neymara czy wkurwionego Leo ?
0
Zero komentarzy na poziomie. ZERO.
0
Fakt, powinienem napisać ponad połowa.
No rzeczywiście, prócz tego, że biegał jak dziecko we mgle po boisku a piłka nie kleiła mu sie do nogi, to nic takiego.
Nie ma biedy, jest Montoya, w razie biedy Bartra, Mathieu a nawet Douglas. Przyszłość DA także nieznana, wiec dla mnie rozwazniejszym krokiem jest zostawienie go w Sevilli.
0
No rzeczywiście, wydaje mi sie, że genialne. Lepiej mieć niewiadomą po pół roku w zespole, cholera wie jak bedzie grał po kilku miesiącach bez czynnego udziału w meczach, czy może dać szanse Montoi, bądź w razie (daj Bóg) zostania Alvesa - jemu ?
Już widziałeś co 4 miesiące nieobecności na boisku robią z piłkarzem. Tak, dobrze myślisz, mówie o Suarezie, którego wieksza połowa strony już sprzedawała.
Na logike biorąc - lepszą opcją jest wypożyczenie go na okres sankcji, mamy kim zastąpić Alvesa, jeżeli ten zdecyduje sie odejść.
0
Idiotyczny ruch. Chłopak nie bedzie grał przez pół sezonu.
Lepiej było zostawić na tzw. krótkim wypożyczeniu w Sevilli i niechby tam grał ile wlezie, żeby łapał te minuty.
0
"Miało to miejsce w 2006 roku i wówczas lepsza okazała się drużyna z Andaluzji 3:0."
Mam wrażenie, że przed "3:0" powinno być słowo "wygrywając".
1
Dani, Dani. Jeszcze sezon temu sam wyrzuciłbym go na zbity ryj, a teraz widze, ze byłaby to najgłupsza z możliwych decyzji. Wspaniały obrońca, wspaniały piłkarz. Zostań chłopie, bo na mysl o odejsciu aż ciary przechodzą.
3
Dziękujemy, mistrzu, idolu i wielki człowieku. Pożegnanie godne tych wszystkich lat w Barcelonie. Wracaj szybko, Xavier.
1
Tak, niemal płakałem. Nie tylko ze szczęscia, ze zdobylismy puchar, ale także dlatego, że odchodzi najwieksza legenda tego klubu.
Mimo wszystko atmosfera jest wspaniała i raczej na długo sie nie żegnamy.
VISCA EL CATALUNYA !
0
Ta, najłatwiej napisać do każdego : XXX miałby oddać xxx ? Beka. To nie zależy od Mourinho. Wykładasz pieniądze, zawodnik uzgadnia warunki, jeżeli sam wyraża chęc przejscia do innego klubu i wszystko mu pasuje (a w przypadku Azpi czy Auriera na bank tak własnie by było) to manager nie moze mu tego zabronić. Tak, własnie tak to działa. Sandro może grać na obu stronach obrony co niejednokrotnie pokazywał w Porto.
Marquinhos i Aurier to dwie inne bajki. Tak, Isla, najlepszy prawy obronca ubiegłych MŚ.
0
Azpilicueta nie jest realną opcją ? Haha :)
Coleman, Darmian, Aurier, Alex Sandro, Walker, Mario Fernandes, Fabinho, Miguel Lopes, dobrze znany nam Hugo Mallo, M.Isla, van Rhijn, Diekmeier i na szczycie mojej listy - Martin Montoya, w którego sumiennie ufam, bo wiem, że gdyby dostawał regularne szanse, to nie musielibysmy sie martwic o prawą obrone.
Stokroć wolałbym każdego z nich na obrone, niż skrzydłowego, który nie grał na pozycji prawego obroncy choćby przez 10 meczy.
0
Ta. Skrzydłowy na obrone, good job.
Ilu mam wymienic lepszych kandydatów od niego ? 10 ? 15 ? Zdołam to zrobić. Jest dobry jako zmiennik skrzydłowych, ale nie jako podstawowy prawy obrońca.
14
Takie wypowiedzi wprowadzają w stan paraliżu, zdrętwiałem, kiedy doczytałem do końca, choć zrobiłem to z trudem.
Weź teraz bądź mężczyzną i nie uroń łzy. Nie da sie. Ale w celu wyniosłym. Żegnam mojego wielkiego idola, najlepszego pomocnika wszech czasów, mój wzór piłkarski oraz serce mojej ukochanej drużyny.
Choć wiem, że przed nami jeszcze jeden mecz z udziałem tego niebywałego człowieka, to jednak sam fakt, że juz wszystko jest jasne, to, że odchodzi, wywołuje ogromną pustke.
0
Komentarz usunięty
36
Sku#wysyny, cóż za prostactwo z ich strony. Wypełnieni nienawiścią do kilku wielkich klubów i miłością do ich konkurentów. Chyba nie musze tutaj parować tych klubów, bo każdy wie, o które chodzi. Brzydze sie tym gównem zwanym FIFA, które z roku na rok brnie coraz dalej w swoje gierki.
Nieco wkurwu odejmuje fakt, że to nie był ostatni dzień naszego kapitana na Camp Nou a przed nim najważniejszy mecz sezonu. Prawdziwe łzy i pożegnanie będą w dniu, w którym będzie opuszczał Barcelone.
9
Messi mówi - Messi robi.
Argentynie należy sie to trofeum.
0
Hahahaha o chłopie, błagam Cie.
W TOP5 to on jest bez jednej nogi. Aktualnie jest najlepszym technicznie piłkarzem, Ronaldo przy nim odpada, tak samo jak Messi, Hazard i inne Robbeny. Jeszcze przed kontuzją Ribery'ego mógłbym ewentualnie postawic na równi z nim.
3
Ale co kogo obchodzi czy będą zadowoleni, czy nie ? Chyba o to chodzi, zeby nie byli zadowoleni z tego, że ich ogrywa. To logiczne. A to, że Neymar robi co robi - i robi to w sposób cudowny, to sprawa druga. Po prostu nie umieją sobie z nim poradzić.
Niewątpliwie jest najlepszym technicznie graczem na świecie i nie widze dla niego konkurencji póki co, więc swój atut wykorzystuje. Umie - wykonuje, proste.
1
Najlepsze jest to, że Neymar nie dał sie sprowokować. A lekcji szacunku to powinni sie uczyć gracze pokroju San Jose, nie nasz brazylijski crack.
Brawo Neymarsito za zachowanie godności i jeszcze większe upokorzenie rywala - nie ulegnięcie jego prowokacji.
0
Haha i my mamy to wybierać ? Nie ma opcji, w każdej z tych bramek jest kawałek magii, której nie ma w innej bramce.
0
Oficjalnie nie, ale Bild to sprawdzony informator.
Wstępnie mowi sie o 25 melonach + jakies dodatkowe kawałki za puchary czy coś w tym rodzaju.