XaviHeart
Dołączył/a: listopad 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A założe sie, że nigdy nie czytałeś tłumaczenia i nie wiesz o czym hymn jest. Pozdro.
0
Boje sie pojedynków głowkowych. Piket tam pokryje Lewandowskiego czy Mylera, a dalej co ? Busquets czy Rakieta nie zawsze zdążą za kontrą, a Masche, Alba i Dani to nie są wysocy piłkarze.
Nevermind, po zwycięstwo. Nie ma innej opcji. Dwubramkowa przewaga i będe zadowolony.
1
Powiesz mi po co Ci gol Lewandowskiego ? Więc nie kibicujesz Ter Stegenowi, tylko Lewandowskiemu ? Eh..Ci fani.
44
Mnie to śmieszą komentarze typu : "No niech Lewandowski strzeli nam tak, aby to nie zaszkodziło". Haha, ludzie, błagam. A najlepsze - dopisek pod tym : "Visca el Barca!". Nie wiem, czy sie smiac, czy płakać. Ludzie, zastanówcie sie troche. Zamiast trzymać kciuki za Ter Stegena, zeby zachował pustaka w bramce, to nie, niech Lewandowski strzeli. Bo ? Bo Polak ? To dlaczego Krychowiakowi nie kibicujecie, kiedy gramy z Sevillą ? Lewandowski jest wrogiem i tyle. Bo Polak. Ot mi tłumaczenie.
0
Jeżeli Rakieta nie będzie popełniał prostych błędów, to jestem spokojny. To właśnie Chorwat jest dla mnie największą niewiadomą w tym meczu. Znam jego klase, ale mam cholerne obawy, że nie zagra pewnie i środek pola sie posypie. Pluje te słowa, mam nadzieje, ze mecz będziemy w pełni kontrolowali, ostatecznie wygrywając z przynajmniej dwubramkową zaliczką.
0
Alves z mocnymi drużynami zazwyczaj gra bardzo solidne spotkania. Poza tym - kogo on ma pilnować ? Nie ma Riberyego, wiec nie martwie sie o prawą strone. Bernat to nie ta półka. Bardziej boje sie o Rakiticia.
3
Szkoda tego baniaka Llorente. To mógł być gwóźdź do trumny Realu.
0
Hese, hehe :)
0
Komentarz usunięty
0
1.Ronaldo
2.Robben
3.Aguero
0
Jak może go sprzedać, skoro jest wypożyczony ? Eh..
0
Mylisz teoretyke z praktyką.
0
A coż to za avatar ?
0
Rzeczywiście, genialnym dowodem są pilkarze pokroju Zlatana, Lewandowskiego, Costy, Dżeko, czy Negredo, nie ? ;)
Pomyslec logicznie wystarczy, nie wdawać sie w prawa fizyki. Chłop ma siłe jak mało kto, jest wysoki, a przy tym odpowiednio masywny. Gdyby miał 190 cm wzrostu i 60 kg wagi - dobra, Twoja racja, ale w tym przypadku nie zgodze sie.
0
I tutaj własnie widać brak Pogby w Juve. Nie próbujcie zaprzeczać, bo to Pogba jest graczem, który ciągnie najbardziej do przodu całe Juve. Nie Pirlo, nie Tevezy ani Vidale.
1
Nie, bo Ferguson nie będzie mógł później chwalić CR, jak robił to niedawno : "Widzieliście kiedyś, aby skrzydłowy strzelał tyle goli?" Nie no, w sumie nie, bo z Ronalda to taki skrzydłowy, że na swojej nominalnej pozycji gra może 15 minut na meczu ;]
0
Patelka do pustej, tak dla odmiany :)
8
I dalej pseudokibice Realu będą sie dziwili, dlaczego Ronaldo jest tak hejtowany.
Chłop niemalże 190 cm wzrostu, 85 kg. wagi i co gleba to płacz i machanie rączkami. No coś niebywałego. Żeby był Verrattim, to oko bym przymknął, ale gracz tej klasy o takich warunkach fizycznych ? Błagam.
3
I ciągle ten sam okrojony schemat bramkowy. Ronaldo oddaje piłke do środka, zbiega w pole karne, strzela po dobitce albo do pustaka. Nikt nie zaprzeczy, że przynajmniej 50% jego bramek w tym sezonie padło po takim wiązaniu.
0
Boże, ludzie. Kroos, nie Kross. Nienawidze, gdy ktoś przekręca nazwiska, szczególnie tak proste.
0
Najlepszą*
0
MORATAAAAAAA !!! Tak jest ! Ależ teraz ukąsił tych, którzy go nie docenili, brawo Alvarito :)
0
Skromnie, na temat, z nutką żartu - Leo Messi.
0
Prosta sprawa - Neymar nie może bawić sie w finezyjne strzały z pola karnego, tylko łupić z całej petardy. Refleks Neuera to coś niebywałego, a Neymar lubi bawić sie w dublowane objeżdżanie jednego obrońcy a potem delikatnie strzelac po ziemi. Tylko to wszystko przeciwko ogórkom z ligi hiszpańskiej, a tutaj w bramce stoi najlepszy bramkarz świata. Trzeba uderzać mocno i pewnie, bo później będzie zawód, że tyle strzałow i tyle niewykorzystanych.
Osobiście marzy mi sie, aby Neuer wyszedł z piłką, jak lubi to robic i dostał lob z połowy boiska. Skończyłoby sie to pajacowanie, bo o ile jest to efektowne, to strasznie wpienia.
2
Rozumiem, że w takim razie Ty nie jesteś jej kibicem ? To co robisz na stronie w 100% poświęconej Barcelonie :) ?
"FCBarca.com", żyj pasją." Pozdro :)
0
No to sie drogi Manuelu przeliczysz ;)
Szanuje chłopa, bo aktualnie to bezkompromisowo najlepszy bramkarz na świecie, ale te jego wyjścia z bramki kiedyś sie skończą. Dostanie lob z 30 metrów i tyle będzie z jego pajacowania. Wygląda to świetnie, ale z drugiej strony jest niezwykle ryzykowne. Nie pamiętam z kim, ale zaliczył już wtopę ze swoim wyjściem, a bramka chyba cudem nie padła.
0
Trzeba było zrobić ankiete na najładniejszą bramke tego meczu i później umieścić ją w powyższej ankiecie - głosowanie na bramke 34 i 35 kolejki ;)
0
Jak dla mnie to troche bezsens dawanie wszystkich bramek Barcelony w ankiecie. Proste, że żadna z powyższych nie zrobi takiego wrażenia jak te 6 Barcelony.
Pomijając tą goleade to tuż po niej James i Costa.
0
Dokładnie, śmieszne kluby. A najśmieszniejsza jest ich droga do (aktualnie) półfinału, a Realu prawdopodobnie do finału, gdzie padali na najwiekszych możliwych ogórków, a jedna bramka Schalke na SB wiecej i zostaliby pognani przez sredniaka ligi niemieckiej.
0
Dante i Benatia to pachoły do objeżdżania co akcja przez Messiego ;)