XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha, za tą cene bierzemy Nolito lekką ręką. Ograny w BBVA, świetny technicznie, doświadczony, były zawodnik Barcelony. Jak dla mnie idealny na uzupełnienie luki po Pedro, w razie odejścia Kanaryjczyka.
Cuadrado possał, pobiegł na pieniążki Romana, aby siedzieć na ławce i wchodzić na średnio 10 minut meczu. Teraz nie wiadomo nawet w jakiej jest formie.
1
Buahahaha, śmieszni są. Kupili gracza w wybornej formie, żeby siedział na ławce i wchodził na 10 minut co drugiego meczu. Jak miał sie sprawdzić ?
Całe Chelsea :)
0
Eh, niestety.
Tuż po Pogbie był moim liderem do wzmocnienia środka pola.
Mimo wszystko świetnie, że nie przeszedł do Bałernu i okazał wielką lojalność.
0
Dzeko jest kłodą ? No to ładnie sie bawisz :)
Jak na swoje warunki (194 cm) jest niebywale zwinny i radzi sobie doprawdy dobrze.
Nie jeden, nie dwa i nie pietnascie meczy z udziałem Bośniaka juz oglądałem, i mysle, ze moge wyrazic swoja opinie, która ma jakąkolwiek podstawe.
Jeżeli chodzi o zastępstwo dla Suareza na "9", to wyłącznie on. Doświadczony, bdb warunki, niedoceniany w City, marnuje sie jego potencjał, a może pograc ze 2-3 lata na wysokim poziomie. Jeżeli dla nich śmieszny Bony jest lepszy od Dzeko, to ja pytań nie mam.
Brakuje nam kogoś, kto pogra głową w ataku, a Edin mógłby nam to zapewnić.
2
Przyjemność z gry, mało błędów, bugów, niedopracowań.
0
Jeżeli typowy napastnik, to tylko Dżeko. W innym wypadku K.Mirallas, który jest mega mobilnym graczem, nie raz grywał na "9", na obu skrzydłach, a nawet w srodku pomocy. Jest genialny.
1
Neymar :)
0
No i tutaj właśnie jest problem, bo za cholere nie pamietam. Postaram sie poszukać i dam znać, jeżeli uda mi sie znaleźć.
0
Ciezko porównać, bo R10 i Lio to zupełnie odmienni piłkarze. Ronnie czarował mecz w mecz niebywałą techniką, i to było w nim cudowne. Któż wie, co byłoby dalej, gdyby jego kariera nie została zrujnowana przez rzeczy wiadome. Imprezy, balangi, chlanie, ćpanie i ch*j wie co tam jeszcze.
Niedawno oglądałem w NSporcie ciekawy materiał podsumowujący kariere najlepszego technika w historii piłki nożnej. Z góry polecam. Na youtubach zapewne też gdzieś jest. Mądre zdanie zostało tam wlepione, mianowicie : "Piłkarsko Ronaldinho nadal jest Ronaldinhem, psychicznie zniszczyło go to, że był stawiany w roli lidera zespołu, to nie jego rola, nie był do tego stworzony". Oczywiście imprezy etc. także, jednak jego kariera mogłaby wyglądać barwniej, gdyby nie był graczem, na którego barkach spoczywało wszystko. Nie moge sie z tym nie zgodzić. W tym materiale była pokazana jego droga przez Brazylie, PSG, Barcelone, Milan, aż po wtórny powrót do rodzimego kraju.
55
Nic nie grał ? Buahahaha. Dla was ktoś "gra", gdy zdobywa 5 bramek na mecz ?
Gdyby nie on to Argentyna by kulała i to mocno.
0
Parejo/Nolito/Koke
2
Niestety, ale kupili dużo lepszego zawodnika, niż Kovacic, także jego wylot to dla nich żadna strata.
Kondogbia to słabsza (nieco) wersja Pogby. Chłopak jest genialny.
0
Źródło.
0
"dobry technicznie" - przestałem czytać. Wiesz, co to technika ?
8
Byłem pewien, że to Borussia. Co jak co, ale fanów mają najwierniejszych.
1
Tylko Pogba, lub Kondogbia + Coutinho.
Marze o Paulu, nie ukrywam.
0
Hahahahha Januzaj, to wlepiłeś xD
Dziecko-nurek w Barcelonie, tego brakowało.
Jedyny Belg na miare Barcelony to Mirallas. Świetna opcja na zastępstwo kogoś z MSN.
0
Oddać za Mirallasa. O mamo, Kevin w Barcelonie. Byłbym spełniony.
0
Tyle, na ile zasługiwał x]
0
Chłopie, zanim takie pseudogwiazdki (póki co) jak Halilović rozwiną swoje skrzydełka, to kim chcesz grać ? Roberto ?
1
Ta, Pele w lidze brazylijskiej vs Messi w hiszpańskiej.
Bez przesady. Pele był geniuszem, ale żeby nazywać go lepszym od Maradony, czy od Messiego..niesmacznie.
Dla mnie bezkonkurencyjnie Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, a przed nim ładne pare lat gry na wysokich obrotach.
0
Dokładnie. Herrera byłby od niego tańszy (tak podejrzewam) i wnosiłby o wiele więcej jakości.
0
Hahahahaha, błagam Cie. Oscar, what the fuck ? Co wy do jasnej cholery widzicie w tym piłkarzu ? Chyba tylko cene, za jaką kupili go Bluesmani.
0
Szczerze - wolałbym jego powrotu do Arsenalu. Kanonierzy mają wielki problem z defensywnym pomocnikiem, a Alex odnalazł sie w BPL, widać, że to liga idealna dla niego.
Gdyby zabrakło Coq, Wenger ponownie stawiałby na Artete bądź Flaminiego (odpukać) na DM, co jest nieporozumieniem.
Nie wiem co planuje Mourinho, ale mając w zespole Maticia, czy JOM, kolejny defensywny pomocnik ? Fabs też może grać jako cofnięty CM.
Czuje, że zostałby nieco zmarnowany Kameruńczyk w Chelsea. Jeżeli mamy go oddać - oddajmy go Kanonierom. Wenger także wyraża chęć, aby Song powrócił do jego zespołu.
0
Dobra technika ? Ma nieprawdopodobnie dobrą technike.
Co do podań - posługujesz sie statystyką asyst i otwierających podań, czy oglądałeś go w akcji więcej niż 6 razy w LM ?
0
Brakuje Enzo Pereza w środku jak cholera.
0
No tak. Ekonomia przede wszystkim..
Hmm, wiem ! Kupmy Vrdoljaka ! Zastępca dla Iniesty, nie musi grać w 1szym składzie :) Miodzio :)
Czyż nie o to chodzi, aby w zespole panowała boiskowa rywalizacja o miejsce w 1 składzie ? Pogba zjada De Bruyne i Coutinho razem wziętych, a czytając onetowych profesorów i słuchając stereotypów daleko sie nie zajedzie. Radze pooglądać troche meczy z udziałem tychże piłkarzy, wtedy ocenić, któremu bliżej do godnego zastepcy Iniesty/Xaviego.
0
No fakt, lepiej wezmy Kładrado, jest genialny.
0
Patrząc przez pryzmat budżetu takich klubów jak Barcelona, PSG - to tak. Grosze.
0
Przywykłem do hejtu w momencie kiedy pisze, że Ibra jest lepszy od Suareza.